Бродирана красота - тема 133

  • 87 854
  • 757
  •   2
Отговори
# 735
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 060
много е хубав букета  Hug
и аз имам един акварел и много ме сърбят ръцете, но...

сега гладя  Confused
а ми се шиеееее

# 736
  • Мнения: 860
 st. Dobri, що не се почешеш дето те сърби?!

# 737
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 060
st. Dobri, що не се почешеш дето те сърби?!

щото се чесах две седмици по морета и планини и сега трябва да си платя за гяволъка  Mr. Green

къщата е зарината с куфари, пране, изпрано и неизгладено, учебници и тетрадки недооправени...

тя и донси отправяше едни неустоими предложения, но аз съм хард  Sunglasses първо работата - после удоволствията Blush

# 738
  • Мнения: 860
Преди 1/2 часа приключих с учебниците и тетрадките, в къщата може вече безопасно да се живее, ама и мен ме чака едно гладенееее. Както и нов гоблен на Нова слобода. В дилема съм- кое да избера....?

# 739
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 060
 Joy говори ми, говори, сестро по неволя Hug

3 панталона и 12 тениски/потници/фланели на дребния, 8 ризи и 3 тениски на бащицата, 4 покривки ... и не му се види края  ooooh!

# 740
  • Мнения: 860
Краят е домашното по математика...  Joy

# 741
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 060
пу-пу, пепел ти на езика  Crazy

на занималня е, но то е по-скоро да свиква, отколкото защото имат домашни.
поне така се надявам, но знае ли човек ooooh! може пък така да са се разучили, че от първия ден да почнат с домашните Crazy

математиката е лесна, ти да видиш когато има нещо за писане какво чудо става  Sunglasses вие като койот

# 742
  • Мнения: 860
Знам, сестро, знам.... Шия и слушам.
Стихотворение.
Трябва да се научи.  smile3514
Искам ваканцияяяяяяя!

# 743
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 060
 Shocked

Скрит текст:
от първия ден ли ви почнаха?

# 744
  • Мнения: 860
Скрит текст:
4. клас- мнооогооо сериозна година... Наострена съм срещу цялата тая "система на обучение", но никой не ме пита за мнение. Както и да е, да не спамим излишно, ами като се нареди организацията, да вземем да се разтоварим с една срещичка... От онези, с коктейлчетата  Wink  Wink  Wink

# 745
  • София
  • Мнения: 9 850
Не че много съм напреднала, но ми се щеше да се запиша в края на тази тема/началото на следващата с една снимка, но уви. Телефонът на ремонт, а тази пластмасова кутийка, с която съм сега, прави ужасяващи снимки.
Имах и с какво да се похваля, но... без снимки не е интересно. Ще чакам да ми оправят телефона и ще ви наводня със снимки Crazy

# 746
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 060
за среща винаги съм на линия Simple Smile даже на окръжност  Mr. Green

похвалих ли се, че се видяхме с Ина?
натворила е страхотии, но не ми ги показа на живо  Crossing Arms само снимки гледах и се захласвах  Hug

# 747
  • Мнения: 571
Оля, давай, то не останало...
МСК, чакаме телефона...
А Добри и Носферата да не се занимават с глупости като гладене ами да покажат какво шият.
Ииииии аджеба къде е Бачийска. До кога ще чакаме за нова тема....
А за среща свиркайте, може да ви дойда...

# 748
  • Мнения: 860
Ще покажа с какво се занимавах цяло дълго лято. Ама малко по-късно...  Mr. Green

# 749
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 060
Ще покажа с какво се занимавах цяло дълго лято. Ама малко по-късно...  Mr. Green

 hahaha а аз ще ти купя колело, ама друг път  smile3534

Общи условия

Активация на акаунт