"Системата минус 60" - тема 50

  • 52 637
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 712
Всъщност Стаси е карала на турбо варианта на режима, който се прилага при задържане.  hahaha
Напротив, на обяд се хранех смесено  Mr. Green
Но сутрин без мляко в кафето, сандвич без кашкавал или овесени ядки без км ми е все  Sick Sick Sick

# 706
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Съгласна съм със Стаси - и на мен не ми харесват така, но понякога ям само плод, а и соевото мляко не е лошо, така че може да се измисли нещо. Но пък не мога всяка сутрин да съм така, понякога ми се прияжда рогче или тортичка...  Hug

# 707
  • Мнения: 735
Компанията тук е много готина и много ми харесвате всички.  Онази тема е почти замряла, почти никой не е останал. А и Бисквитка е тук.
Освен единственото ми отклонение от Системата, ако я започна да е 1 час по-късната вечеря.

# 708
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
За коя тема говориш, Sunstone? Flutter
Отклонението ти с вечерята ще бъде несъществено, Системата е добър режим - не се лишавам от нищо, нямам психологически ограничения  Wink

# 709
  • Мнения: 4 712
Съгласна съм със Стаси - и на мен не ми харесват така, но понякога ям само плод, а и соевото мляко не е лошо, така че може да се измисли нещо. Но пък не мога всяка сутрин да съм така, понякога ми се прияжда рогче или тортичка...  Hug
Точно  Wink Аз си бях взела оризово мляко за овесените ядки, но пак си беше гадно  Sick

# 710
  • Мнения: 735
Бисквитче, за режима на този др Пепе.
Ами ще пробвам, защото психологическата бариера  наистина много действа като се ограничават цели групи храни или като не се яде 16-18 часа.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Към новите момичета - имаме си табличка за свалените кг на първа страничка. Без парола е, може да се впишете. Сега само с Мимито си попълваме данните.  Wink

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Брей, много съм работна!!! Нямам време да пиша, но минавам да чета  Wink Системна съм, ама за утре не знам. На обяд съм канена на рд и не знам как ще откажа тортата. Може би ще я видя и после ще решавам  Joy
Хайде, лека!

# 713
  • Мнения: 5 379
Здравейте! Днес имам  400-500 грама надолу. Снощната вечеря само от купичка кисело мляко и голяма чаша прясно мляко имаха добър ефект.
Днес:
 з 8.30 ч.- 2 сухарчета с маргарин и сладко, последната останала баклавичка, която трябваше да изяде синът ми, ама го нямаше и за да не я хвърля........!
о- 12.30 ч. -  половин скумрия на скара, салата домати и краставици.
в  17.50 ч. -картофена салата.

Само в ЛИДЛ намерих сухари с ръжено брашно. Други не намерих никъде.

Имам питане. Моля за обяснение!
Вчера на обяд хапнах зелен фасул яхния и  съвсем малко кисело мляко. Позвалено ли е млякото да се смесва със зеления фасул или пък мляко с постни чушки пълнени с ориз, или пък таратор и ориз със зеленчуци ?

Знам, че картофите не се смесват с месо. А с риба може ли? Например днес има скумрия и картофена салата. Позволено ли е на обяд да се яде от двете? Не че не мога поотделно, но да знам.

Утрешното меню:
з- 2 сухарчета със сиренце и домат
о- задушена пържола и салата
в- без вечеря, защото ще лунувам.

Следя с интерес всичко, което споделяте и черпя опит.
 

# 714
  • Варна
  • Мнения: 1 885
в  17.50 ч. -картофена салата.
--> не може вечер.

Вчера на обяд хапнах зелен фасул яхния и  съвсем малко кисело мляко. Позвалено ли е млякото да се смесва със зеления фасул ---> да

мляко с постни чушки пълнени с ориз, или пък таратор и ориз със зеленчуци --> само за обяд

Знам, че картофите не се смесват с месо. А с риба може ли? --> не

# 715
  • Мнения: 5 379
Друмче, благодаря за бързия отговор!
Вечерята ми е нережимна!!! Затова в бъдеще  първо ще питам, а после ще ям.

# 716
  • Варна
  • Мнения: 1 885
И утрешният ден не ти е режимен, защото няма да вечеряш.  Peace
Но те разбирам, свикнала си с лунуването.

# 717
  • Мнения: 5 379
Да, лунуването! То ми компенсира плюсовете от всички грешки. Винаги имам хубав минус. Затова си го правя на вода и краставица. Та  и в понеделник закуската и обяда ще са не съвсем системни - на  вода  и  краставица за разнообразие и разкош.

# 718
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз няма с какво да се похваля - с този МЦ обърках всичко Confused хич не ми се и казва с какво и кога, резултатът, разбира се, е налице,  не мога да се понасям направо ooooh!
Днес - Закуска - овесени ядки с кисело мляко, череши.
Обяд - бамя с картофи
вечеря - яйца

# 719
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Бисквитка, не се упреквай, било каквото било, системствай си и ще махнеш плюса  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт