"Като две капки вода" - 4 сезон, 1 тема

  • 46 620
  • 766
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 7 965
Аз също не виждам нито един участник, който да приемем, че няма да се справи, така че изненадата е голяма. Не забравяйте, че вероятно Поли ще пропусне някой и друг концерт покрай ангажиментите ѝ в Евровизия. Няма как в седмицата когато са финалите, тя да участва в капките.

# 61
  • Мнения: 484
Благодаря за темата  bouquet
Харесвам всички. Ще стискам палци за Прея и Геро. Прея има страхотен глас и излъчване. А Геро ми е много симпатичен и артистичен. Все пак това е шоу за имитация и може да се прости липсата на перфектно пеене.  Peace

# 62
  • Мнения: 9 236
Така , като гледам Геро е новата Джуджи Crazy

# 63
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Коя е тази Джулия Бочева?
 Защо вече няколко човека пишат, че Геро щял да е новата Джуджи? Калин Врачански чували ли сте го да пее, може ли? Аз нито съм му гледала сериалите, нито ме впечатлява по някакъв начин.
Като започнат, ще видим.

# 64
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Коя е тази Джулия Бочева?
 Защо вече няколко човека пишат, че Геро щял да е новата Джуджи? Калин Врачански чували ли сте го да пее, може ли? Аз нито съм му гледала сериалите, нито ме впечатлява по някакъв начин.
Като започнат, ще висим.

Ще виСим, да.  Joy



https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B6%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1% … D0%B5%D0%B2%D0%B0

Направи страхотeн образ в "Революция Z".

# 65
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
 Ще виСим, та Joy  Joy  hahaha
Благодаря, Смайлс, не гледам почти никакви сериали, затова и не я познавам.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 14 105
Не залагайте много на певците, защото и Нона е певица, ама всички видяхме как се справи  Mr. Green
От друга страна бях много изненадана предните формати от Гъмов и Къци, които не са певци. Ненчо - също.

# 67
  • Мнения: 6 496
Благодаря за темата.
Скучновато начало с тия дълги визитки, някои ги прескочих, признавам си  Blush
Надявам се на силен и забавен сезон!

# 68
  • Мнения: 8 554
Прея ми се стори доста вталена

# 69
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Не залагайте много на певците, защото и Нона е певица, ама всички видяхме как се справи  Mr. Green
От друга страна бях много изненадана предните формати от Гъмов и Къци, които не са певци. Ненчо - също.
Точно! И Василка е певец, но от фалцета си не можа да избяга, та не се му се удаде да имитира добре някои певци.
Много искам на Прея да й се "падне" да се превъплъщава в Леа Иванова Heart Eyes , само тя би могла, мисля. Давам си заявка, сценаристите да четат тук внимателно hahaha .

# 70
  • Мнения: 3 151
Ще стискам палци за Преслава.  Peace

Дано и журЕто ни забавлява добре.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Благодаря за темата!
Нали предаването ще е в понеделник?

# 72
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Да, от 20.00ч. Peace

# 73
  • Мнения: X
За мен засега неприятен образ е само чалгарката Преса - не мога да разбера какво е това мазнене от всички водещи и продуценти, когато я поканят да участва в тяхно предаване...то ангел небесен ли не я нарекоха, то певица номер 1 на България, то невероятен глас и т.н. И като капак, космическите хонорари, които ѝ плащат, за да ѝ се мазнят, не е истина просто...

# 74
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
За мен засега неприятен образ е само чалгарката Преса - не мога да разбера какво е това мазнене от всички водещи и продуценти, когато я поканят да участва в тяхно предаване...то ангел небесен ли не я нарекоха, то певица номер 1 на България, то невероятен глас и т.н. И като капак, космическите хонорари, които ѝ плащат, за да ѝ се мазнят, не е истина просто...
Търсят ѝ мъж. Явно тя сама не може да си намери. Удари на камък във ВБ и сега идва ред на план Б. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт