Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 36

  • 115 486
  • 754
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 518
Доволна съм от най новия крем на Nivea Care Heart Eyes
Действително попива бързо и не оставя никакви мазни следи...
Цената му е прекрасна Hug

# 511
  • София
  • Мнения: 5 289
Не се сърди, човече
 
Цитат

Забелязала съм, че различните продукти имат различно влияние в зависимост от твърдостта на водата Simple Smile
От тази маска съм доволна при мека вода, при твърда не ми стои добре. Балсамите на Балеа пък само на твърда ги понасям, на мека направо не мога да си бръкна в косата Crazy
Така че е напълно възможно за един и същ продукт да има различни отзиви не само в зависимост от вида на косата Simple Smile
Ами аз не съм я разхождала никъде тази маска, да видя как е на твърда вода, но в нас на мека, е едно нищо.
Иначе ясно, че един продукт не действа еднакво добре на всеки, да не кажа зле даже, но специално тази маска, до втръсване съм чела коооолко е страхотна, пък при мен дори мънинко поне не е. Crossing Arms Дет се казва поне за сресване да ставаше, ако не друго. Сигурно аз съм единствената, която е недоволна. И на мъжа ми я пробутвах, ма и той не я ще. Mr. Green

# 512
  • Мнения: 5 128
Доволна съм от най новия крем на Nivea Care Heart Eyes
Действително попива бързо и не оставя никакви мазни следи...
Цената му е прекрасна Hug
Скрит текст:
Аз съм толкова доволна, че си взех още преди да съм изхабила първата още една опаковка, двойното количество, че сакън да не се свърши  hahaha Grinning

И да допълня - допада ми и балсама на Балеа за коса с ванилия и бадемово масло. Води се интензивен регенериращ, колко е такъв не знам, но косата ми след миене е мека на допир и се разресва сравнително лесно. Малко в повече сладникъв ми идва аромата, но не е прекалено.

Последна редакция: чт, 05 май 2016, 13:30 от ~Karina~

# 513
  • Мнения: 433
Момичета, някоя от вас ползвала ли е от ампулите за коса на Linea Bio? Взех си една Oil Essenziale за блясък и накъсани краища за 1,60 лв. Нямаше останали много видове, та за това тази си избрах. Ако сте ползвали, бихте ли ми препоръчали някой от видовете? Видях, че има и още за косопад, третирана коса... Simple Smile

# 514
  • София
  • Мнения: 718
Не се сърди, човече
 
Цитат

Забелязала съм, че различните продукти имат различно влияние в зависимост от твърдостта на водата Simple Smile
От тази маска съм доволна при мека вода, при твърда не ми стои добре. Балсамите на Балеа пък само на твърда ги понасям, на мека направо не мога да си бръкна в косата Crazy
Така че е напълно възможно за един и същ продукт да има различни отзиви не само в зависимост от вида на косата Simple Smile
Ами аз не съм я разхождала никъде тази маска, да видя как е на твърда вода, но в нас на мека, е едно нищо.
Иначе ясно, че един продукт не действа еднакво добре на всеки, да не кажа зле даже, но специално тази маска, до втръсване съм чела коооолко е страхотна, пък при мен дори мънинко поне не е. Crossing Arms Дет се казва поне за сресване да ставаше, ако не друго. Сигурно аз съм единствената, която е недоволна. И на мъжа ми я пробутвах, ма и той не я ще. Mr. Green
Не си единствена,всичко което си описала е така и при мен. Peace

# 515
  • Мнения: 46 600
Нормално е да действа различно, пускайте я в размените, ще се намери фен  Simple Smile

# 516
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
Може ли предложение за термозащита,добро и нискобюджетно Peace

# 517
  • Мнения: 20 233
Става ли за хвърчаща коса, не само за краища, и бързо ли свършва серума или е икономичен?

# 518
  • Варна
  • Мнения: 1 869
Търся си фон дьо тен за суха кожа до 20 лв. Имате ли предложения?Нещо изпитано ,че не ми се рискува.

# 519
  • София
  • Мнения: 5 289
Wake me up този е озаряващ, много е хубав и има средно покритие. Peace
Match perfection, този не съм ползвала, но зная че е по подходящ за суха кожа.

# 520
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Wake me up този е озаряващ, много е хубав и има средно покритие. Peace
Match perfection, този не съм ползвала, но зная че е по подходящ за суха кожа.

+1 за Wake me up

# 521
  • Варна
  • Мнения: 1 869
Загледах ги днес  Blush

# 522
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Освен Wake me up на Римел много сполучлив е и на Буржоа Хелти Микс.Мисля,че в категория до 20 лв това са двата най-сполучливи.

# 523
  • Мнения: 39
Момичета,препоръчайте ми пудра за мазна кожа,докъм 10 лева  Praynig

# 524
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Става ли за хвърчаща коса, не само за краища, и бързо ли свършва серума или е икономичен?

Много добре заглажда, омекотява и придава блясък, но отнема от обема и е възможно да омазни. Нанася се в корените. Peace

Момичета,препоръчайте ми пудра за мазна кожа,докъм 10 лева  Praynig

Антибактериалната на Импала. Ако ти се дават малко повече, до към 15 - Хелти Баланс на Буржоа или Антибактериалната на Манхатън.

Търся си фон дьо тен за суха кожа до 20 лв. Имате ли предложения?Нещо изпитано ,че не ми се рискува.

Подкрепям предложенията на момичетата.
Хелти Микс и Серума са страхотни, както и фдт на Римел (Wake me up, Match Perfection).


Аз също не бях от очарованите от маската с какао на Жая. Нанасях с шепи и почти нищо освен аромат.

Общи условия

Активация на акаунт