ЯМР в Сити Клиник или Пирогов?

  • 7 712
  • 11
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 506
Да попитам има ли някой ,който скоро да е правил ЯМР в някоя от двете болници да даде отзиви?Налага се да реша къде да направя това изследване.Най-новият апарат е в Сити Клиник ,но не зная дали са добри лекарите които разчитат резултатите.В Пирогов ми казаха ,че са добри лекарите,но не знам как са с апаратурата. newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 15 242
Лекар, който е работил в Сити клиник, ми препоръча д-р Георгиева. Тя прави моя ЯМР.
Преди това позната лекарка, която работи в Правитествена, също даде добри отзиви за нея.

# 2
  • Мнения: 19
Сити Клиник!

# 3
  • Мнения: 851
Обади се на двете места и виж къде са по- напред с графика. За предпочитане, според мен, е Сити клиник. 

# 4
  • софия
  • Мнения: 506
Часове има в Сити Клиник за 29.03,в Пирогов още не съм звъняла.

# 5
  • Мнения: 851
Това е чудесно. Ние чакахме три месеца миналата година за Пирогов. Ако те интересува нещо по- конкретно, пиши ми на лични.

# 6
  • Мнения: 1 787
Здравейте,

И аз трябва да правя ЯМР и трябва да избера между Пирогов, Про Вита и Доверие. Някой да е ходил наскоро за същото в някое от тези лечебни заведения?
В Про Вита ми казаха, че имали много нова и хубава апаратура?

P.S. Извинявам се, че измествам леко темата, но реших, че така е по-добре вместо да пускам нова.

Последна редакция: вт, 22 мар 2016, 13:03 от kisela krastavichka

# 7
  • Мнения: 33
Здравейте!

Някой може ли да ми каже за колко време горе-долу са готови резултатите от изследване с 3 Тесла?

Благодаря предварително!

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 360
За около 2 часа в Сити клиник

# 9
  • Мнения: 33
Благодаря ти за бързия отговор! Simple Smile

# 10
  • Мнения: 247
На Сити Клиник е по-добър апарата и по-нов.
Аз съм си правила MRI и там и в Пирогов - т.е. направила съм си труда да проуча.

А какво ти пречи да си направиш MRI в Сити Клиник и да отидеш за мнение при който лекар си харесваш и са ти препоръчали?!

Успех!

# 11
  • Мнения: 577
Важно е кой, ще го разчита след това.
Аз съм си правила първия в СБАЛ по Онкология разчете ми го доц. Пенев (работеше в Александровска) Втория в Пирогов и Третия го направих в Сити Клиник по-добър е, а и доц. Пенев се премести там. Сега четвъртия пак ще го правя в Сити Клиник. Това което ми обясниха, че е хубаво да се прави на един и същи апарат, ако има последващи ЯМР.

Общи условия

Активация на акаунт