РУСЕ-моят град!

  • 68 976
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 463
На детето сме правили при д-р Р.Колева пломба с лазер. Доволни сме. Но цените са височки.

# 676
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Има ли в града ни магазин,където се предлага ръчно плетиво?
Интересува ме къде мога да намеря подобен модел шапка за момиченце:
Скрит текст:
Ако пък има и кой да ми го оплете същия,ще е е повече от хубаво  Heart Eyes

# 677
  • Мнения: 14 133
Dev, виж тук:
https://www.facebook.com/MagaziniOtIglaDoKonecRuse/
На страницата им са качени снимки на плетени шапки, но дали дали имат подобна, каквати ти искаш или пък могат да ти поръчат, те ще си кажат.  newsm78
Успех!

# 678
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Трябва ми спешен стоматологичен кабинет. В нета не намирам информация. Някой може ли да ми препоръча, ако изобщо има такъв.

# 679
  • Мнения: 11 844
Трябва ми спешен стоматологичен кабинет. В нета не намирам информация. Някой може ли да ми препоръча, ако изобщо има такъв.

Аз знам за такъв само в Св.Аполония, даже съм го ползвала през зимата точно една Неделя беше...мисля, че работеше до 16ч

# 680
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Св. Аполония или звъниш на твоя зъболекар да отваря кабинета, ако е в града. Бързо справяне с проблема.

# 681
  • Мнения: 4 841
В Стоматологията също има. Случайно разбрах миналата събота докато чаках пред лабораторията. Не знам работно време. Частен е.

# 682
  • Мнения: 1 070
Искам да изкажа голямо възхищение (не намирам даже точната дума) от денталната клиника св. Аполония. Надявам се да съм полезна и за други родители на деца с увреждания и/или специални потребности.
Моят син, който е аутист, направи голям оток от болни зъбчета. Мислехме, че е едно зъбче, а се оказаха цели 7! Нямах представа, че клиниката работи с такива деца, от гледна точна на това, че си имат анестезиолог и когато се наложи пълна упойка за деца (а и възрастни), при които няма как да се получат обичайните  стоматологични интервенции, си имат екип и  съм възхитена от търпението, вниманието, изобщо от всичко! Ние като родители бяхме доста стресирани, притеснени, а срещнахме такова човешко отношение, което в днешни времена знаете е изключителна рядкост.
Подходиха към детето като изключителни специалисти, 3 часа упойка, следи се всичко на апаратурите, какво да кажа - професионална работа! Първото ни посещение беше в неделен ден, веднага като се обадихме ни казаха да отидем и започнахме лечение.

Не сме платили нито стотинка, всичко е по Здравна каса, след представен ТЕЛК и необходимите изследвания. Одисеята беше голяма, аз споделям само накратко най-вече за проблемни дечица, защото единствената клиника, за която знаех, че работи с такива деца е тази в Пловдив, където даже и не работят със спешни случаи.

# 683
  • Мнения: 14 133
Браво на специалистите от Св. Аполония за човечността и професионализма.  Peace
Честит празник на днешните именички Мария и подобни!  bouquet

# 684
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
И аз потвърждавам добрите отзиви. Мъжът ми направи за броени часове абцес, стана асиметричен и в неделя вече не се траеше. По ваша препоръка стегнахме до св.Аполония. Направиха му нужните изследвания и го мушнаха веднага за операция. Размина му се големия дрен през бузата, ако бяхме чакали до понеделник, не ми се мисли какво можеше да стане. Гной имаше и в синусите. Крайната сума пък няма да я коментирам, бях силно обезпокоена, че дерат кожи. А всъщност са си народни цени. Мисля само на тях да разчитаме вече и горещо ще ги препоръчвам и аз Simple Smile

# 685
  • Мнения: 1 181
Fervor, при кой от стоматолозите бяхте?

# 686
  • Мнения: 49
Здравейте! От скоро сме в Русе и ми предстой да организирам рождения ден на сина ми, но не мога да се ориентирам от къде да поръчам торта. Иска ми се нещо леко, лятно, плодово- не е задължително да е с детски мотиви. Разгледах няколко сайта, но всичко ми се струва доста сметаново и неотговарящо на цената. Ще съм благодарна да споделите мнения Simple Smile

# 687
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Мейвис, Илиев май каза като име.

# 688
  • Мнения: 1 463
Сладкарница "Ружана" предлага плодови торти. Желирани плодове отгоре.
На пл. Дунав и зад съда.

# 689
  • Мнения: 1 181
Мейвис, Илиев май каза като име.


А той ли прави операцията?

Общи условия

Активация на акаунт