Новите ни козметични похождения - 73

  • 135 217
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Цитат на Бисквитка: "Много хубава пудра, Ноеми, ти кой номер си взе? Разтърсих се из нет-а, защото в нашия град не предлагат Радиант, и видях, че има 3 вида."

Номер 1 взех. Тя не променя цвета на лицето или фдт-а, само придава блясък. На светло е още по-хубава!  Heart Eyes  (ако искаш да ти купя и да ти пратя, пиши ми  Peace)

За да не е спам, от днес:

# 17
  • Мнения: 5 017




Попрезапасих се.  Embarassed

# 18
# 19
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753

# 20
  • Мнения: 3 248
Дами, честит празник!  bouquet

# 21
# 22
# 23
  • Sofia
  • Мнения: 2 482


Момичета, checkcosmetic.net надежден ли е за проверка на срока на годност? Че им нямам вяра на Parfimo и искам да проверя и аз Simple Smile

Последна редакция: ср, 09 мар 2016, 11:47 от cutesmallcat

# 24
# 25
# 26
# 27
  • Мнения: 906
Чек,моля за отзиви за фдт на Ести.Гледам го отдавна.Аз съм заклет фен на ДУ,но за този чета хубави неща bouquet

# 28
# 29
  • Мнения: X
Чек,моля за отзиви за фдт на Ести.Гледам го отдавна.Аз съм заклет фен на ДУ,но за този чета хубави неща bouquet

Малко е по-плътен, отколкото ми се иска, но заради фактора го купих, че тук вече здраво пече.  Laughing
Хубав е, харесва ми, но Frever и спрейът на Диор ми харесват много повече. Този е по-покривен от тях, особено от спрея. Иначе се държи много добре на кожата ми. Не се свлича, не се събира по гънки, не оранжавенее и въобще нищо от възможните негативи на ФДТ няма при мен. И въпреки че е плътен, в никакъв случай не стои като маска, което често ми се случва с моята суха кожа. Но все пак го виждам, докато другите два при мен са с ефект "моята кожа, но по-хубава".  Simple Smile

Последна редакция: ср, 09 мар 2016, 16:14 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт