Maiki v Seattle

  • 2 332
  • 58
  •   1
Отговори
Цитат
На 26 съм и бременна в 6-ти месец. Пишете, ако сте наблизо, желаете да комуникирате и обменяте опит!
Чувствам се новачка в ролята на бъдеща майка, а нямам близки, които да преминават през същите промени като мен!

Мариана

Моля, пиши на кирилица!

Последна редакция: вт, 02 май 2006, 21:22 от Diviana

# 1
  • Мнения: 1 116
Na 26 sum i bremenna v 6tia mesez. Pishete,ako ste na blizo, zhelaete da komunikarate i obminite opit!
Chuvstvam se novachka v roliata na budeshta maika, a niamam blizki, koito da preminavat prez sushtite promeni kato men!

Mariana

Здравей, аз съм в Bellevue, може да ми пишеш да лични.

# 2
  • Мнения: 233
Na 26 sum i bremenna v 6tia mesez. Pishete,ako ste na blizo, zhelaete da komunikarate i obminite opit!
Chuvstvam se novachka v roliata na budeshta maika, a niamam blizki, koito da preminavat prez sushtite promeni kato men!

Mariana

Здравей Мариана,

Приеми съседски поздрав и от мен! Виждам, че Tannita вече е писала.
Няма май много майки от нашия край. Аз съм в Рентън. Може да ми пишеш на лични, но трябва да си регистриран потребител.

Леко бременеене от мен!

# 3
  • Мнения: 368
Здравей Марияна,

И аз живея в Рентън. Казвам се Елена и имам син на 3г. и 5м. Моята ел. поща е etkanova@abv.bg Леко бременеене и раждане!

# 4
  • Мнения: 233
Здравей Марияна,

И аз живея в Рентън. Казвам се Елена и имам син на 3г. и 5м. Моята ел. поща е etkanova@abv.bg Леко бременеене и раждане!

Я още едно майче в Рентън. Привет!

# 5
  • Мнения: 368
Здравей Марияна,

И аз живея в Рентън. Казвам се Елена и имам син на 3г. и 5м. Моята ел. поща е etkanova@abv.bg Леко бременеене и раждане!

Я още едно майче в Рентън. Привет!


Привет!
Ако имаш желание, пиши на лични. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 116

Привет!
Ако имаш желание, пиши на лични. Simple Smile



Eли добре че те видях тук, че да се сетя да ти пратя нещата дето ти обещах. Провери си пощата!

# 7
  • Мнения: 233

Привет!
Ако имаш желание, пиши на лични. Simple Smile



Eли добре че те видях тук, че да се сетя да ти пратя нещата дето ти обещах. Провери си пощата!

Ха ха това си стана Сиатълска темичка! Супер! Grinning

# 8
  • Мнения: 1 116
Ха ха това си стана Сиатълска темичка! Супер! Grinning

Да, да и едно птиченце ми каза че две от майките днес имат среща Simple Smile

Аз пък да кажа за тези които не знаят, че всяка година за 24 май има българско събиране в Самамиш парк. Ние ходим всяка година и си прекарваме много добре. Надявам се да се видим всички там.

Ето тук повече инфо за събирането и мястото

http://www.seattle-bg.com/

# 9
  • Мнения: 233
Ха ха това си стана Сиатълска темичка! Супер! Grinning

Да, да и едно птиченце ми каза че две от майките днес имат среща Simple Smile

Аз пък да кажа за тези които не знаят, че всяка година за 24 май има българско събиране в Самамиш парк. Ние ходим всяка година и си прекарваме много добре. Надявам се да се видим всички там.

Ето тук повече инфо за събирането и мястото

http://www.seattle-bg.com/



Точно щях да пиша, че ако има желаещи за среща, днес в 2,30рм ще сме пред Рентън Техникал Колидж, билдинг D.
Танита ако можеш ела и ти. Grinning

# 10
  • Мнения: 233
И ние ще сме на събирането на 21 май на лейк Самамиш. Ще се видим и там.........

# 11
  • Мнения: 368
Танюша,
Аз като не съм "driver", ще трябва да проуча автобусите до Самамиш, както ги разучих до вас май... Joy

# 12
  • Мнения: 368
А кандидат-майчето което пусна темичката къде се изгуби? Simple Smile

# 13
  • Мнения: 233
А кандидат-майчето което пусна темичката къде се изгуби? Simple Smile

И аз това се питам................

# 14
  • Мнения: 53
Ами сега виждам, 4е темата се е разрастнала!:-)
Аз писах на Анелия и Танитта, но не полу4их отговор и по4ти забравих за темата!
4увала сьм за събиранията на 24 Маи, но за 7 години, никога не сьм имала време да присьствам. Надявам се тази година да успея.
Днес стават 6 месеца и бебо ве4е рита яко.Simple Smile


Поздрави на Сеатьлските мами.
Мариана

# 15
  • Мнения: 233
Ами сега виждам, 4е темата се е разрастнала!:-)
Аз писах на Анелия и Танитта, но не полу4их отговор и по4ти забравих за темата!
4увала сьм за събиранията на 24 Маи, но за 7 години, никога не сьм имала време да присьствам. Надявам се тази година да успея.
Днес стават 6 месеца и бебо ве4е рита яко.Simple Smile


Поздрави на Сеатьлските мами.
Мариана


Привет!

Радвам се, че писа. Simple Smile
Ще ти се обадя тия дни, имаме малко ангажименти тази седмица, но следващата обещавам да звънна.  bouquet
И леко бременеене от мен! Simple Smile

Сиатълски мами, днес е чудесно време за разходка! Който може да се възползва, да отива на чист въздух! Поздрави на всички!

# 16
  • Мнения: 368
Ами сега виждам, 4е темата се е разрастнала!:-)
Аз писах на Анелия и Танитта, но не полу4их отговор и по4ти забравих за темата!
4увала сьм за събиранията на 24 Маи, но за 7 години, никога не сьм имала време да присьствам. Надявам се тази година да успея.
Днес стават 6 месеца и бебо ве4е рита яко.Simple Smile


Поздрави на Сеатьлските мами.
Мариана

Благодаря ти за поздравите, Мимозка!
Благодаря, че пусна и темата, защото тя стана повод да се запозная с Анелка. Ако имаш време и желание, можеш да се запознаеш и с трите ни(Танита, Анелка и моя милост). Аз познавам и Танита(повече от година вече Simple Smile) и много се радвам, че и с нея се запознах чрез форума. Ако имате желание дайте да си заформим среща всички в подходящо време и на подходящо място.
Вие сте на ред! Wink Grinning

# 17
  • Мнения: 53
S udovolstvie!
Na men mi e nai-udobno prez sedmizata i ako mozhe prez denia, no mozhe i po drugo vreme, ako tova vreme ne e podhodiashto za vas.
Mariana

# 18
  • Мнения: 53
ooops,
забравих за кирилицата:-)
sorry

# 19
  • Мнения: 368
S udovolstvie!
Na men mi e nai-udobno prez sedmizata i ako mozhe prez denia, no mozhe i po drugo vreme, ako tova vreme ne e podhodiashto za vas.
Mariana

Нещо по-конкретно...кой ден и къде долу-горе... Simple Smile

# 20
  • Мнения: 233
Момичета,

Аз другата седмица съм на линия. Където кажете.........

Мимозка, ти къде живееш? Къде ти е удобно на теб?
Таннита е в Беллвю, аз и Етка сме в Рентън.

Поздрави на всички!  bouquet

# 21
  • Мнения: 353
Здравейте и от мен.
Не съм предполагала, че има толкова мами от форума тук около Seattle. Аз пък живея в  Lynnwood. Малко сте ми далеч   да  се видим, но пък на 21 май ще съм на линия.
Поздрави  Hug

# 22
  • Мнения: 1 116
И аз съм за среща, само вторник и четвъртък са ми заети, че тогава Диана е на училище и балет.
Като гледам май най-удобно ще е да е в Рентън, че Ели не кара.
А ако иска и Гергана да се присъедини към нас, май най-добре ще е да е в Къркланд, че долу горе е по средата между Рентън и Линууд, а и е много приятно за срещи и разходки там.

# 23
  • Мнения: 53
 Az zhiveia tochno do University Village. Miastoto i vremeto na sreshtata ostaviam na vas. Po prinzip mi e udobno kudeto i kogato reshite. Kakto kazah prez denia i prez sedmizata e za predpochitane, no ne e zadulzhitelno.
Radvam se, che tolkova maicheta se otzovaha.
Priaten weekend na vsichki!!!
Mariana

# 24
  • Мнения: 1 116
Здравейте и от мен.
Не съм предполагала, че има толкова мами от форума тук около Seattle.

А и още има, ама се спотайват Wink

# 25
  • Мнения: 233
Здравейте момичета,

Как сте днес? Очертава се хубав ден за разходка. Simple Smile

Какво ще кажете да се видим в петък следобед след 3 рм?
Танита, кажи къде около Беллвю може да се видим, че да е удобно за всички ни? Аз ще взема Етка с мен, че тя не кара.

Лек и спокоен ден от мен!

# 26
  • Мнения: 1 116
Анелка в петък следобяд е най-големия трафик. Та не се знае колко време ще се мотаме по пътищата.
Ако искате може да се видим в Къркланд, в Марина парк, може да се чакаме до библиотеката, че има голям паркинг, там има къде да се разходим и къде да играят децата.
Ако е след 3ч може и утре да се видим, ние сме до 2.30ч на балет и после сме свободни.

# 27
  • Мнения: 233
Анелка в петък следобяд е най-големия трафик. Та не се знае колко време ще се мотаме по пътищата.
Ако искате може да се видим в Къркланд, в Марина парк, може да се чакаме до библиотеката, че има голям паркинг, там има къде да се разходим и къде да играят децата.
Ако е след 3ч може и утре да се видим, ние сме до 2.30ч на балет и после сме свободни.

Утре ми е най-натоварен ден. Водя Деси на балет и след това на фехтовка.  Преди това съм на курс до 3,00.
За петък си права.........
Така като гледам, срещата  ще се проточи до следващата седмица Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 116

За петък си права.........
Така като гледам, срещата  ще се проточи до следващата седмица Simple Smile



Ама може и в петък, нищо че има трафик, пак се стига Simple Smile

# 29
  • Мнения: 53
Здравеите моми4ета,
остава ли за днес?
Трафика наистина бе е зле, а времето няма да е слън4ево.....
Но ако остава за днес, отговорете за да планувам в адванс.
Мариана

# 30
  • Мнения: 1 116
Здравеите моми4ета,
остава ли за днес?
Трафика наистина бе е зле, а времето няма да е слън4ево.....
Но ако остава за днес, отговорете за да планувам в адванс.
Мариана

Сега се чухме с Анелка, времето днес май няма да е хубаво, затова се уговорихме, да се видим в мола на Белвю

http://www.bellevuesquare.com/maps_overview.php

а ако е хубаво времето ще излезем в парка до него.

Уговорихме се за 5ч, защото те с Ели са на училище преди това.

Предлагам да се срешнем на детското корабче на първия етаж, което е точно до Eddie Bauer.
http://bellevuesquare.web.aplus.net/maps_level.php?sidx=118

Последна редакция: пт, 12 май 2006, 19:49 от Tannita

# 31
  • Мнения: 233
Здравеите моми4ета,
остава ли за днес?
Трафика наистина бе е зле, а времето няма да е слън4ево.....
Но ако остава за днес, отговорете за да планувам в адванс.
Мариана

Привет момичета!

Днес е малко мрачен Сиатълски ден, но това май няма да ни попречи за среща Simple Smile

Мимозка и Гергана, дали ви устройва към 5,00рм в Беллвю?


# 32
  • Мнения: 53
олее, трябва да се боря с трафика на 520 в 5:00 и то в петък:-))
ще се опитам да съм на време!
Мариана

# 33
  • Мнения: 1 116
Момичета утре, неделя, денят на майката, от 11ч с много мои приятелки ще се събираме на пикник в ето тази ферма

http://www.ci.redmond.wa.us/insidecityhall/parksrec/parks/farrel.asp

Който иска да заповяда, по принцип ще сме мами с деца, татковците дето могат да изтърпят толкова много жени на едно място да заповядат и те Simple Smile

Карта

Последна редакция: нд, 14 май 2006, 03:08 от Tannita

# 34
  • Мнения: 233
Tannita,

Благодаря за поканата, но съм без автомобил. Днес се спука гумата /тя направо се разпадна де Sad/ но утре ни е ден за гуми Simple Smile...........
Иначе с удоволствие бих дошла.

Още чакам снимките от вчерашната среща Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 116
Tannita,

Благодаря за поканата, но съм без автомобил. Днес се спука гумата /тя направо се разпадна де Sad/ но утре ни е ден за гуми Simple Smile...........
Иначе с удоволствие бих дошла.

Още чакам снимките от вчерашната среща Simple Smile

Чакаш ги, щото цял ден хайманосваме. Току що ги пратих на теб и Ели, Мимозка ако ги иска да ми прати имейла си.

Е, жалко че няма да дойдеш Sad

# 36
  • Мнения: 233
Получих ги! Супер!
Много, много благодаря!

# 37
  • Мнения: 53
4естит празник моми4ета!!!
Как изкарахте на бг събиране??? Аз така и не се наканих да отида.... Blush
Усмивки!
Мариана

# 38
  • Мнения: 353
4естит празник моми4ета!!!
Как изкарахте на бг събиране??? Аз така и не се наканих да отида.... Blush
Усмивки!
Мариана
Честит празник и от мен (с малко закъснение  Embarassed) !
Аз ходих на българското събиране и беше много приятно. Изкарахме много хубаво, обаче заваля дъжд (нищо необичйно) и ни изгони да си ходим.

# 39
  • Мнения: 233
Честит празник и от мен момичета!

Бях на БГ-то събиране на лейк Самамиш, но се видях единствено с Танита там Sad
Много хубаво си изкарахме, а и децата играха на воля.....
Е, заваля на края, но пък това е Сиатъл все пак  Laughing

Поздрави на всички!

п.с. На Мимозка леко бременеене от мен Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 116
Както Анелка е казала и ние бяхме там, хубаво беше, ама този дъжд развили нещата, можеше поне до 7ч да откараме. Децата бесняха на воля, а най-хубавото беше че Диана игра българско хоро, страшно много и харесва и сега се хвали на бабите и на всички в България с които се чуваме, изпратихме им клипче да я видят как играе и те много се радват.

# 41
  • Мнения: 368
4естит празник моми4ета!!!
Как изкарахте на бг събиране??? Аз така и не се наканих да отида.... Blush
Усмивки!
Мариана
Mimoska, честито и от мен на патерици!
Ти как си?
Колкото до партито - и аз не присъствах, татито ни работеше. И аз още не съм разбрала от Таничка и Ани как е било настроението и дали са се забавлявали добре на бг. срещата.
Ние май пак ще идваме до "Children's", че детенце е болно от няколко дни, жалко, че не идвам по друг повод - можеше да си направим среща и на твоя територия.
  bouquet

# 42
  • Мнения: 368
Странно, но чак след като се публикува моят отговор, видях, че Таничка е дала "детайлни" обяснения. Wink
Танюша, нацелувай малката танцьорка от мен!

# 43
  • Мнения: 53
Radvam se, che ste izkarali dobre na partito vupreki duzhda.
Etka, s udovolstvie. Az zhiveia ot drugata strana na ulizata. Ako i drugite momicheta imat zhelanie i vreme da doidat do moia krai she bude super.
Pishi koga imash chas v bolnizata.
Mariana

# 44
  • Мнения: 368
Radvam se, che ste izkarali dobre na partito vupreki duzhda.
Etka, s udovolstvie. Az zhiveia ot drugata strana na ulizata. Ako i drugite momicheta imat zhelanie i vreme da doidat do moia krai she bude super.
Pishi koga imash chas v bolnizata.
Mariana
Ходихме в болницата в събота вечер. Ако знаех, че ще чакаме доктора повече от час, можеше и да ти звънна да дойдеш, че си беше скука. Laughing На моят мъж му беше нервно и ни чака навън, а ние с малкият изгледахме почти един дълъг анимационен филм(имаме го в къщи на касета та оттам зная Wink). Поне се успокоих, че всичко със "гърдичките" е на ред. Иначе нищо конкретно като лекарства, както винаги.
А за среща - никога не е късно и в Сиатъл да я направим. Само по-конкретно пак да се вземе решение от всички - аз съм "за".
Ти как се чувстваш? Преди няколко седмици се чух с една кандидат-мама в твоето положение и тя е навита на среща, още повече като и споменах, че почти по едно време ви предстои да раждате. Но тя все още работи и не знам кога ще и е удобно, но поне ще и кажа, тя да решава дали може или не да дойде. Хайде - давайте предложения! Hug

# 45
  • Мнения: 233
Здравейте момичета!

Наистина е време за среща! Казвайте къде и кога да бъде. Ако ви устройва посока Рентън може да се видим на Колон Бийч парк. Намира се на 5-ти изход на 405-та магистрала в посока юг. Покрай езерото е и има няколко заведения/бързо хранене. 
Ама и аз голям ориентация дадох................
Очаква се от утре пак да вали Sad Но това няма значение де!

Поздрави от мен!

# 46
  • Мнения: 368
Танита и Мимозка, къде сте? Wink

# 47
  • Мнения: 1 116
Танита и Мимозка, къде сте? Wink

Болни сме, от вчера малката, а от днес и голямата повръщат Cry

# 48
  • Мнения: 233
Танита и Мимозка, къде сте? Wink

Болни сме, от вчера малката, а от днес и голямата повръщат Cry

Танита, дано се оправят бързо малките кукли!
Ходихте ли на лекар? Пиете ли някакви лекарства?

# 49
  • Мнения: 53
Здравеите и от мен!! 4естит празник на де4ицата ви!!!
Етка, радвам се 4е вси4ко е наред със сина ти.
Таннита, пожелажам бързо оздравяване на моми4енцата ти.
Аз съм за срещта, но сигурно ще стане другата седмица, когато децата са по-добре!
Пишете на кого кога му е наи-удобно.
На мен ми е наи-удобно през седмицата!
Мариана

# 50
  • Мнения: 368
Танита и Мимозка, къде сте? Wink

Болни сме, от вчера малката, а от днес и голямата повръщат Cry

Това да не е някакъв стомашно-чревен вирус?! Дано им мине набързо това неприятно повръщане! Praynig Не ти е леко, Танюша, но нали знаеш, че на нас мамите винаги трябва да ни е добре... Crazy Пиши, ако намериш време дали се оправяте. А срещата явно ще е скоро, щом всички изявяваме желание Wink
Целувки на малките палавнички(на Таня и Ани) и бъдещия палавник(на Мимозка preggo) от мен и моят палавник!   love001

# 51
  • Мнения: 233
Здравеите и от мен!! 4естит празник на де4ицата ви!!!
Етка, радвам се 4е вси4ко е наред със сина ти.
Таннита, пожелажам бързо оздравяване на моми4енцата ти.
Аз съм за срещта, но сигурно ще стане другата седмица, когато децата са по-добре!
Пишете на кого кога му е наи-удобно.
На мен ми е наи-удобно през седмицата!
Мариана


Благодаря за поздравленията!


Танита, как сте?

# 52
  • Мнения: 233
Как сте момичета след дъждовния уйкенд?
Малко мрачно е тия дни из Сиатъл, но нищо ново Laughing


Танита, оздравяхте ли?

Етка, надявам се и вие да сте вече по-добре?
Никата как е? Ако си утре си в колежа, може да се видим...........

Поздрави на всички!  bouquet

# 53
  • Мнения: 368
Как сте момичета след дъждовния уйкенд?
Малко мрачно е тия дни из Сиатъл, но нищо ново Laughing


Танита, оздравяхте ли?

Етка, надявам се и вие да сте вече по-добре?
Никата как е? Ако си утре си в колежа, може да се видим...........

Поздрави на всички!  bouquet

И ти позвъни. Всеки ден съм на даскало и работа.

# 54
  • Мнения: 1 116
Привет на всички!
Оздравяхме вече, от неделя насам вече всички сме добре, че и аз бях прихванала от тях, но вече сме здрави, а и времето вече се оправи, така че сме готови за среща.
Анелка този парк дето казваш на 5-ти изход, някъде по Сънсет булевард ли е?

# 55
  • Мнения: 233
Привет на всички!
Оздравяхме вече, от неделя насам вече всички сме добре, че и аз бях прихванала от тях, но вече сме здрави, а и времето вече се оправи, така че сме готови за среща.
Анелка този парк дето казваш на 5-ти изход, някъде по Сънсет булевард ли е?

Не, за Сънсет е следващия изход. Май е 4-ти. Колон бийч парк е на изхода за Fry's.
Само, че като излезеш на 5-ти изход, за Фрайс се продължава направо, а за Колон бийч е надясно.

Ето и линк:
http://ci.renton.wa.us/commserv/parks/coulon.htm

# 56
  • Мнения: 233
Привет на всички!
Оздравяхме вече, от неделя насам вече всички сме добре, че и аз бях прихванала от тях, но вече сме здрави, а и времето вече се оправи, така че сме готови за среща.
Анелка този парк дето казваш на 5-ти изход, някъде по Сънсет булевард ли е?

Juuuuump!


Тук имало рожденичка май newsm78, а?

Таннита,

Честит 2-ри Рожден ден на Криси!
Да ти е жива и здрава малката кукла и много да ви радва!  bouquet

Малко закъснял поздрав, ама като научавам сега Embarassed





Хей, момичета как сте в тия рекордни жеги?
Чудя се няма ли да завали малко дъжд скоро  Mr. Green...........

Какво стана със срещата, май няма ентусиасти?!
Ние докато се наканим да се видим на Мимозка ще и дойде времето да ражда Laughing

Пожелавам на всички лек и прохладен ден! Hug

# 57
  • Мнения: 1 116
А мерси,мерси!

Ами в тие жеги, ако нямаме работа не излизаме, понеделник и вторник цял ден си стояхме в къщи, само привечер на басеина бяхме. Вчера обаче цял ден сме били навън, имахме много задачки да свършим.

Готова съм за среща, понеделник и сряда след 6ч съм заета, и сряда следобяда също, другите дни когато кажете, сме на линия Simple Smile

# 58
  • Мнения: 53
4.Р.Д и от мен на рождени4ката!
И аз съм съгласна за среща в понеделник или сряда през деня!
Ако можем да се организираме ще е супер!!!
Мариана

Общи условия

Активация на акаунт