Колко червила имате?

  • 3 702
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
122,ужас,направо ме разби  Shocked Със здраве да си ги ползваш.Не ти ли гранясват?  Thinking

Аз в момента имам 4  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 46 526
Червилата ми са малко 5-6 бр., ама балсами за устни имам във всеки джоб и на всяко недостъпно за София място  Crazy

# 17
  • Мнения: 2 910
Имам 5-6 червила и 2 гланца, но си имам 2, които използвам най-често.

# 18
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Моите са към 30 броя и си мислех че съм тежък случай, но ти наистина ме удари в земята.

# 19
  • Мнения: 3 356
Едно червило и един вазелин за устни.

# 20
  • Мнения: 6 713
Аз имам 1, което ползвам всеки ден и едно, което от време на време.
Купувам си и повече червила понякога, но ползвам само едно. Така се получава винаги. newsm78 newsm78

# 21
  • Мнения: 2 407
Само 1 червило и 4 гланца..

# 22
  • София
  • Мнения: 478
около 10, но червила, гланцове и балсамчета общо. Използвам ги обаче всички по малко - в зависимост от настроението и дали в случая искам да изглеждам по-красива или дамина по-незабелязано  Sunglasses

Ама ти с тия 137 направо ме разби  Shocked

# 23
  • Мнения: 200
Истинският въпрос е има ли  други като мен или съм болен мозък с моите 122 бр.?
smile3501
Аз съм така, но на тема лакове, червила имам само 3, и то в кафявата гама.

# 24
  • Мнения: 952
моите и те са към 10-тина с гланцовете но изхвърлих някои щото не ставаха. А аз съм маниачка на лаковете винаги като излизам се прибирам с един лак защото като вляза в някое магазинче и откривам че този цвят го нямам Rolling Eyes Rolling Eyes Сега обаче спрях да си купувам защото малкия ги събаря постоянно, и почнах да ги изхвърлям и да ги подарявам на козметичката си. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 114
4-5 червила, 1 гланц и 1 балсам. Гланцът ми е любим в момента. на макс Фактор е и мирише прекрасно.
Моят проблем е, че много трудно си избирам цвят. Гледам-гледам и накрая си вземам пак от стария.

# 26
  • Мнения: 379
Нито едно, имам само глан за устни Wink

# 27
  • Мнения: 1 202
Имам само 2 броя червилца защото не мога да си харесам и избера кой цвят ми отива. #SillyА и като си сложа след половин час съм го"изяла".Моля Ви кажете с кой вид червило/след като имате толкова много/изкарвате по-дълго време. newsm20

# 28
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Незнам колко са с точност. Около 15, максимум 20. Обаче твойте...разби ме. Crazy

# 29
  • Мнения: 870
Имам само едно течно червило, 3 гланца и 2 балсамчета

Общи условия

Активация на акаунт