Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте,

Реших да публикувам обява в групата за Частни уроци:
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=395

Присъединих се към групата, но отстрани ми се появява надпис:
'Не сте член на тази група'. Горе, до името на групата имам червен бутон за настройки, под който ми излизат 'Изключете известията' и 'Напуснете групата'! Излязох и влязох отново, но пак е така, не се променя.

Опитах се да пусна обява, и ми излиза надпис:

'Съжалявам, нямате право да публикувате мнения в този форум.'

Какво трябва да направя?

# 1
  • Мнения: 35 961
Цитат
Достъп до групите за обяви имат само потребители с ранг от Новак нагоре (т.е. с поне 1 мнение в сайта).
Теми и мнения в тях могат да публикуват само потребители с ранг от Ентусиаст нагоре (т.е. с над 50 мнения)

ПРАВИЛА и ПОЛИТИКА на форумите!

# 2
  • Мнения: 19
Благодаря, това ще е добре да ми излиза като съобщение, когато се опитам да публикувам обява, за да не се чудя. UX бъг:)

Това, че отстрани казва, че не съм член на групата, а имам право да я напусна, е добре да се хармонизира.

# 3
  • Мнения: 4 188
Има и вратичка в правилата. Публикувай си обявата където го няма това ограничение, примерно в начално и средно образование, модератор ще ти я премести, където и е мястото. Аз така направих и се получи.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Има и вратичка в правилата. Публикувай си обявата където го няма това ограничение, примерно в начално и средно образование, модератор ще ти я премести, където и е мястото. Аз така направих и се получи.
Не е вратичка в правилата.
Ако е допускано е било поради недоглеждане и впоследствие се коригира.

Благодаря, това ще е добре да ми излиза като съобщение, когато се опитам да публикувам обява, за да не се чудя. UX бъг:)

Това, че отстрани казва, че не съм член на групата, а имам право да я напусна, е добре да се хармонизира.
Благодаря за сигнала. Коригираме го.

# 5
  • Мнения: 19
@Tatti, за откриване бъг в системата може ли по изключение да публикувам?  Embarassed

Последна редакция: ср, 09 мар 2016, 14:20 от uroci_sofia

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Не, но печелите усмивка от по-младия ни програмист.  bowuu

# 7
  • Мнения: 19
Само че аз така ще се разхождам из сайта и ще намеря още повече бъгове  Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт