Как да огранича компютъра?

  • 1 058
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 200
Здравеите и аз да кажа нещо Twisted Evil за извастно време когадо бяхме и по-малки 7-8 г. правилата бяха ясни: компютъра служеше за награда - ....акo това и това направиш ....(най-вече нещата за училище) както и вас ви очаква това, 1 ч на компютара и така ... ако направи бела 1 ден без компютъра Mr. Green а сега сме на 11 г. ( щом на 3 годинки си пускат игрите сами  представете си после какво става)  и реда е съвсвм безупрчен Peace дори сам си става от него - просто сложих таймер за да се види наистина колко е стоял и няма лъжа, няма измама.... Пожелавам ви успех Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 13 206
ако е XP направи различни потребители и махни shortcut-а към играта, сам няма да може да я пусне, но пак ще вдига врява като види баща си. По скоро е добре да му обясниш че компютъра не е само забавление, знаеш ли, може пък програмист да стане

извинявай но не съм съгласна стеб, моето дете е само на 3 но много добре знае как да влезе и да си намери игрите и без шорткътове. newsm78, според мен малко рев за компютъра не е излишен само че да знаем кога да устоим и кога да се смилим Praynig

 Shocked Shocked Shocked Стига бе.... Моето е на 3 г. но не виждам коя игра е подходяща за нея че и да си я пуска без шорткъти... Crazy Crazy Crazy Икони мести, пуска си филм, щото сме направили автоматично да се старира.. ама игри чак... newsm78 newsm78 newsm78
На 2и половина но си пуска доста работи, трие ми букмарките, прави такива неща дето аз и да искам няма да мога да направя.Онзи ден спим всички, той по едно време се събуди, но си стой кротко и се направи, че пак е заспал,аз също заспах пак, а той станал тихо и беж на компа ooooh!Освен, всичките разместени икони, някой въобще ги нямаше ами и си пуснал игра в един прозорец, а филм неподходящ за лица под 18 години/ така да се изразя/ на плеъра.Как го е направил незнам но се радвам, че се събудих и го спрях преди да са се развихрили на въпросният филм Crazy Направо се чудех да се смея ли или да плача Rolling Eyes Embarassed

Е, и моята това го прави доста отдавна, но определено не си пуска ЦЕЛЕНАСОЧЕНО игри и то от Programs.... Mr. Green
А вашия си е пуснал този филм сигурно щото е седял зареден на плейъра  Joy hahaha Crazy Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 111
  Лелеее, темата е направо удар в целта.
   Казвам,ви синът ми е на 4 и половина и от половин година играе на стратегии, и не само на една, как ги е запомнил всички неща не зная, но ако го оставя цял ден няма да мръдне от РС-то.Не сме го ограничавали, много де, оставяхме го да си играе колкото  иска, е, не цял ден, ама половин... GrinningОбаче нещо виждаме промяна в поведението му, станал е един нервен такъв, абе не е добре работата...Иначе е много, ама много добър, дори аз някои неща не ги зная, сам си ги открива и много интересно ми ги обяснява, но това е много дълга тема.Успява дори да побеждава, е на лесния вариант, но и това не е малко.Ние с баща му много му се радвахме, но май вече....Сега от няколко дена не му даваме да играе на игри за възрастни, само на детски.Много много не са му интересни и затова играе по-малко.Всичко сам си пуска, помни на всеки файл мястото и иконата, страшен е.Дори преди малко аз не успях да подкарам една игра, щото трябва с една програма да излъжем компа, че има диск, а той успя, как, нямам представа.Е много дълго стана, ама ......това е.

# 18
  • Мнения: 1 059
здравейте. Изкам да споделя и аз как засега съм се справила с проблема. На тати му е забранено ( а и той гледа сам да си налага) да играе игри пред детето. Относно филмите се наложи да купим двд, защото се научи сам да си ги пуска. Така че засега съм намерила решение. Но да спомена че сме още малки и тепърва има много да се учим.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 616
Малко ще ви разводня темата ама имам подобен проблем само че с.................телевизора. Научи се сам да си пуска ДВД-то, филмчетата му са на високо, но си слага стол и си ги взима, изключвам го от контакга, но си го включва  #Crazy Ляга и става с филмчета - беше се научил и на компютъра да си пуска, но за моя радост, и не до там на тати, плеъра на компа се скапа. Проблемът е че като му откажа започва едно тръшкане и блъскане, пищене, удря и мен и баща си, реве като заклан - чак съседите идваха да питат защо толкова бием детето Shocked

Общи условия

Активация на акаунт