SUPERNATURAL: This show makes sense, I swear!

  • 42 669
  • 736
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 22 592
Кво чакаш, действай за едно, а я си представи, че са две.  Joy
Отбора не трябва да изостава.  Naughty
Crazy
Дадено
  Mr. Green

# 136
  • Мнения: 24 462
Много бързо.  Joy

# 137
  • Мнения: 22 592
Я съм по-бързата процедура  hahaha

Утре ще гледам да ви настина вече с епизодите  Whistling

# 138
  • Мнения: 24 462
Ок душко.
Но гледай да не "настинеш" от тия епизоди.  Crazy Joy

# 139
  • Мнения: 22 592
Ок душко.
Но гледай да не "настинеш" от тия епизоди.  Crazy Joy
Хихи  Crazy
Много ми е готино ,тъкмо се загледам , тъкмо ми стане интересно и хоп някъв куриер идва  #2gunfire

# 140
  • Мнения: 24 462
Да не вземе да ти дойдат много емоциите от епизодите и да те удари някое прозрение и да му се метнеш.  Joy /с внушението, че е Дийн/. Mr. Green

# 141
# 142
  • Мнения: 24 462
 twin_neutral
Айде лека. tooth

# 143
  • Мнения: 938
То след такава картинка как се спи  tooth

# 144
# 145
  • Мнения: 24 462
 Joy Що се правиш на ощипана?
Ти си виновна.  Whistling

# 146
  • Мнения: 22 592
Ни съ ,ама сме го осакатили  Mr. Green

# 147
  • Мнения: 24 462
Горкия, беж да лекуваш рани.  smile3535

# 148
  • Мнения: 22 592
Дано днес успея да ви настигна  Hug

# 149
  • Мнения: 24 462
Колко епизода ти остават?

Общи условия

Активация на акаунт