За нов живот се отварят сърцата на 137 арабски мами

  • 112 034
  • 457
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 23
Уви така казах, но не е трудно човек да опознае някого при желание. И с него и с приятелката му се запознах. Уникални хора. Представяш ли си- отворени към света! Където идва и следното заключение- голяма част от тук пишещите изленахте ли извън граници? Видяхте ли света Опитахте ли се да опознаете различни хора от различни етноси, различни религии? Освен въпросната госпож, която излезе с името си и с опит, другите всички пишете какво били чели, какво чули, на кой детето му така! Когато един човек пообиколи малко, започва да осъзнава, че онова, което е написано, не важи за всички, че дето е казал един бележит български автор- "Разни хора, разни идеали". Хубаво ще е да чуя мнението на човек, сблъскал се с много и най- различни култури. Е, аз съм се. И едно са ме научили родителите ми, а и аз самата научих от многото пъти, в които обикалях- Никога не съде един човек по това, което се говори за хората като него. Правило номер 1 при пътуване в чужбина- идеш ли с нагласата, че всички хора са, както са написани в учебниците, или като се говори за тях- то тогава определено няма да видиш по- далеч от носа си.

От 13 години не живея в България, но моят скромен опит със сигурност не може да се сравнява с опита на една завършваща студентка, която е обиколила света и е имала приятели от Непал, Мароко и Бог знае от къде.  Peace Laughing

И какво? Аз пък живея в България! Ох, но чакайте това съвсем не са всички държави, подценявате ме: Ходила съм и в Щатите, сблъсках се с много и най- различни хора там, защото както знаем Америка е разнообразна. Имах различно мнение за всеки индивидуално. Освен това, госпожо, да ви се похваля, че и от Виетна, Китай, Германия, Италия, Англия, Русия (Санкт Петербург), от Финландия, от Швеция, Бразилия, Иран, Турция, Египет, Либия.... Повярвайте ми никога не си направих изводите за хората в дадена страна, само базирайки се на хора, които аз срещнах. Не мога да твърдя мног, опит в много области съм сигурна, че имате повече от мен, но това, че живеете в чужбина нищо не означава. И никога няма да означава! По- скоро е трявало да ви отвори очите че не всички хора са еднакви! Поздрави

# 196
  • Мнения: 3 675
Повярвайте ми никога не си направих изводите за хората в дадена страна, само базирайки се на хора, които аз срещнах.
Вярвам разбира се!  Peace

Относно манталитета, аз лично манталитета на българския мъж въобще не го възприемам- това е мое мнение, и затова може би винаги съм ориентирана извън България.
А българските мъже са изключение от правилото  Laughing

# 197
  • Мнения: 23
Повярвайте ми никога не си направих изводите за хората в дадена страна, само базирайки се на хора, които аз срещнах.
Вярвам разбира се!  Peace

Относно манталитета, аз лично манталитета на българския мъж въобще не го възприемам- това е мое мнение, и затова може би винаги съм ориентирана извън България.
А българските мъже са изключение от правилото  Laughing

Видиш ли, подчертала съм Мое мнение щото толкова се "убихте" да ми ги хвалите.  Sunglasses Не налагам вижданията си. И именно това се опитвам да подчертя тук- как всички си налагате вашите виждания- дори не ги изказвате като мнение! Че и сарказмът и подигравките, които са ви в кръвта! Hug

# 198
  • Мнения: 63
Това вече не е по арабската тема,а просто агресивно поведение.Я пробвайте да се върнете .

# 199
  • Мнения: 23
Това вече не е по арабската тема,а просто агресивно поведение.Я пробвайте да се върнете .

Повярвайте ми абсолютно никаква агресия няма в думите ми, просто се старая да отговарям на въпросите и тънките нападки, които въпросната дама ми отправяше. Така че при желание от нейна страна, може да продължи с всичко, което има да ми казва на лични съобщения. С радост ще отговорям.
Знам, че няма да има ефект, но е хубаво наистина, коментарите които компетентните хора пишат, да бъдат по- адекватни и да не звучат като ирония и нападки. Понякога, ако нямаш какво да кажеш, е най- добре да замълчиш, а не само да намираш нещо, с което да провокираш хората.

Поздрави и успешна седмица от мен!

# 200
  • Paris, France
  • Мнения: 13 978
Здравейте,

Тскп, нещо не се разбираме по някои въпроси. Не, не мисля, 4е сте, сещате се какво  Mr. Green. Не го мисля и не зная на какъв език и по какъв на4ин да го напиша. Не сте длъжни да ми вярвате, нито даже да ме 4етете.

Сега се оказва, 4е той още няма диплома за DEUG, предполагам??? и затова не може да продължи бакалавърска степен (лисанс там) в Университет. Ок, като я полу4и ще му мисли.

Знаем за Сеута и Мелиля и даже сме ходили там, споко. Знаем, 4е е без виза за граждани на Мароко. Оба4е това не променя факта, 4е той в момента работи в Мароко а не в Испания по 12 4аса за 100€. Иаз мога да отида на екскурзия без виза в Дубай, но нямам автомати4но право на работа там. Мога и в САЩ и Канада да ида на екскурзия, но не мога да се заселя там лесно и да полу4а достъп до техните пазари на труда или да легна на помощи в Канада, примерно.

Определено не съм противник на смесените връзки и бракове. Самата аз никога не съм имала връзка или брак с 4овек от моя етни4ески произход или гражданство и съм поживяла на най-разли4ни места. Ако бяхте написали, 4е кандидат-женихът живее и работи в Абу Даби, Катар, Япония или Германия нямаше и дума да обеля.

Зная много добре, 4е са отворени към света, говорят езици и 4етат. В редовен контакт съм с хора от там. Колкото и да са отворени са си доста пресметливи, себи4ни и материалисти4ни пове4ето. Естествено не го показват докато не вземат каквото им трябва и се правят на свети води ненапити. Реакциите им са едни преди брака, 4есто по-разли4ни след и коренно противоположни като си вземат новите паспорти и това го виждам всеки ден.

В прав текст пиша, 4е ще се радвам връзката ви да продължи и вси4ко да ви се нареди както ти го искаш. Просто трябва добре да го обмислиш и планираш.

Голди357, хубаво е, 4е при тебе, както и при марси, нещата са се полу4или и години след склю4ване на брака с тунизийското мом4е сте заедно и щастливи. И Дидона и тя живее там, но не пише отдавна. Радвам се искрено за вас.

алисамер, колкото и да е бил беден твоя мъж:

1) не е имал административна изгода от тебе
2) не е мароканец

Радвам се и за вас.

На вси4ки пишещи  Hug

# 201
  • Мнения: 127
Здравейте,

Тскп, нещо не се разбираме по някои въпроси. Не, не мисля, 4е сте, сещате се какво  Mr. Green. Не го мисля и не зная на какъв език и по какъв на4ин да го напиша. Не сте длъжни да ми вярвате, нито даже да ме 4етете.

Сега се оказва, 4е той още няма диплома за DEUG, предполагам??? и затова не може да продължи бакалавърска степен (лисанс там) в Университет. Ок, като я полу4и ще му мисли.

Знаем за Сеута и Мелиля и даже сме ходили там, споко. Знаем, 4е е без виза за граждани на Мароко. Оба4е това не променя факта, 4е той в момента работи в Мароко а не в Испания по 12 4аса за 100€. Иаз мога да отида на екскурзия без виза в Дубай, но нямам автомати4но право на работа там. Мога и в САЩ и Канада да ида на екскурзия, но не мога да се заселя там лесно и да полу4а достъп до техните пазари на труда или да легна на помощи в Канада, примерно.

Определено не съм противник на смесените връзки и бракове. Самата аз никога не съм имала връзка или брак с 4овек от моя етни4ески произход или гражданство и съм поживяла на най-разли4ни места. Ако бяхте написали, 4е кандидат-женихът живее и работи в Абу Даби, Катар, Япония или Германия нямаше и дума да обеля.

Зная много добре, 4е са отворени към света, говорят езици и 4етат. В редовен контакт съм с хора от там. Колкото и да са отворени са си доста пресметливи, себи4ни и материалисти4ни пове4ето. Естествено не го показват докато не вземат каквото им трябва и се правят на свети води ненапити. Реакциите им са едни преди брака, 4есто по-разли4ни след и коренно противоположни като си вземат новите паспорти и това го виждам всеки ден.

В прав текст пиша, 4е ще се радвам връзката ви да продължи и вси4ко да ви се нареди както ти го искаш. Просто трябва добре да го обмислиш и планираш.

Голди357, хубаво е, 4е при тебе, както и при марси, нещата са се полу4или и години след склю4ване на брака с тунизийското мом4е сте заедно и щастливи. И Дидона и тя живее там, но не пише отдавна. Радвам се искрено за вас.

алисамер, колкото и да е бил беден твоя мъж:

1) не е имал административна изгода от тебе
2) не е мароканец

Радвам се и за вас.

На вси4ки пишещи  Hug

Какво като е мароканец? Това го прави лъжец ли ? И моя, защото беше от Тунис според вас беше лъжец,а в моя случай по-скоро той трябва да се притеснява,защото аз имам какво да му взема за разлика от него...и не е заради визата с мен ,защото много пъти ми е предлагал да живеем там.
И само да уточня ние още не сме сключили брак

# 202
  • Мнения: 23
Здравейте,

Тскп, нещо не се разбираме по някои въпроси. Не, не мисля, 4е сте, сещате се какво  Mr. Green. Не го мисля и не зная на какъв език и по какъв на4ин да го напиша. Не сте длъжни да ми вярвате, нито даже да ме 4етете.

Сега се оказва, 4е той още няма диплома за DEUG, предполагам??? и затова не може да продължи бакалавърска степен (лисанс там) в Университет. Ок, като я полу4и ще му мисли.

Знаем за Сеута и Мелиля и даже сме ходили там, споко. Знаем, 4е е без виза за граждани на Мароко. Оба4е това не променя факта, 4е той в момента работи в Мароко а не в Испания по 12 4аса за 100€. Иаз мога да отида на екскурзия без виза в Дубай, но нямам автомати4но право на работа там. Мога и в САЩ и Канада да ида на екскурзия, но не мога да се заселя там лесно и да полу4а достъп до техните пазари на труда или да легна на помощи в Канада, примерно.

Определено не съм противник на смесените връзки и бракове. Самата аз никога не съм имала връзка или брак с 4овек от моя етни4ески произход или гражданство и съм поживяла на най-разли4ни места. Ако бяхте написали, 4е кандидат-женихът живее и работи в Абу Даби, Катар, Япония или Германия нямаше и дума да обеля.

Зная много добре, 4е са отворени към света, говорят езици и 4етат. В редовен контакт съм с хора от там. Колкото и да са отворени са си доста пресметливи, себи4ни и материалисти4ни пове4ето. Естествено не го показват докато не вземат каквото им трябва и се правят на свети води ненапити. Реакциите им са едни преди брака, 4есто по-разли4ни след и коренно противоположни като си вземат новите паспорти и това го виждам всеки ден.

В прав текст пиша, 4е ще се радвам връзката ви да продължи и вси4ко да ви се нареди както ти го искаш. Просто трябва добре да го обмислиш и планираш.

Голди357, хубаво е, 4е при тебе, както и при марси, нещата са се полу4или и години след склю4ване на брака с тунизийското мом4е сте заедно и щастливи. И Дидона и тя живее там, но не пише отдавна. Радвам се искрено за вас.

алисамер, колкото и да е бил беден твоя мъж:

1) не е имал административна изгода от тебе
2) не е мароканец

Радвам се и за вас.

На вси4ки пишещи  Hug

Хубаво е, че вменатнахте, че не съм длъжна да Ви вярвам. Това би направило изказването ви просто мнение.  Първо, нека подчерта,че никъде не споменавам, че той може да работи там или какво ли не. Казах, че играят баскетбол заедно там.
Уважавам и Вас и мнението Ви и бих го имала предвид Само че нещо не схващам- по думите Ви трябва да разбираме, че всички Мароканци са еднакви и точка! Цитирам: алисамер, колкото и да е бил беден твоя мъж:

1) не е имал административна изгода от тебе
2) не е мароканец
Така значи тук е тънката граница, където определено Вашето мнение става невалидно. Ето за такива коментари говоря! Сега тук, според вашия коментар, а и много други, всички трябва да заключим, че всички Мароканци търсят административна изгода. Хубаво, нека така да е. Не смятам да ви обарям. Не смятам, че знам хората. Но Вие настина е хубаво преди да дадете мнението си по въпроса, базирано на факти и събития, обаче пак се забелязва едно налагане на вижданията Ви. Благодаря Ви за пожеланията, пожелавам и на Вас много щастие и успехи. И, тъй като отново виждам тънката ирония, ще си позволя и аз лека такава- Моля, създайте си една антимароканска група и пишете там Wink Hug Peace

# 203
  • Paris, France
  • Мнения: 13 978
Не, не е защото е мароканец.

https://www.tunisianloverats.com/threads/warning-signs-to-those- … african-men.4179/

В горната дискусия в първия пост са описани някои признаци на интернет любовните и бра4ни измами. То4ка 5та, 6та и 7ма съвпадат с описаното от вас поведение на семейството. Плюс лъжите и тънките намеци за пари4ни нужди. Толкова са разпространени тези измами, 4е на сайтовете на американските посолства в северна Африка има специална страница с предупреждения и за какво да се внимава. Ще я потърся. Там нещата са омекотени даже от фалшива дипломати4еска вежливост. Помня, 4е пишеше нещо като "Много бракове между граждани на Х и граждани на У са успешни", което всъщност озна4ава "много малко бракове между граждани на Х и граждани на У са успешни". Само една думи4ка е пропусната.

Магребците не са от най-щедрите мъже. Много от тях предлагат 100 само за да полу4ат 1000. Досега не съм видяла европейка да вземе кой знае какво от тунизиец, ама знае ли 4овек.

Голди, вие сте се срещнали, харесали и се надявам връзката да потръгне. Ако след 10-15г все още сте заедно това ще е една успешна връзка. Рано е да се каже и това важи за вси4ки връзки със всякакви мъже

# 204
  • Мнения: 127
Не, не е защото е мароканец.

https://www.tunisianloverats.com/threads/warning-signs-to-those- … african-men.4179/

В горната дискусия в първия пост са описани някои признаци на интернет любовните и бра4ни измами. То4ка 5та, 6та и 7ма съвпадат с описаното от вас поведение на семейството. Плюс лъжите и тънките намеци за пари4ни нужди. Толкова са разпространени тези измами, 4е на сайтовете на американските посолства в северна Африка има специална страница с предупреждения и за какво да се внимава. Ще я потърся. Там нещата са омекотени даже от фалшива дипломати4еска вежливост. Помня, 4е пишеше нещо като "Много бракове между граждани на Х и граждани на У са успешни", което всъщност озна4ава "много малко бракове между граждани на Х и граждани на У са успешни". Само една думи4ка е пропусната.

Магребците не са от най-щедрите мъже. Много от тях предлагат 100 само за да полу4ат 1000. Досега не съм видяла европейка да вземе кой знае какво от тунизиец, ама знае ли 4овек.

Голди, вие сте се срещнали, харесали и се надявам връзката да потръгне. Ако след 10-15г все още сте заедно това ще е една успешна връзка. Рано е да се каже и това важи за вси4ки връзки със всякакви мъже

Именно това се отнася за абсолютно всички семейства тук пък защото браковете са адски успешни...почти не познавам верен мъж в България...личните ми наблюдения са такива.
Този сайт за tunisian rats го знам профила на измамника е следният :
-занимава се с туризъм
-няма приятен външен вид
-семейството му е бедно
-неграмотен и мърляв
-пише си с още 10
-иска да му пращат редовно пари или подаръци
профила на жертвите в 90& от случаите:
-жени над 30
-богати жени по възможност с апартамент или хубава работа
-вярващи на всякакви глупости които им наговорят

Аз проверих всички тези признаци и моя приятел не се вписва....нито пък аз
така, че нека всеки си прецени за себе си

# 205
  • Мнения: 63
Аз се обърках някъде ,нали са се виждали на живо или аз нещо не сванах.Този профил е само сравнение ,голди поясни ми.

# 206
  • Мнения: 127
Аз се обърках някъде ,нали са се виждали на живо или аз нещо не сванах.Този профил е само сравнение ,голди поясни ми.

Да виждали сме се и нито едно от някой описания на тези rats не съвпадат с приятеля ми видях как и къде живее и каквото ме интересуваше,за да се убедя,че всичко е наред.А от тук нататък каквото е писано

# 207
  • Paris, France
  • Мнения: 13 978
https://ma.usembassy.gov/visas/immigrant-visas/fiancee-visa/inte … e-marriage-fraud/

Пове4ето измамници, които съм видяла на живо са си привлекателни, мускулести, здрави и 4истоплътни мъже. Някои са неграмотни или не особено образовани, но много малка 4аст. Те у4ат езици и 4етат . Ако са мръсни и грозни коя би си дала зор да се ожени и да ги довле4е и настани, да ги храни и да им намира работа. А съм видяла хиляди, вклю4ая съпрузи на приятелки, бивши ве4е. Бивши съпрузи, де, приятелките ми са си ми приятелки.

Възрастта не е от зна4ение, пробват се с всяка, но на младата не и се занимава и жени. Която лапне въдицата.

ПРОФЕСИЯТА - имам приятелка от магреба, лекарка тук. Метна тукашен дъртак и си оправи живота и финансите. Има и лекари, у4ители, директори и даже май един тунизийски депутат според инфо от там. МАРСИИИИИИИИ! там ли си да им обясниш?

Хигиена - според мене са си ок, по-4исти и натокани от бг-мъжете ми се струват.

Вси4ки жени - жертви твърдят, 4е нито те нито приятелите им имат профила на безнес а после оревават полицията и съдилищата. От жените с магребци, които пишеха във френския му форум за смесени двойки преди 10г никоя ве4е не е с интернет-любовта си. НИТО ЕДНА! А на първата среща бяхме стотици двойки.

Те знаят, 4е феноменът ве4е е ясен и се прикриват предлагайки първо живот там и не искат директно пари от набелязаната за брак жертва.

# 208
  • Мнения: 127
https://ma.usembassy.gov/visas/immigrant-visas/fiancee-visa/inte … e-marriage-fraud/

Пове4ето измамници, които съм видяла на живо са си привлекателни, мускулести, здрави и 4истоплътни мъже. Някои са неграмотни или не особено образовани, но много малка 4аст. Те у4ат езици и 4етат . Ако са мръсни и грозни коя би си дала зор да се ожени и да ги довле4е и настани, да ги храни и да им намира работа. А съм видяла хиляди, вклю4ая съпрузи на приятелки, бивши ве4е. Бивши съпрузи, де, приятелките ми са си ми приятелки.

Възрастта не е от зна4ение, пробват се с всяка, но на младата не и се занимава и жени. Която лапне въдицата.

ПРОФЕСИЯТА - имам приятелка от магреба, лекарка тук. Метна тукашен дъртак и си оправи живота и финансите. Има и лекари, у4ители, директори и даже май един тунизийски депутат според инфо от там. МАРСИИИИИИИИ! там ли си да им обясниш?

Хигиена - според мене са си ок, по-4исти и натокани от бг-мъжете ми се струват.

Вси4ки жени - жертви твърдят, 4е нито те нито приятелите им имат профила на безнес а после оревават полицията и съдилищата. От жените с магребци, които пишеха във френския му форум за смесени двойки преди 10г никоя ве4е не е с интернет-любовта си. НИТО ЕДНА! А на първата среща бяхме стотици двойки.

Те знаят, 4е феноменът ве4е е ясен и се прикриват предлагайки първо живот там и не искат директно пари от набелязаната за брак жертва.

Ами аз съм чела доста истории и всяка казва,че измамниците от които са си патили работят в областта на туризма и имат постоянен контакт с много европейки не само с една и да наистина която върже в тоя случай...и съм гледала и снимките им и чесно казано само някоя сляпа може да вземе такъв индивид,но и самите жени са бити с лопата в лицето...и това им е последния шанс,защото нормален човек няма да ги погледне дори ..пък и да иска нещо от мен нямам особено какво да му дам...докато знам за една жена която работи денонощно, за да му праща пари тя живее в Англия той в Тунис за една година му пратила 20 000 евро  Joy да не я бият по главата да му ги дава...според мен не само плъховете са виновни ами и тия жени ....на мен ако ми искат пари за каквото и да било ще ми светле лампата ,че има нещо...в моя случай никога не съм му пращала пари за каквото и да било и той ми купи билетите за там на мен и на майка ми ...пък и да живеем тук аз няма как да го издържам,ако и той не работи и той го знае много добре...Всеки има глава на раменете си аз съм си направила моите изводи

# 209
  • Мнения: 63
Добре де тия измамници каква би им била ползата от една българка ,просто се чудя.

Общи условия

Активация на акаунт