MAC & Sephora - 35 тема

  • 107 978
  • 747
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 4 761
Да, скъпичка е, но тази на Бенефит не е по-евтина Crazy
С отстъпка беше прилично Simple Smile

# 496
  • Мнения: 1 748
Аз имам от базата на Бенефит и съм доволна.Запълва неравности и матира приятно без да изсушава.

# 497
  • София
  • Мнения: 246
А тази пробвали ли сте? http://eu.feelunique.com/p/DHC-Velvet-Skin-Coat-15g Аз да, дегримиращото им олио, което е добре познато, също е добро. Имам повече от половин тубичка от базата, не я ползвам, защото пролет/ лято не нося ФДТ. Жаки, ако я искаш, няма проблем.  Peace  Wink
 И един въпрос, моля кажете носите ли база под ББ, СС, ДД? Аз мисля, че би обезмислила целта им, но знае ли човек?!  Thinking
Благодаря Ви!  bouquet

# 498
  • Пловдив
  • Мнения: 5 943
Аз под СС слагам серум Idealist Estee Lauder, а над СС-то слагам ФДТ.

# 499
  • Мнения: 13 626
Под наистина готини и действащи bb-та не нося база. Но имам някои, които ги смятам за чист фдт и под тях слагам понякога.
При мен базата е наложителна най-вече когато съм гримирана с Colorstay, защото той е от тези формули, които буквално потъват в порите и ги правят видими.

# 500
  • Мнения: 2 045
Бенефитската имаше май малък размер за около 20 лв. - струва си за проба

# 501
  • Мнения: 31 229
Има да точно до касите на Сефора.

# 502
  • Мнения: 190
Аз съм ползвала и тази на Бенефит, и тази на MakeUpForEver. За мен втората е по-добра! Пробвала съм и pores no more на Dr. Brandt, но МУФЕ отново ми е фаворит. Simple Smile

# 503
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ох, аз пък имам на Бенефит и на Диор. На Бенефит повече ми допада. Пробвала съм тестер и на д-р Брандт и той ми е фаворита. Та като свърша тези 2 ще си взема него.

# 504
  • Мнения: 909
Тази на д-р Брандт подходяща ли е за суха кожа?

# 505
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз съм със суха кожа, но праймърите за пори ги ползвам само на носа.

# 506
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 396
Можете ли да ми препоръчате продукти за контуриране на лицето.

Имате ли отзиви за този продукт http://eu.feelunique.com/p/Lancome-Juicy-Shaker-65ml?

# 507
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
От какъв клас козметика търиш и кремообразни или прахообразни, налични в магазините или с онлайн поръчка?  newsm78

# 508
  • Мнения: 909
Благодаря,Шоколадче Simple Smile Заинтригувахте ме с тази база,след толкова похвали  bouquet

# 509
  • София
  • Мнения: 901
Виждам, че обсъждате базите и аз да се включа  Laughing Аз търся нещо, което да удължава фдт върху лицето ми. На моменти имам пресушавания на кожата, но като цяло е сух/смесена. Търся упорито отзиви в нета, но от така хвалените бази на Кларинс в бурканче и Смашбокс не останах впечатлена, не правят нищо за мен. Имам и малък размер от Primed and Poreless на ТФ, но с нея много ми врязва фдт в бръчиците около устата.

Чудих се на базите на МУФЕ, но още събирам впечатления, защото цената им е по-висока и не ми се рискува много  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт