Новите ни козметични похождения - 73

  • 135 224
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Shiseido Ibuki Quick Fix Mist

Цвят Бургунди


Make Up For Ever Aqua XL Eye Pencil M 30 т.е. зеленият

Rosewood Shimmer - последният цвят.

+ мострички на ТФ фдт Born... маската Glamglow лилавата и други неща на Сефора

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Денси,каква е точната цена на новите червила на Шанел. bouquet

# 693
  • София
  • Мнения: 1 611
Денси,каква е точната цена на новите червила на Шанел. bouquet

Надявам се не е проблем друг да отговори - 70 лв. са червилата. Вчера ги гледах и много доволно мога да заявя, че не харесах никое  bowuu

# 694
  • Мнения: X
Вчера ги гледах и много доволно мога да заявя, че не харесах никое  bowuu [/color]

Те не са за харесване, камо ли за купуване, освен ако не те е тряснало слънцето в обедната почивка, както се случи с мен.
Изключително съм недоволна и от новите лакове на Шанел, както и от топ-лака. Всъщност имам само един от лаковете и е може би най-нетрайният, за който се сещам да съм имала, а топ-лакът не върши абсолютно нищо от обещаното. Пробвах с различни лакове и резултатът е, че всичко се лющи най-късно на другия ден, а самият шанелски лак даже се обели. Apricot на Диор е класи над този топ-лак, всъщност и с червения на Сали Хансен имам къде по-дълготрайни резултати. Браво на Шанел! Tired

# 695
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219


И за ММ, разбира се  Mr. Green

# 696
  • София
  • Мнения: 1 611
При мен лаковете на Шанел винаги издържат 24 часа и нито минута повече Simple Smile Много рядко е имало изключения и вече съм свикнала. Диор са ми малко по-трайни, но малко. Винаги има изключения за определени цветове, де, но масата е неиздръжлива  Confused

# 697
  • Мнения: X
Подранил подарък за РД. Доста ми е тежък и не знам как ще го нося.

# 698
  • София
  • Мнения: 10 317
Изключително съм недоволна и от новите лакове на Шанел, както и от топ-лака. Всъщност имам само един от лаковете и е може би най-нетрайният, за който се сещам да съм имала, а топ-лакът не върши абсолютно нищо от обещаното. Пробвах с различни лакове и резултатът е, че всичко се лющи най-късно на другия ден, а самият шанелски лак даже се обели. Apricot на Диор е класи над този топ-лак, всъщност и с червения на Сали Хансен имам къде по-дълготрайни резултати. Браво на Шанел! Tired

Уфффф... недей така, добре че купих само един цвят+топ. Най-доволна съм от гел топ-а на Диор, на който и лак да го сложа държи от събота до събота.

Нямаш проблеми с ноктите, нали? Обикновено ако се цепят, лака не държи  newsm78
При мен лаковете на Шанел винаги издържат 24 часа и нито минута повече Simple Smile Много рядко е имало изключения и вече съм свикнала. Диор са ми малко по-трайни, но малко. Винаги има изключения за определени цветове, де, но масата е неиздръжлива  Confused
Недей така Ел, формулата им от последните 2-3 години се държи перфектно с гел топ-а на Диор, при мен седмица.

# 699
  • Мнения: X

Нямаш проблеми с ноктите, нали? Обикновено ако се цепят, лака не държи  newsm78


Никакви проблеми нямам с ноктите, не се цепят, нямам мазна плочка и черен лак на МЧР със същия топ лак отгоре последно ми издържа 4-5 дни без забележки. Sunrise Trip го трия след седмица без да му има нещо.  Laughing

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Мхм,благодаря Ви за отговорите,кофти коментари,но аз все пак ще отида ги видя тези червила на живо дано ги има вече в Мико.

# 701
  • Мнения: 31 214
Аз съм си доволна от 208- ярко розовото от Стило червилата на Шанел. Дава мокър ефект, който ми допада сега за лятото много. Е не е много трайно, но аз го нося с молив и така му увеличавам трайността. Вероятно ще си купя и 202 най-светлото.
Check Please, на теб какво не ти харесва в него? Ти не харесваш май въобще такива мокри балсамести червила. Аз съ страшен фен и на Коко Шайн версията и сега и новите ми допаднаха.

# 702
  • София
  • Мнения: 10 317

Нямаш проблеми с ноктите, нали? Обикновено ако се цепят, лака не държи  newsm78


Никакви проблеми нямам с ноктите, не се цепят, нямам мазна плочка и черен лак на МЧР със същия топ лак отгоре последно ми издържа 4-5 дни без забележки. Sunrise Trip го трия след седмица без да му има нещо.  Laughing

Дам, тогава наистина проблема ще е във формулата, ще ги тествам тези дни и ще пиша.

# 703
  • Мнения: X

Check Please, на теб какво не ти харесва в него? Ти не харесваш май въобще такива мокри балсамести червила. Аз съ страшен фен и на Коко Шайн версията и сега и новите ми допаднаха.

Мокри харесвам, но тези са много балсамести, с почти никакъв цвят и много нетрайни. На МЧР например не са такива, а пак са мокро-прозрачни. 

# 704
  • Мнения: 31 214
Кой номер имаш? На мен ми е странно, че казваш че нямат цвят, моето е сигнално розово. Много е ярко, а ако се понапласти става и по-тъмно. Имам и тестери на други два номера и те са също пигментирани.
Ето една лоша, изрязана снимка на един пласт.

Последна редакция: ср, 27 апр 2016, 10:18 от densi

Общи условия

Активация на акаунт