Испански сериали - Тема 6

  • 141 476
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 936

Здравейте! Интересува ме дали ще се преведат  останалите  серии на  "Мароко: военни времена" ?
къде е качен филма ? не го намерих в Зам-да и арена?

# 691
  • Мнения: 55
Има го в замунда. Качени са всичките серии, но са преведени до 6.
Tiempos de guerra

# 692
  • Мнения: 6 346
Не знам дали сте гледали Vis a vis, но аз изгледах двата сезона едно след друго и съм много впечатлена, а днес разбрах, че от този месец започват и трети сезон.

# 693
  • Мнения: 705
Не знам дали сте гледали Vis a vis, но аз изгледах двата сезона едно след друго и съм много впечатлена, а днес разбрах, че от този месец започват и трети сезон.

Аз го изгледах отдавна,даже без субтитри,защото мислех,че няма да се намери кой да продължи превода,интересно ми е какво ще е развитието в 3 сезон,2 сезон свърши леко объркващо.

# 694
  • Мнения: 6 346
Да, точно, за мен завърши направо разочароващо - незавършено. Допреди няколко дни пишеше, че са се отказали от третия сезон. Но днес виждам, че от този месец започват да излъчват третия - 8 епизода. И аз го гледах без субтитри и се надявам да мога да го намирам, щом тръгне да излиза.

# 695
  • Мнения: 705
В испанските торенти със сигурност ще го има,но тук дали ще се преведе никой не може да каже на този етап.

# 696
  • Мнения: 5 895
Vis a vis и на мен ми е много любим. Наскоро успях да довърша втори сезон, а първи помня, че го гледах с английски субтритри някъде. За съжаление от това, което четох за следващия сезон не очаквам много Confused Сериалът реално е канселирам от Антена и затова свършва и по този начин. Трети сезон е правен от Фокс.
По спомен това са подробностите, които помня, ако на някой му е любопитно:
Скрит текст:
Ще се състои от 8 епизода в 45 мин формат. Аз много харесвам дългите серии на испанските сериали и това изравняване с американския и световен стандарт от 45 мин хич не ми допада. А пък и само 8 серии. Действието ще се развива в друг затвор, ако не се лъжа година по-късно. Голяма част от актьорите /главно затворничките/ се запазват, но ще има и много нови персонажи. Главната актриса май ще участва само в първите две серии заради ангажимента си с Кабелни момичета. С две думи -  очаквам коренно разлчен сериал. И за съжаление предчувствам, че ще го ликвидират с този сезон

# 697
  • Мнения: 6 346
Да, така предположих и аз. А отдавна не бях гледала нещо толкова интересно, макар и да беше доста брутален на моменти.

# 698
  • Мнения: 55
Къде може да се гледа сериала с бг субтитри -  Vis a vis?

# 699
  • Мнения: 705
Къде може да се гледа сериала с бг субтитри -  Vis a vis?
В замунда го има,в коментарите към торента ще намериш линк към субтитрите.

# 700
  • Мнения: 705
Вчера изгледах 2-та епизода с превод на La casa de papel,доста интересен се оказа,дано продължи така.

# 701
  • София
  • Мнения: 2 402
Аз започнах Vis a vis и го гледам с голямо напрежение. Едва се сдържам да си направя маратон и да изгледам всички налични серии.

# 702
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
Вчера изгледах 2-та епизода с превод на La casa de papel,доста интересен се оказа,дано продължи така.

На мен пък нещо не ми допадна, а възлагах големи надежди
Прави ми впечатление, че първия епизод на всеки испански сериал е безкрайно объркан. Никога не успяват да поставят сюжета просто и разбираемо.

# 703
  • Мнения: 705
Вчера изгледах 2-та епизода с превод на La casa de papel,доста интересен се оказа,дано продължи така.

На мен пък нещо не ми допадна, а възлагах големи надежди
Прави ми впечатление, че първия епизод на всеки испански сериал е безкрайно объркан. Никога не успяват да поставят сюжета просто и разбираемо.

На мен донякъде това ми допада,но имам чувството,че следващите епизоди няма да са така интересни,имаше доста неща които не ми се вързаха в 2-та епизода.Няма голям избор на нови испански сериали с превод,а много ми се гледа нещо ново испанско.....

# 704
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
И на мен ми се гледа, но то няма какво - нито в интернет, нито по телевизиите. Още се надявам на Инцидентът, ама да видим.

Общи условия

Активация на акаунт