Първолаците с каква чанта - споделете пресен опит!

  • 1 257
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 413
Много ми харесаха тези на колелцата, предполагам, че като се прибере дръжката може да се носи и на гръб, например през зимата като е кишаво...важно е и това за блокчето и да гледам за външна пределка за гуменките - много точно! Водата също е задължителна за Ева, та ще мъкнем и шишенце...мога да поръчам на една приятелка, която живее в чужбина, така че и "вносните" съвети са ми много полезни! Ако се сетите за още нещо важно, пишете!  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 567
Не знам дали момиченце или момченце имаш, но такива на колелца момичешки има в един детски магазин на Витошка. Като се тръгне от НДК надолу се пада на десния тротоар. Сигурно и на много друго места има такива, но за там се сещам в момента.

На моята и взехме раница с големи, широки презрамки за по удобно. Не  е виждала обаче зор в носенето, защото всички учебници и тетрадки стояха в училище и ги взимахме само петъка. Тогава моята гърбина носеше този непосилен за нея товар  Grinning

# 17
  • Мнения: 1 413
Летисия, как е прекрасната Елизабет, не съм те срещала напоследък, може би откакто се преместихте в Старата столица един-два пъти съм те чела...
Имам и момиченце и момченце bowuu но ученичка ще е каката. Много благодаря за полезната информация!  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 567
Ами добре е. Свиква с новия град. Хубавото, че тука и харесва. Както и на мене де  Grinning
Малко за сега и е скучно, защото няма приятели, но лека полека ще се намерят.

А не се срещам често по форумите, защото нали съм и даскалица и нямам никакво време.
Сега пак сме в час  Simple Smile ама аз направих лека забежка, че пусто форума и вие много ми липсвате  Sad

Дано информацията ми за чантата да не е само стара, защото отдавна не сме си ходили на София. Но там съм виждала много красиви подобни чанти и не пречи да провериш.
Успехи на бъдещата ти ученичка  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт