Любим Сериал (номинации)

  • 24 784
  • 240
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 405
 wavey
Моята класация изглежда така:
1.,,Каква е вината на Фатмагюл" Heart Eyes
2.„Ако бях облак ''
3.КПА
4.„Листопад"
4.„Забраненият плод "

# 61
  • Мнения: 12 152
Здравейте  Hug

Номинирам два любими турски сериала, които може даже и да изиграя  Laughing

Карадайъ
Скрит текст:

Езел
Скрит текст:

Освен тях ще добавя и още два по които, чак толкова не съм била хлътнала, но и те са на големият Улуч Байрактар, а аз обожавам почерка му  Grinning Peace

Сон
Скрит текст:

Менекше и Халил
Скрит текст:

и накрая Великолепният век заради изключително добре направения исторически сериал и играта на Халит Ергенч.
Скрит текст:

# 62
  • Мнения: 5 727
1. 1001 нощи
2. Карадайъ
3. Езел
4. Ако бях облак
5. В очакване на слънцето

# 63
  • Мнения: 4

    1. "Любов и наказание"

    2. "Последна пролет"

    3. "Дила"

    4. "Прилив-отлив."

    5. "Чучулигата"

  

  

Последна редакция: вт, 15 мар 2016, 19:27 от A_de

# 64
  • Мнения: 35
1. Езел
2.Любов и Наказание
3.В очакване на Слънцето
4. Статус връзка объркан
5.1001 НОЩ

# 65
  • Мнения: 18
Аси
КПА
Статус на връзката: Объркан
1001 нощ
Огнено сърце

# 66
  • Мнения: 16
АСИ
ЛЮБОВ И НАКАЗАНИЕ
ЦВЕТЕ ОТ ИЗТОКА

# 67
  • Мнения: 5 267
1 Север Юг                 2 В очакване на слънцето              3 Въпрос на чест

# 68
  • Мнения: 3 114
Здравейте !

Моите любими дизита са :

1. АСИ/Гордата Аси/-Стойностен ,класика в Жанра първия сериал изгледан от мен в нета /

2. КПА/Черни пари и любов/- различен,динамичен със чудесна спойка на  екранна двойка
 
3. Огнено сърце-Забавен ,разтоварващ ,гледам откъси когато ми е криво за повдигане на  тонуса  

4. 20 минути- Първият сериал ,който съм гледала онлайн

5. Езел- различен ,велик със страхотните  реплики на РамизДайъ

1001 нощ не съм го гледала,Перла и  Брак с чужденец, бяха  първите  турски сериали,които то съм гледала по телевизията

Последна редакция: вт, 15 мар 2016, 21:04 от Maya@

# 69
  • София
  • Мнения: 6 287
"Езел" - първият турски сериал, който изгледах изцяло със субтитри. Благодарение на него се влюбих в езика, който по-късно започнах да уча. Пак благодарение на него, както и на момичетата, които го превеждаха открих и турското игрално кино.  Heart Eyes 

"Времето лети" - страхотен сериал. Най-любимият ми от всички, които съм гледала. Един от малкото, които мога да гледам отново, и отново без да ми омръзне, макар да не харесвах всички решение на сценариста. Особено в третия сезон. Сериалът с може би най-добрата режисура.  Peace

"Загуба" (Kayıp) - ако не бях гледала "Времето лети" със сигурност нямаше да му обърна никакво внимание. А причините да го направя са две - режисьорката Зейнеп Гюнай Тан (без съмнение най-добрата в Турция) и Мете Хорозоолу. За жалост стана жертва на самите си продуценти и Kanal D, благодарение на които сериалът не завърши по първоначално планирания начин. Страхотен сюжет, актьорска игра, режисура, операторко майсторство, музика, монтаж... Сериал, който може да бъде пример за онези в Турция, които имат желание да правят сериали с крими и екшън елементи.

# 70
  • Мнения: 15 391
...които може даже и да изиграя  Laughing



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy  И аз мога да се включа  Peace

Карадайъ
Скрит текст:


Езел
Скрит текст:


1001 нощ
Скрит текст:

# 71
  • Мнения: 2 411
Единствено и само
"1001 НОЩ"
Единствения сериял заради който съм будувала и гледала няколко пъти,
а отделни сцени многократно.
Великолепен вълнуващ сценарий,безупречна режисура,музика, която те просълзява
и актьорско изпълнение от висока класа.
  

Скрит текст:
.

# 72
  • Мнения: 1 367
Здравейте  bouquet трудно е да номинираш само 5 сериала от толкова много,но все пак ето и моята петица:
1.ЕЗЕЛ-най-добрия турски сериал за мен  Peace
2.Север-Юг
3.Огледален Свят-Ферия
4.Забранения плод
5.Черна обич-Kara Sevda

# 73
  • Мнения: 279
 Привет!

Да се метна и аз с няколко любими заглавия. Не са сред шедьоврите, но за мен са вълнуващи.

1. "Каква е вината на Фатмагюл"/"Пепел от рози" - заради болезнената тема - добре пресъздадена, заради положителните образи, които (макар и малко наивни) ме изпълваха с оптимизъм, заради Енгин Акюрек и сладкарничката на Берен.

2. "Великолепният век" - мащабен, пищен проект с актьори за оскари. Не знам дали героите на друго дизи са ставали причина са такива словесни кютеци. Ибрахимки срещу Хюремки срещу Махита срещу Нигярки срещу Хатиджетки ... ай ле-ле! И над цялата пушилка и дандания хитро се усмихват сините очи на Халит Ергенч  ... Wink

3. "Пойраз Карайел" - изненадващо добра комбинация от драма и смях, чудесен Илкер Калели, чудесна Бурчин; браво на сценариста и на оператора.

4. "Север Юг" - по лични причини  Sunglasses, но си заслужава.

5. "Къщата с асмата" - класика от 2002-2003 - преди ерата на масовизация на сериалите. Много топъл и приятен. И по сценарий на Мерал Окай.

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 109
Добър вечер и от мен, да споделя и аз емоциите си с моите любими турски сериали:

"1001 нощ" - първият, който изгледах и от 2009 та до днес не съм спряла да гледам хубави турски сериали. Този сериал е класика, режисура, сценарий, актьорска игра, музика, операторско майсторство и всичко останало на много високо ниво. В целия сериал всички образи са многопластови и обичат и мразят, и действат правилно и грешат, толкова добре поднесено, училище за взаимоотношения между хората, какво може и какво неможе, какво трябва и какво не, много любов, мъка, омраза, завист и цялата палитра от човешки чувства.
"Гордата Аси" - тук се влюбих в Мурат Йълдъръм и тази любов е завинаги. Различен от предишния, но също много стойностен във всяко отношение. За това харесвам турските сериали, защото великолепно изграждат образи, както положителните, така и отрицателните. Гледах го по телевизията с българско аудио, в интернет на турски, защото нямах търпение, а когато момичетата го направиха със субтитри отново и пак и пак.
"Любов и наказание" - най-любимия и най-гледания от мен както в цял вариант, така и избрани моменти, нооо само със субтитри, не мога вече да се лиша и да не чувам гласовете на любимците си. Страхотна любовна история, разказана и изиграна великолепно. Саваш никога не се усъмни в Ясемин, никога не я предаде, винаги я обичаше, разбираше и приемаше на 100% безусловно... Обичам го този сериал, както и Мурат и Нургюл.
"Кузей Гюней" - страхотен сериал, Къванч много си го харесвам, но тук прави страхотна роля, много голямо израстване от Мехмед в "Перла" до Кузей тук. Всичко много ми харесва в този сериал.

Приятна вечер!

Последна редакция: ср, 16 мар 2016, 08:15 от didiasp

Общи условия

Активация на акаунт