Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 март 2016, 15:07 ч.

Болничен по време на бременност – 6

• 76 863
  • 691
  •   1
Отговори
# 690
Здравейте понеже ще съм нова мама и не разбирам много , може ли само да ми отговорите на въпроса аз все още работя обаче мисля да излезна болничен тъй като много се натоварвам вече в 23г.с съм , ако агто ми пусне болничен къде трябва да ида и какво трябва да направя и най-важния въпрос ми е НОИ ли изплаща болничните и в какъв размер. Просто много ще съм ви благодарна ако ми спестите разправиите с гадните жени работещи там Simple Smile

# 691
Здравейте понеже ще съм нова мама и не разбирам много , може ли само да ми отговорите на въпроса аз все още работя обаче мисля да излезна болничен тъй като много се натоварвам вече в 23г.с съм , ако агто ми пусне болничен къде трябва да ида и какво трябва да направя и най-важния въпрос ми е НОИ ли изплаща болничните и в какъв размер. Просто много ще съм ви благодарна ако ми спестите разправиите с гадните жени работещи там Simple Smile
.    Здравей, агто ти издава болничния, говори с него той ще ти обясни! Аз първият болничен минах първо През болницата от там ми дадоха 30 дена и след това агто с направление ме праща на друго аг който издава лкк за удължаване и взимаш го и го носиш на счетоводителката от работата ти тя се оправя и го внася в ной. Аз съм на минималната заплата осигурявана и ми изплащат на работен ден по 21.17лв.Най добре отиди и в нои и искай Пик код влизаш в сайта им и си следиш нещата кога и колко ще е болничноят ти всичко пише там като влезеш,много е удобно!

Общи условия

Активация на акаунт