Какво тренират Вашите деца ?

  • 5 911
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 807
Два пъти балет по един час и три пъти художествена гимнастика по час и половина.Това са и вечерни занимания.Сряда и петък към обед има 40мин. плуване.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 609
Плуването на моята дъщеря е 2 пъти седмично по 1 час.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Момче, 5г.8м. Извън градината ходи на езда - 2 пъти седмично по 30 мин. и на футбол - 3 пъти седмично по 1 час. Преди футбола ходеше на плуване, харесваше му и още иска, но нямаме физическа възможност към момента да го водим, може би лятото ще подновим.

# 18
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 843
Дъщеря ми ходи на плуване два пъти седмично.

# 19
  • Мнения: 408
Баскетбол - 5 пъти седмично, тенис - 2 пъти, плуване 2 пъти - баткото на 5,6 години.
Плуване и тенис по 2 пъти седмично - малкият на 3 години.

# 20
  • София
  • Мнения: 23 130
Дъщеря ми ходи на баскетбол 2 пъти седмично. На почти 8 г. е.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 970
Фигурно пързаляне 2 пъти седмично, момиче на 3г.

# 22
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Моят син е на 9  Peace

От 2 години ходи на теакуондо 3 пъти в седмицата вечер ( 45 мин -1.50 часа  сесии )
За първи път го заведох на басейн като беше на 4 месеца. От 4 годишен  ходи на уроци по плуване .Мина всички нива до 7 годишен.  Сега плува в клуб и ходи на тренировки  два пъти седмично по 1 час и състезания - веднъж почти всеки месец.

В училище играят всичко- от футбол, доджебол, ръгби, крикет, баскетбол, атлетика........Плува и от училище веднъж седмично.
 Peace

# 23
  • Мнения: X
Между 4 и 6 годишна възраст децата ми ходеха на плуване (и тримата),  балет (щерката), таекуондо (момчетата). От сегашната си позиция смятам, че в толкова малка възраст смисъл има само в плуването и евентуално гимнастика (спортна, худ.), ако се цели високо спортно майстортво, но аз не искам децата ми да стават проф.спортисти.

В момента децата са на 7,9 и 11 години. Щерката ходи на плуване, балет, хандбал и спортна гимнастика - всичко по едно занимание седмично. Смятам, че хандбалът ще отпадне постепенно, не е нейният спорт. Момчетата ходят на плуване (1-2 пъти седмично) и хандбал (2-3 пъти седмично, вкл. и официален мач). Хандбалът става все по-сериозен като тренировки и заетост, дават максимума от себе си.

И тримата имат и по един инструмент в програмата си, големия пее и в хор. А искат и още и още, но аз просто повече не мога да поема. Невъзможно, няма как да се разкъсам.

# 24
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
На моите три деца плуването е веднъж седмично то е за да се научат да плуват добре не за да стават плувци.
Виж тенис е сериозно и е по 3 пъти седмично по 2-3 часа за двамата по-голями а за 5 г е два пъти седмично по 1 час. Футболът на 8г дете е два пъти седмично.
Освен това 5г свири цигулка два пъти урок, а 8г е пиано, чело и хорн. 12г пиано, китара и хорн. Ходят на оркестър веднъж в седмицата. Надявам се като порастват да се установят на един инструмен и пиано. Но засега няма изгледи да стане.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 197
Моето дете е доста активно и малко акробат си пада Laughing
Относно спортната гимнатика,  може ли повече инфо?
До нас има нов басейн,  единият спорт ще е плуване.
Как се отразява плуването на вашите деца, имате ли наблюдения?
За карате и таекуондо много се замислих ,защото малкия е на 4г.,доколкото знам ,там трябва да са по послушни и изпълнителни  newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 3 147
Сбъдваща мечти, ако ти ги водиш и тримата на всичките тези занимания си е направо геройство. Виждам, че по-големите са на 11 и 9 години - на тази възраст не могат ли сами да ходят? Иначе ми се струва много трудно, то човек трябва да се клонира два-три пъти, особено ако ходи и на работа.
Иначе моят син засега ходи само на заниманията в детската градина.

# 27
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 785
В нашия малък град възможностите за спортуване са силно ограничени, особено за момичетата. Дъщеря ми ходи на хандбал, в 1кл. е . Има възможност още за футбол, карате, борба и народни танци.

# 28
  • София
  • Мнения: 39 932
Дъщеря ми до 2-3ти клас ходеше на плуване, а след това реши, че изобщо не ѝ се плувало Simple Smile
Синът ми тренира таекуон-до три пъти в седмицата по 2 часа. Тренировките се водят в у-ще.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Моето дете е доста активно и малко акробат си пада Laughing
Относно спортната гимнатика,  може ли повече инфо?
Какво точно те интересува?
В София двете добри детски школи са на стадион Герена и на стадион Раковски. Има на още няколко места, но тези са най-добрите. Вземат ги от 4-5 годишни. Трябва детето да е гъвкаво и за предпочитане не много високо. В началото вземат всички желаещи, после ги пресяват. Не им се занимава с деца, които не дават надежди да станат състезатели. Поне аз останах с такова впечатление. Моите се оказа, че не стават, защото въпреки че са като гумени човечета, вървят доста високи. За това се ориентирахме към баскетбол.

Общи условия

Активация на акаунт