"Системата минус 60" - тема 50

  • 52 636
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 712
Добро утро,
Не се бях мерила от... 17.03 с 52кг, заради прегрешенията и днес скочих на кантара - 50.900  Shocked

И ме е срам да кажа, че си позволих волности на тази закуска  Crazy
З - три малки банички на Белла, шепа семки и после... чаша от нискокалоричния сладолед на Джимис, редче шоколад (някакъв нов видях вчера на Милка и взех да пробвам) и едно кроасанче с черешов крем. То от всичко беше по малко, не ми е тежко, но много смесих  Crazy
О - картофи на фурва и салата
В - пак кисело мляко със зеленчук - хем не огладнявам така, пък и нали протеини  Flutter

Гръмче, благодаря ти  Hug. Ще видя кой ден на обяд ще мушна консерва риба тон, че ми се яде много.
Пепсита, можеш. Комбинирай най-добре бърз с бавен въглехидрат, че да ти държи дълго - така и така ще ги смесваш на обяд. Бавните май бях боб, леща. Бързите са картофи, ориз. За другите не помня.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Добро утро,
Не се бях мерила от... 17.03 с 52кг, заради прегрешенията и днес скочих на кантара - 50.900  Shocked
Гръмче, благодаря ти  Hug. Ще видя кой ден на обяд ще мушна консерва риба тон, че ми се яде много.

Според мен може да "мушнеш" риба тон и за вечеря.  Laughing
Колко кг искаш да станеш? 50 кг на мен ми изглежда като нереални за мен кг  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 4 712
Гръмче, искам да ги държа тези, не да отслабвам. Но като съм на някакво "нормално хранене", качвам. За това съм тук, сандвичи на вечеря, нормален обяд, малко вечерята ми тежи, но от опит знам, че ако ям рано и е нещо по-нискокалорично, не качвам.

# 63
  • Мнения: 56
Браво Стаси за минуса  Hug
Аз снощи излизах и така се опуках, почти една бутилка вино съм изпила. Прибрах се в 3ч. и такъв глад хем алколхолен, хем ми пристъргваше. Не издържах и хапнах сухари, кашкавал, кисело мляко  Embarassed

Ама не съжалявам, толкова весело ми беше  Laughing ще оправим положението уикенда

# 64
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Аелис, колко ядене  Shocked Аз в началото ядях сладко и солено на едно сутрин, но май не е много хубаво. Сега или солено, или сладко. Но това, след като си начесах крастата  Mr. Green



Стаси, ами тя Катето нали иска да ядем каквото поискаме и колкото поискаме за закуска и аз каквато съм послушна - изпълнявам Joy.

Днес навън закусихме: тост с кашкавал и домат, скони с масло и конфитюр, боцнах от чинията на скъпия малко яйце и пържена филийка( той много ми се радва че след толкова години закусвам). На обяд планирам сарми с кафяв ориз и салата, вечерята я мисля още, може би пиле на грил newsm78.

# 65
  • Мнения: 4 712
Аелис, не е точно така  Hug. Да е една нормална порция. Ох, имаше нещо там и аз ол инклузив и т.н., да не тъпчем наред до 12  Mr. Green. Аз гледам закуската, основното на обяд да са горе долу като количество приблизително равни. И аз съм си решила да не смесвам сладко и солено на закуска, поне през повечето време. Днес го направих, не ми се беше случвало от поне 1 седмица. Но и аз се почерпих като Гръмчето  Crazy

Иначе доста съфорумки споделиха, че в началото са били като луд с картечница сутрин, докато си начешат крастата  Mr. Green. Дори и боклуци, пакетирани, храни вредни всякакви. И аз бях така и в началото нямах особени много минуси. Но като спрях мазното, пърженото, пакетираните храни, втората закуска (да, в началото правех и такава), взеха да идват по-добри резултати  Flutter

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Как стои въпросът със сладкото на обяд? Не може предполагам?
Подсетихте ме че имам книгата на д-р Папе и сега я чета. Има много общо, но има и разлики със системата. А от къде идва името на системата?

# 67
  • Мнения: 4 712
Не може, Сави. Калоричните до 12  Mr. Green

Ами била свалила 60 кг, това помня аз.

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Уау...  Shocked

# 69
  • USA
  • Мнения: 675
Аз се завръщам отново  Grinning. Бях стигнала 50 кг, но тези дни много сладко хапвах и съм сигурна, че съм качила, а и коремът ми пак щръкна. Не смея да се претегля. Следваща цел-49 кг, както и да ги задържа.

Днес:
З: 2 филии пълнозърнест хляб с дом. лютеница, шоколадов мус
О: риба със зелева салата
СЗ: не съм сигурна още дали ще има, но ако огладнея, ще хапна мандарини
В: мандарини с оризовки

Стаси, не мисля че е проблем да си хапваш сладко сутрин, важното е да е наведнъж, а не през цялото време до 12 да се яде.

# 70
  • Мнения: 4 712
maimun77, аз съм малко с промит мозък и като цяло ми е гуно да смесвам  Blush. От онзи ден взех да ям съвсем малко сирене към нахут и днес картофи. Иначе не. Постно си ядях. Или само месо със салата. А сутрин или сладко, или солено, заедно не. Но днес, вкъщи, изкуших се и хапнах от всичко, по което точех лиги последните дни  Crazy. На едно хранене, към 9 беше.

# 71
  • Мнения: 56
аз днес имах 2 ядения:
з: 11:30 - спагети
о: към 15:00 крайчец на черен хляб намазан с домашен шоколад Embarassed. Знам, че не е системно, но нямах нищо за ядене. 
Деуго нищо не съм яла, то след снощното ядене какво да ми се яде   Laughing

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 885
аз днес имах 2 ядения...

И аз съм днес като теб. Малко попара за закуска, а на обяд- към 2 часа - спагети със сирене и кашкавал.
Няма да вечерям, че стана късно.  Flutter

Последна редакция: сб, 26 мар 2016, 21:14 от gpym4e

# 73
  • Мнения: 4 712
Мажете ли?  Twisted Evil

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз не. Вечерях чинно ябълка с кисело мляко и то в 17.45.  Mr. Green Даже се учудвам че не съм гладна.

Общи условия

Активация на акаунт