Възможно ли е истинско приятелство между жени /не интимно/?

  • 20 674
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 569
Възможно е.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Възможно ли е истинско приятелство между жени /не интимно/, ама от онова истинското, където...лявата си цица и дясното ухо ще си отрежеш за другата?

По-скоро не.
Лично аз мисля, че мъжете са по-искрени и предани приятели, по-рядко забиват ножове в гърба и по-малко плетат интриги. За изключенията е ясно.

# 17
  • някъде ...
  • Мнения: 37
По-скоро не.
Лично аз мисля, че мъжете са по-искрени и предани приятели, по-рядко забиват ножове в гърба и по-малко плетат интриги. За изключенията е ясно.
Бе мъже, приятелство ама като застане една фуста м/у тях и отива коня в рЯката, та и при нас не е по различно ...
Мон  Hug

ПП: Отделно: женския свят е толкова пълен с недомлъвки, интриги, недоизказани истини и т.н., че на моменти си мисля дали и аз нямам грях като имам дъщеря...
Камо ли за женско приятелство да си приказвате Simple Smile

Последна редакция: нд, 15 май 2016, 19:58 от ddragon

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Възможно е, да.
Защо ли е възникнал такъв въпрос у автора Simple Smile

# 19
  • Мнения: 29
възможно е но,винаги ти се иска да я пробваш,него или нея,въпрос на здържание,или на страх да не си загубиш приятеля от другия пол,инак да и аз имам такава

# 20
  • Мнения: 168
Не. Мъжете са много по-точни, лесно разбират като им се каже нещо, не искат подробности, няма клюки и интриги, няма женска злоба. В по-зрели години може и да има изпитани женски приятелства, но моето мнение е, че всички се използваме взаимно, независимо от пола.  Sad

# 21
  • Мнения: 29
винаги ми се е искало да я пробвам,макар че сме от 25г дружки,ама не знам защо не съм  newsm78 Grinning

# 22
  • Мнения: 832
На мен ми е интересно,защо автора на темата/мъж/ пита това? Каква е причината?

# 23
  • София
  • Мнения: 1 157
Нямам най - добра приятелка. Имам най - добър приятел. Заедно сме от първи клас. Вече близо 17г приятелство. Никога не сме имали интимни отношения целувки и тн. И двамата имаме партньори познаваме се четиримата излизаме и тн.

# 24
  • Мнения: 1 622
Що за въпрос?
Да, възможно е.
Както и ще има жени, на които това никога няма да им се случи.
Както и ще има мъже, които никога няма да намерят такова приятелство.

Аз имам такива приятелки, за които бих дала много. И сме минали през много, включително драми, разпри, но след време сме се връщали една към друга, защото приятелството е било истинско.
Това, че нещо не е случва на някои хора, не значи, че то не съществува.

# 25
  • някъде ...
  • Мнения: 37
 Joy Joy Joy Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 17 591

Накратко казано - да. Възможно е. Колкото и да е странно, възможно е и м/у хетеросексуални жени и мъже (важно изискване е всеки да е абсолютно физически не-привлекателен за другия). И м/у жени е възможно. И м/у мъже.

# 27
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 261
Да,възможно е.Имам две приятелки с които сме заедно още от детската ясла .Сега сме на по 43 години Grinning

# 28
  • Мнения: 5 352
Възможно е.
Кумът ни е мой личен много добър приятел.

# 29
  • Мнения: X
Не е възможно. Няма жена, която да не завижда на другите около нея - я за красота, я за цици, я за по-свестен мъж, за по-хубавата дреха ... за всичко  Laughing Съответно истински приятелски чувства не може да съществуват между такива .. хора, да ги наречем. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт