за интимните гелове

  • 10 286
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Като забременях спрях интимния гел и започнах с Трихлорбактер и досега си ползвам него.

# 16
  • Мнения: 481
От доста години си ползвам интимния гел на Орифлейм (още от времето когато такива гелове на други марки нямаше...).
Ползвах си го през цялата бременност, както и веднага след раждането (имах шевове) и не съм имала никакви проблеми, даже напротив - бя и си оставам много доволна  Heart Eyes

# 17
Благодаря ви за отговорите .и аз ползвах но като забременях ги спрях щото ме беше страх заради бебка(само с вода)но нещо взех да се чувствам доста некомфортно.а този Трихлобактер  по лекарско предписание ли е или се продава свободно и за ежедневна употреба ли е?

# 18
  • Мнения: 554
Миналата седмица Трихлобактер го нямаше в нашата аптека. жената каза че отдаван не са имали внос. В момента използвам Лактацид - пепоръчват го по време на бременност в сп. Моето бебе и аз.

# 19
  • ГО
  • Мнения: 3 955
В интерес на истината моята гинеколожка ми препоръча по време на бременноста да не ползвам никакви измиващи препарати,дори и интимни.Каза ми една вечер да се измивам с вода и сода,а на другата с вода и малко оцет.По този начин се потдържала алкалната и киселинната среда на влагалището.

# 20
  • Мнения: 256
Моя гинеколог ми каза да използвам интимния гел на Seba Med.
Засега съм много доволна.

# 21
  • Мнения: 22 905
Ползвам различни гелчета , сменям ги, но не много често се мия с тях доктора каза , че не било хубаво newsm78
Това ми казаха и на мен.Изписаха ми един специален,от аптека.

# 22
  • varna
  • Мнения: 404
аз през цялата бременност си ползвам Лактацид и сам доволна

# 23
  • Мнения: 765
Ползвам Лактацид Фемина от 2 години , като не спрях и по време на бременността .

# 24
Аз да се вмъкна в темата с малко по друго въпросче:ползва ли ли сте пяната за обезкосмяване на Veet и какви са ви отзивите?

# 25
  • Мнения: 992
През цялата бременност си ползвам интимни гелове.

Аз да се вмъкна в темата с малко по друго въпросче:ползва ли ли сте пяната за обезкосмяване на Veet и какви са ви отзивите?
Аз пяната не съм ползвала, но кремчето на Veet за обезкосмяване- да, но не по време на бременността. Честно да ти кажа не съм доволна, ефектът при мен беше като при бръсненето, но пяната може да е по- добра.

# 26
  • Мнения: 137
Лактацид дори го препоръчват на курса за бременни на списание"9 месеца").Аз го ползвам и съм много доволна Hug

# 27
  • Мнения: 4 668
През цялата бременност си използвах , не съм купувала специални , вземах на AVON , Leocrema и Триклобактер също .  Grinning

# 28
  • Мнения: 1 059
Използвах интимен гел през цялата бременност

# 29
  • Мнения: 2 035
Още преди бременността ползвам интимни гелове. В момента съм с Avon, не съм се консултирала обаче с дока си  newsm78

Мами, а тоя Лактацид в аптечната мрежа ли може да се намери?

Общи условия

Активация на акаунт