Песен за огън и лед 24 - If I look back, I am lost

  • 70 505
  • 748
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 14 463
  Изпуснала съм ви. Все се чудя дали има нещо повече от отклоняване на вниманието в натопяването на Санса. Не мога да измисля добра причина, но съм сигурна, че бабата има винаги цел.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 20 233
 Изпуснала съм ви. Все се чудя дали има нещо повече от отклоняване на вниманието в натопяването на Санса. Не мога да измисля добра причина, но съм сигурна, че бабата има винаги цел.

Все някой трябва да бъде обвинен. Санса е идеалния кандидат. Отървават се от нея като съперница на Марджи и евентуален враг на съюза Тирел - Ланистър.

# 92
  • Мнения: 9 990
"Джофри" е толкова противна роля, че само Рамзи Болтън може да му съперничи. Не е за учудване, че актьора се е отказал от по нататъшна кариера.  Laughing Mr. Green

# 93
  • Мнения: 14 463
Санса щеше да я слушка. Тя виждаше съюзници в Тирелите.

# 94
  • Варна
  • Мнения: 20 233
Санса щеше да я слушка. Тя виждаше съюзници в Тирелите.
Щеше да я слушка ако я бяха оженили за Уилас. Санса Ланистър обаче е опасна.

# 95
  • Мнения: 14 463
Не съм много сигурна, имайки предвид, че Санса беше достатъчно отчаяна и все още наивна към момента. Събитията предизвикани от Олена я събудиха реално. Ще видим по-нататък.

# 96
  • Мнения: 9 990
Санса им беше пречка, още докато беше сгодена за Джофри. После с мили приказки я прикоткаха да я използват за информация, после я жертваха. Не виждам да са имали добри намерения към нея. Освен, че биха я оженили в тяхна полза, като не стана просто я елиминираха.

# 97
  • Мнения: 2 229
Олена Тирел умее да играе "играта на тронове" за разлика от Нед Старк и Кейтлин.Дамата се грижи за внучката си и добруването на семейството си-същото,което прави и Тивин.Всички способи са позволени,въпрос на морал.
Аз съм от феновете на поредицата,които вярват,че един ден Санса ще бъде кралица,но с морал,и на всичкото отгоре успешна кралица.Даже напоследък ми се върти идеята,че ще управлява сама,без крал,подобно на Елизабет. Crazy

# 98
  • Мнения: 9 990
Санса е бита карта, не и дава много серии още.

# 99
  • Мнения: 6 579
Санса е бита карта, не и дава много серии още.
Защо мислиш така? Не я харесвам никак даже, но все си мисля, че ще и дойде акъла в главата. Дано не е прекалено късно. В книгите не мога да се сетя какво се случваше с нея след смъртта на леля и.

# 100
  • Мнения: 9 990
Санса е бита карта, не и дава много серии още.
Защо мислиш така? Не я харесвам никак даже, но все си мисля, че ще и дойде акъла в главата. Дано не е прекалено късно. В книгите не мога да се сетя какво се случваше с нея след смъртта на леля и.

Aми книгите не съм чела, но нали челите ги казаха, че запълвала роли, че Рамзи в книгите се женел за друга. Явно реалната и роля отдавна е изчерпана. На Санса, ролята и е да е глупачка, какво да чакаме да стане, че да и вдигне IQ-то? Единствения им шанс като избягат е Джон да беше жив, и да ги защити. Нали в книгите отивали във Вала, преди да го убият. Не  знам и аз вече. На дъх ги изгледах предишните серии, сега цялото това чакане и вадене на кристални топки и хвърляне на Таро леко ме изнервя. 

# 101
  • Мнения: 6 579
Санса е бита карта, не и дава много серии още.
Защо мислиш така? Не я харесвам никак даже, но все си мисля, че ще и дойде акъла в главата. Дано не е прекалено късно. В книгите не мога да се сетя какво се случваше с нея след смъртта на леля и.

Aми книгите не съм чела, но нали челите ги казаха, че запълвала роли, че Рамзи в книгите се женел за друга. Явно реалната и роля отдавна е изчерпана. На Санса, ролята и е да е глупачка, какво да чакаме да стане, че да и вдигне IQ-то?

За фалшивата Аря се жени, това го помня, ама с нея какво се случваше не. Тя, че е глупачка, такава е, ама може поне да стане зла.  В нея, Аря и Бран са ми надеждите, то друг не остана от Старките.

# 102
  • Мнения: 9 990
Не мисля, че ще я направят зла и да опетнят идеала на Старките. Джон щом и по снимките го няма, може и да не го възкръснат, както се надявахме 14 000 000 фенове, поне по фейсбук страницата. Е малко остана, да видим.

# 103
  • Мнения: 6 579
Не мисля, че ще я направят зла и да опетнят идеала на Старките. Джон щом и по снимките го няма, може и да не го възкръснат, както се надявахме 14 000 000 фенове, поне по фейсбук страницата. Е малко остана, да видим.
Джон ще язди дракон, не е мъртъв.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 20 233
Олена Тирел умее да играе "играта на тронове" за разлика от Нед Старк и Кейтлин.

Всъщност е Олена Редвин. Сигурно има сметки за разчистване и с Тъли, след като Черната риба е отхвърлил някоя Редвин. Коя ли точно?

Общи условия

Активация на акаунт