Седмицата 8 - 14. 11

  • 7 516
  • 137
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 506
Ето ме и мен.
Wa-wa,стискам палци всичко да се окаже наред.
Аз пък вече съвсем психясах с тая цветна снимка дето предстои утре.Знам че не трябва така и ми предстоят още какви ли не по-сериозни мероприятия,ама съм си паника по принцип.Благодаря ви за подкрепата,ще ви държа в течение.
Сега да се разсея от тези мисли отивам на зъболекар. Simple Smile

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 21 633
Евче нали видя , че при мен теста сутринта беше положителен , а БТ - 37, 1.

# 32
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Моренски, нещо ти бяха избягали символите, та не разбрах за теста. Много ми стана тъжно като прочетох историята, но ням да се отчайваш!
А аз ще си направя тест за мое си спокойствие да видим какво става.
Не съм си и мислила, че ще искам да видя отрицателен тест, но сега искам това да видя наистина Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 33
  • Мнения: 7 716
Напротив Ва-ва. Ти какато нямаше овулация, ако е имало оплождане този месец трябва да си обнадеждена. Половината работа е врършена.

# 34
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Много е сложно това бебеправене  Simple Smile  Simple Smile Вече да не знае човек кое го радва и кое не. Лали права си, но един положителен тест би ми донесъл повече отрицателни емоции и въпроси. предпочитам да е имало нещо, но аз да си остана на ниво предположения

# 35
  • Мнения: 7 716
Ако трябва да съм честна аз ако съм на твое място няма да си направя тест. Вече не си правя тестове.

# 36
  • Мнения: 4 324
И аз спрях с тестовете  Wink (ще направя пак това чуде единственно при 10 дневно закъснение - иначе - ТВЪРДО НЕ)

Що се отнася до wa_wa мисля, че ще е по-добре да знае какво точно става. Обаче не знам за какво ще те стискам палци - за една или за две чертички  Confused

# 37
  • Враца
  • Мнения: 5 204
И аз съм раздвоена и не знам какво да правя, но мисля за мое успокоение да тествам, но какво ли ще е успокоението наистина?

# 38
  • Мнения: 508
Мила Ва,според мен при теб си нормално менструално нера3положение.Само температурата е малко висока.Направи си тест 3а успокоение като иска6 ,но а3 мисля 4е той 6те е отрицателен Rolling Eyes Бьди оптимистка 3а следва6тия месец Flowers Four Leaf Clover А а3 не се тревожа 3а консултацията.Имам просто някаква вьтре6на надежда,която преди нямах Wink

# 39
  • Мнения: 4 399
Ау, при нас настана zима. Освен че от вчера е адски студ, днеска валя някаква смесица от сняг и дьжд. Облякохме палтата вече а по хьлмовете наоколо понатрупа и сняг. На мен ми е едно такова много депресивно. Овуто ми наближава, ама ми дава много раzнопосочни сигнали и не мога да го раzбера. Сигурно след стимулацията преz предните месеци неЩо не сьм сьвсем у ред. Мьжьт ми е на пьт да се раzболее, а скоро и беz друго zаминава zа няколко дни, иzобЩо всичко е наопаки.

Теди, стискам палци zа снимката ти и чакам с голям интерес раzкаzа ти. На мен ми предстои следваЩия месец. Обади се на лекаря си и го попитай можеШ ли да вzемеШ обеzболяваЩо. Както и по рано писах в една тема на мен ми иzписаха неЩо zа обеzболяване и отпускане, което трябва да се вzеме 2 часа преди снимката. Явно има вьzможности и да се намали болката. Кьсмет Sign Exclamation

Ва_ва, направи си тест zа твое успокоение, но мисля че иzлиШно се притесняваШ. Видях че таzи висока температура си я иzмерила само 1 ден. За 1 иzолиран ден с повиШена температура може да има хиляди причини и най малко вероятната е брменост, каквато и да е. Преди няколко дни аz сьЩо имах 1 ден с необичайно висока температура, но на следваЩия падна. В случаи че продслжиШ да имаШ висока температура, тичай на лекар zаЩото може да има много неприятни причини zа това. Няма абсолЮтно никаква врЪzка между високата ти температура в момента и евентуално оплождане миналия месец. Това са 8 дни и ако беШе оплождане, досега трябваШе да е паднала. Дори при по кьсен аборт температурата спада в рамките на ден до 2. Много често температурата се понижава оЩе преди аборта и това е приzнак че Ще става неЩо неприятно. Раzгледай галерията и на ФФ,Ще се убедиШ сама.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 686
Здравейте, мили момичета.
Теди, стискам палци утре всичко да е наред и да мине леко.
Ва_ва, я си направи 1 тест, за всеки случай. Според мен не е нормално да ти е такава температурата.

При мен само странни работи. Лелката още я няма, но пък в неделя не издържах и си направих тест - отрицателен. В същото време няма никакви признаци за наближаваща лелка. За това пък 2 дни подред, вечер съм пред припадане. Изведнъж ми става лошо, все едно ми пада кръвното и почвам да виждам бели кръгове. Слава богу, че бях с мъжа ми и двата пъти. Той се включи без да му кажа и дума. Само ме видя, че съм бяла като платно и почна с шамарите  Laughing  Втория път беше дори по-подготвен  Laughing  Laughing  Та благодарение на него не дочаках да ми падне черната пелена и да се пльосна на земята. И двата пъти веднага след като ми размина си мерих кръвното и беше нормално. Вече незнам какво става.

# 41
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Ами............. ето мен със странни новини. Не издържах направих тест, най-обикновен, само една чертичка, но сега са две Imp  Imp  Imp  Imp , като едната е бледа.
От което съм по-объркана и отчаяна. Утре съм на лекар, за да види дали и защо и къде и добър повод да ми изпише дуфастон..

Но тъй като може да се е отчело след времето, което е неопбходимо е възможно да е фалшиво положителен теста, та утре ще има повечко новини

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 21 633
Евче , и при мен не се показаха в срока , но е факт , че са две , като знаеш и останалите подробности от историята ми.
С две думи считай го за положителен .

# 43
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Ох Моренски, ама че ни върви, а?
Тогава да се надяваме, че не е в тръбите, а за другото надежда май няма Sad

# 44
  • Мнения: 7 716
Ва-ва, уеееееееееееееееее!!!!!!!
Браво!!!!!!
Страхотна новина!
Много целувкииииииииииииии.

Общи условия

Активация на акаунт