Крем за около очи - 7 тема

  • 167 430
  • 745
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 515
Това кремче на KrauterhoF е страхотно!


Отговаря напълно на представите ми за перфектната консистенция и нанасяне. Не дразни очите и въпреки че нямам сериозни проблеми, сякаш изглади фините линии + позамаза една бръчка, която имам до лявото око.
Лек е (но хидратира идеално), ще става и за лятото. И е на доста приятна цена.
Направо не мога да повярвам, че го открих, писна ми от търсене на идеалния околоочен Crazy

Само като състав не знам как е, ако някой разбира, да коментира Simple Smile
Скрит текст:
Състав: AQUA (WATER), METHYLPROPANEDIOL, GLYCERIN, SQUALANE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, C10-18 TRIGLYCERIDES, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, BUTYLENE GLYCOL, DIPENTAERYTHRITYL PENTAISONONANOATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, CETEARYL GLUCOSIDE, MAGNOLIA BIONDII BARK EXTRACT, SALIX ALBA (WILLOW) BARK EXTRACT, THUJOPSIS DOLABRATA BRANCH EXTRACT, CITRUS GRANDIS (GRAPEFRUIT) FRUIT EXTRACT, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER/ LEAF EXTRACT, PROPOLIS EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, HYALURONIC ACID, SODIUM LACTATE, LACTIC ACID, SERINE, UREA, ALLANTOIN, SILANETRIOL, TOCOPHEROL, SORBITOL, SODIUM CHLORIDE, SODIUM POLYACRYLATE, XANTHAN GUM, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, SORBIC ACID, PENTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL.

А като го нанесеш и като мине да кажем час, кожата около очите стои ли сочна и леко мазничка или си е суха, т.е. кремът напълно е попил?

# 481
  • Мнения: 46 650
Лесно се размазва и бързо попива, но след това не стои сухо, не бих казала и мазно, може би сочно е най-точната дума Simple Smile

# 482
  • Мнения: 2 515
Лесно се размазва и бързо попива, но след това не стои сухо, не бих казала и мазно, може би сочно е най-точната дума Simple Smile


Просто прекрасно! Благодаря! Май и аз намерих своя околоочен крем! Grinning bouquet

# 483
  • Варна
  • Мнения: 11 340
chokolina, разтопяваш предварително маслото ли? Защото в нормално състояние кокосовото е в твърдо състояние...

Бисквитка, кокосовото масло е с много ниска температура на топене - 25 градуса и при досег с кожата веднага започва да се топи. Т.е. може да го подържиш малко в ръка, за да се втечни, преди да го използваш.  Peace

Наистина бързо се топи, аз го слагам върху тампонче за сваляне на грим и при допир с кожата веднага се стопява. Peace

Това кремче на KrauterhoF звучи добре, ще го пробвам и аз. Peace

# 484
  • София
  • Мнения: 20 218
А пробвали ли сте серума и крема на Биокарите?
Да. Дори в момента го ползвам - вече е на привършване. На мен много ми харесва, хидратира добре. Кожата ми е суха и много чувствителна.
Аз също си купих серума заради положителните отзиви във форума, но изобщо не ми хареса - не ми хидратира никак /с много суха кожа съм/, стои лепкаво... Подарих го на тийнейджърката да се маже, ако иска.  Laughing
Може би би свършил работа при дехидратирана кожа, но при моята - бедна на липиди и нуждаеща се от подхранване, не направи нищо.  Rolling Eyes

# 485
  • Мнения: 66


Доволна съм.

# 486
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Кремчето на KrauterhoF и мен ме заинтригува,благодаря за инфото за него. bouquet

# 487
  • Мнения: X
Това кремче на KrauterhoF е страхотно!


Отговаря напълно на представите ми за перфектната консистенция и нанасяне. Не дразни очите и въпреки че нямам сериозни проблеми, сякаш изглади фините линии + позамаза една бръчка, която имам до лявото око.
Лек е (но хидратира идеално), ще става и за лятото. И е на доста приятна цена.
Направо не мога да повярвам, че го открих, писна ми от търсене на идеалния околоочен Crazy

Само като състав не знам как е, ако някой разбира, да коментира Simple Smile
Скрит текст:
Състав: AQUA (WATER), METHYLPROPANEDIOL, GLYCERIN, SQUALANE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, C10-18 TRIGLYCERIDES, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, BUTYLENE GLYCOL, DIPENTAERYTHRITYL PENTAISONONANOATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, CETEARYL GLUCOSIDE, MAGNOLIA BIONDII BARK EXTRACT, SALIX ALBA (WILLOW) BARK EXTRACT, THUJOPSIS DOLABRATA BRANCH EXTRACT, CITRUS GRANDIS (GRAPEFRUIT) FRUIT EXTRACT, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER/ LEAF EXTRACT, PROPOLIS EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, HYALURONIC ACID, SODIUM LACTATE, LACTIC ACID, SERINE, UREA, ALLANTOIN, SILANETRIOL, TOCOPHEROL, SORBITOL, SODIUM CHLORIDE, SODIUM POLYACRYLATE, XANTHAN GUM, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, SORBIC ACID, PENTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL.
За този крем ли става въпрос :
http://www.marvi.bg/asam-krauterhof-hyaluron-okoloochen-krem-s-h … -20-ml-12163.html

Отдавна съм го набелязала и то основно заради сквалена,но ниската цена ми образуваше съмнения  Embarassed   .

А редуцира ли подпухване под очите?
Нищо не редуцира-нито подпухване,нито бръчки,а и като хидратация не ми хареса,беше ми леко лепкав.

# 488
  • Мнения: 1 437
Кремчето на KrauterhoF и мен ме заинтригува,благодаря за инфото за него. bouquet
И аз си взех това кремче на KrauterhoF, след като направих жестока алергична реакция след ползване на нощен крем Nutri-gold на L'oreal. Просто влязох в аптеката и погледът ми се спря на него от всички налични, които разглеждах и четох доста дълго. Не мога да ви опиша в какво състояние беше околоочният ми контур, без преувеличаване - приличаше на пресъхнала напукана почва в горещо безводно лято, уплашила се бях. Нямам представа как точно действа, но факт е, че за няколко дни се възстанових. Без мирис е и не е мазен. Пише, че е супер хидратиращ, със силно анти-оксидантно действие, хиалуронова киселина и фито-комплекс.
Цената в аптеката беше 16.50 лв.  Peace

# 489
  • Мнения: 6 594
Май точно за него става дума.
Има ли подходяща възраст за този крем?  Rolling Eyes

# 490
  • Мнения: 46 650
За годините не знам, май е за всички възрасти.

За този крем ли става въпрос :
http://www.marvi.bg/asam-krauterhof-hyaluron-okoloochen-krem-s-h … -20-ml-12163.html

Отдавна съм го набелязала и то основно заради сквалена,но ниската цена ми образуваше съмнения  Embarassed
Да Simple Smile
Ползвала съм от марката и измиващия гел, хубав е много! Само че нещо дозирането му куцаше и изсипвах цяла шепа Mr. Green иначе също съм много доволна.
Изкушавам се да пробвам и кремовете им за лице натам, въпреки че съм намерила перфектния за кожата ми.

# 491
  • Sofia
  • Мнения: 15 633
   А в кои физически магазини / аптеки в София може да бъде намерено кремчето на KräuterhoF? Гледам, че в Remedium го няма, макар принципно да предлагат продукти на марката. За Lilly и DM не знам, но ще се радвам да споделите. bouquet

   Редактирам се: В Remedium го има, моя грешка. Blush

# 492
  • Мнения: 46 650
Не съм го срещала май в Lilly и DM. Онлайн поръчах, обаче откъде - идея си нямам Joy

# 493
  • Мнения: 1 437
  А в кои физически магазини / аптеки в София може да бъде намерено кремчето на KräuterhoF? Гледам, че в Remedium го няма, макар принципно да предлагат продукти на марката. За Lilly и DM не знам, но ще се радвам да споделите. bouquet

   Редактирам се: В Remedium го има, моя грешка. Blush

Доколкото зная, само в аптечната мрежа се предлага.  Peace

# 494
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Крема на KräuterhoF го заглеждам от година,питала съм за тестери,но няма....вече без тестер не смея да взимам.
След толкова положителни отзиви ще попитам пак за тестер или направо ще го купя.

Запалихте ме и аз да пробвам да си махна спиралата с кокосово масло,ще пробвам още тази вечер. Peace

Общи условия

Активация на акаунт