Колко чакате за второ дете/ след дълго чакано първо/

  • 2 917
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
Leo, много съжалявам.

Hug

# 16
  • Мнения: 307
Благодаря ти МамаДеси  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 309
Първата ми бременност беше след 4г опити и т.н.Родих секцио и въпреки препоръките да се пазим 1г изобщо не ги спазих.Така или иначе все още се мъчим,вече година и половина.А си мечтаех да имам две деца с малка разлика.

# 18
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Първото стана веднага, после аз не се реших веднага на второ и когато започнахме да опитваме се оказа, че не става, и така - чакахме дълги 10 години, осем от които в лечение и два спонтанни аборта. Стана , когато вече се бях отказала!

# 19
  • Мнения: 817
Милички ,като чета вашите постинги се питам дали да не започнем с опитите за второ??????? newsm78
Ами ние за първото дете чакахме 2 години,а дали и за второто ще е така не се знае разбира се,но ми се иска разликата им да е около 3 години,а сега съм в чуденка,ами,ако пак чакам толкова,че и повече????Не ми се ще пак ревове всеки месец и заключване в банята......

# 20
  • Мнения: 22 909
Милички ,като чета вашите постинги се питам дали да не започнем с опитите за второ??????? newsm78
Ами ние за първото дете чакахме 2 години,а дали и за второто ще е така не се знае разбира се,но ми се иска разликата им да е около 3 години,а сега съм в чуденка,ами,ако пак чакам толкова,че и повече????Не ми се ще пак ревове всеки месец и заключване в банята......
И  мен такива мисли ме мъчат,но исках малчо да стане на 4 и ми е малко притеснено...

# 21
  • тук-там
  • Мнения: 5 704
Момата я правихме 4 години  Crazy. Сега отпочваме опити за второ. И аз се чудя, колко ли време ще отнеме  newsm78.

Лео, много съжалявам за сложният избор, пред който си изправена  Sad. Аз на твое място си мисля, че бих изчакала една амниоцентеза. Ама всъщност не знам Rolling Eyes. Каквото и да решиш, кураж и успех!

# 22
  • Мнения: 307
Сега аз да поставя един "рекорд".
Първото дете го чаках 8 години,като 5 от тях минаха в лечение,операции ...
Затова пък 8 месеца след като родих,забременях отново...

Мили мами,
Като чета вашите постинги,а и от моя личен опит,виждам,че не ние сме тези,които решаваме кога да имаме деца.
Пожелавам на всички ви скоро втора радост в къщи!

# 23
  • Мнения: 3 010
При моята зълва, първото стана от раз /на втория месец/.  Сега 4акат ве4е 5-6 месеца за второ............. Close

# 24
  • Мнения: 22 909
При моята зълва, първото стана от раз /на втория месец/.  Сега 4акат ве4е 5-6 месеца за второ............. Close
5-6 m.  не е обезпокоително.Ако са се настроили така може да се забави бебето.След година и половина е притеснително.Няколко месеца не може да се смятат за проблем.

# 25
  • Мнения: 3 010
При моята зълва, първото стана от раз /на втория месец/.  Сега 4акат ве4е 5-6 месеца за второ............. Close
5-6 m.  не е обезпокоително.Ако са се настроили така може да се забави бебето.След година и половина е притеснително.Няколко месеца не може да се смятат за проблем.

Знам мила в 4ас съм с всичко, все пак нашето 4акане за първо е вече 2 годишно.........  Wink

Просто както каза Цени, не ние решаваме кога да заченем............

# 26
  • София
  • Мнения: 35 952
За статистиката: за първо чаках 2 години, за второ вече 4,5 г.
 

Общи условия

Активация на акаунт