Вредна ли е содата (при киселини) за бебето?

  • 33 873
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Недейте да пиете сода, не знам да вреди на бебчето, но определено води до язва. Облекчава, но краткотрайно и със сигурност не лекува. Проблемът с киселините при бременните е различен при всеки, на някои нищо не помага, при други помага малко бира. На мен лично ми помагаше сода - за пиене  Wink , но истината е, че киселините трябва да се изтърпят  Grinning , като родите - изчезват  Grinning .
Стискайте зъби и не пийте лекарства на своя глава без консултация с лекар...
Колкото до захарта не знам как вреди, освен на килограмите и на зъбите  Rolling Eyes  Grinning ...

# 16
  • Мнения: 2 784
Това със Stopacid-а и аз го пробвах днес сутринта,но върши работа само за около30 минути,също пробвах и с чай от мента,сухари,обикн.бисквити,газ.вода.Някой знае ли нещо с по-траен резултат?
Знам,че киселините изчезват с раждането,а аз съм на финалната права,но за 2 денонощия съм спала само около 5 часа и единия път сънувах,че съм в мексикански затвор и ми горят вътрешностите със сода каустик.Просто искам нещо с по-дълъг резултат,за да заспя!!!

# 17
  • Мнения: 18 542
Цитат на: mama mile
При февруарките се спомена, че содата (при киселини) е много вредна за бебето. Вярно ли е?! Аз от един месец я пия редовно, дали съм навредила на бебето?! Моля ви споделете какво  знаете, че умирам от страх.  Cry  Cry

Не, не е вредна! Вредна е за твоя стомах, ако я пиеш редовно.

# 18
  • Мнения: 3 562
И аз да кажа, като мама с язва.
Яж колкото можеш повече ябълки и приемай колкото можеш по-малко лекарства Laughing

# 19
  • Мнения: 144
Само газирана вода ми помага,а и аз не мога да заспя нощем по някой път.Обаче имам предрасъдъци за содата и до сега не съм ползвала.Казват,че спрайт много помага, пробвай,на мен не ми помогна особенно Sad

Общи условия

Активация на акаунт