Испански филми - 2

  • 64 020
  • 224
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 328
Здравейте, дали някъде може да се намери безплатен активен линк към третата част на 3MSC - Tres veces tu? Търся целия филм, не само откъси. Благодаря Simple Smile

# 106
  • Мнения: 540
Здравейте, дали някъде може да се намери безплатен активен линк към третата част на 3MSC - Tres veces tu? Търся целия филм, не само откъси. Благодаря Simple Smile
леле чудесно ще се гледа

# 107
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Здравейте, дали някъде може да се намери безплатен активен линк към третата част на 3MSC - Tres veces tu? Търся целия филм, не само откъси. Благодаря Simple Smile
Може ли да кажеш как се казва, аз нещо съм назад с материала

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 14
В замунда е качен El Bar, с участието на Mario Casas и Blanca Suarez http://DMCA-removal-from-Google/banan?id=519441&t=movie

Последна редакция: чт, 21 сеп 2017, 14:15 от Ники Щерев

# 109
  • София
  • Мнения: 8 114
Въобще не ми хареса El bar, разочарована съм, толкова предвидимо беше всичко, явно имах други очаквания. А толкова ми се гледа хубав испански филм, с неочакван край. Те са майстори в това. Нещо като Contratiempo, El cuerpo, La cara oculta, Fill de Cain. Някой може ли да ми препоръча нещо такова?

# 110
  • Мнения: 246
Аглея, El juego del ahorcado гледала ли си? Горе-долу е в тази стилистика.

# 111
  • София
  • Мнения: 8 114
Аглея, El juego del ahorcado гледала ли си? Горе-долу е в тази стилистика.

Не съм го гледала, ще го изгледам още днес. Благодаря ти Simple Smile

# 112
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Нещо като Contratiempo, El cuerpo, La cara oculta, Fill de Cain. Някой може ли да ми препоръча нещо такова?
Не бих казала, че са подобни, но са хубави испански трилъри Peace

El habitante incierto
Mientras duermes
La isla minima
Tesis sobre un homicidio
El orfanato
La piel que habito
El rey de la montana
Lo mejor de Eva
La habitación de Fermat

# 113
  • София
  • Мнения: 8 114
DimiLoca много ти благодаря! Единия вече го изгледах Simple Smile

# 114
  • Мнения: 3 294
Тъкмо си свалих Орбита 9, че и с хубаво качество.
Интересно ми е как са се справили с такъв вид филм.

# 115
  • София
  • Мнения: 8 114
Гледали ли сте Черен сняг http://www.imdb.com/title/tt5614612/. Има го в Замунда, но няма субтитри, за съжаление.

# 116
  • Мнения: 1 131
Новите съседи - няма аналог на гениалните им реплики! Уникален! Добри и някои от най-добрите американски комедийни сериали не може да го бият Simple Smile

# 117
# 118
  • Мнения: 115
Включвам се и аз в интересната темичка.Препоръчвам Combustion. Още като бях ученичка( което не беше отдавна), госпожата ни го пусна в часа по испански и то без субтитри за да види дали ще разберем за какво иде реч 😆.. е аз не разбрах особено, но пък ми хареса страшно много, изтеглих го в нас и ми хареса още повече. Хихи

# 119
  • Мнения: 3 294
Гледали ли сте Черен сняг http://www.imdb.com/title/tt5614612/. Има го в Замунда, но няма субтитри, за съжаление.

Малко е муден, но е интересен и с неочакван край.

Общи условия

Активация на акаунт