Искам да кажа ... (75)

  • 73 248
  • 771
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23 124
"Зоотрополис" хубав ли е? Някой може ли да даде мнение? В неделя планираме да заведем малките да го гледат докато голямото момче е на рожден ден.
Онче, страхотно е филмчето. Страшно се изкефих на него. Е, и детето де.  Laughing

Здравейте, момичета!  Hug
Чета навсякъде, където сваря. Тази сутрин дочетох 11.22.63 на Стивън Кинг, благодарение на това, че Бърди я спомена. Много ми хареса. Ще изгледам и сериала.

# 16
  • Мнения: 10 874
"Зоотрополис" хубав ли е? Някой може ли да даде мнение? В неделя планираме да заведем малките да го гледат докато голямото момче е на рожден ден.
Ще се радвам и аз на отзиви, защото ми е в списъка за евентуално ходене на кино.
Аа, Тонка е писала, докато се накумя да публикувам. Благодаря! Hug

Четях навън, преди да проходи малката. Сега не става. Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 1 040
Аз препоръчвам Кунг фу Панда 3, синът ми го гледа и много го хареса.Аз също обожавам да чета, но само в къщи,навън се разсейвам.Даже и на двете ми раждания си носех книгата Simple Smile

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
"Зоотрополис" хубав ли е? Някой може ли да даде мнение?
Аз  bowuu.Хубав е  Peace.Забавен,смислен детски екшън,озвучен с песните на Шакира  Party.Хареса ни!
Пандата-кунг-фу планираме тия дни,ама аз не съм й фен.
Филенцата,които аз хвалих и правя, са с майонеза и корнфлейкс  Peace.
Скрит текст:
И без майонеза стават-овкусени с някакъв фикс/подправки, оваляни в корнфлейкс и върху хартия/фолио за 10-15 мин. на силна фурна.Хапваме ги топли,че като изстинат омекват.

Марипоса, така е за  мъжете раци- грижовни и домошари  Hug,и чешити,разбира се  Thinking.Но аз съм блага и сговорчива Дева  bowuu, и скромна  hahaha.
Обичам да чета,най-много,докато се возя, на плажа и навсякъде.Ей сега, вместо да отмятам задачи,си дочитам книгата  Whistling.

# 19
  • Мнения: 22 036
Ледена епоха и Шрек са ми фаворити Simple Smile.

# 20
  • София
  • Мнения: 10 825
Благодаря, Тонка и Гена Heart Eyes
Ние трябва да заведем малките на друг филм, който не е Кунг фу Панда, защото голямото момче е на рожден ден точно на него, та не можем да се изтресем и ние на тази прожекция. Родителите ще настояват да почерпят и малките с кино, а на мен определено не ми е това целта. Така че те ще гледат Пандата по-нататък.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 133
Често нося книга навън, но все ще се намери някой да ме заговори и не ми се получава много четенето  Grinning
И аз ще водя децата в неделя на Зоотрополис, много ми го похвалиха, а довечера сме на цирк.
Филенцата на Gena с майонезата са ни любими вкъщи.

# 22
  • Мнения: X
Благодарско за новата тема!

Заглавната снимка ме върна назад към едни паркове със зелена трева през цялата година и излежаване на земята с пикник одеяло, книга в ръка и тичащо на воля дете.

Тук чета в градината под брезата , но обмислям купуването на удобен хамак за тази цел. Лошото е че двете дървета за запланувани да се отсекат ,защото гният вътре, и новите ,които ще посадим ще са прекалено млади и крехки за хамака и това ме спря да си го купя. Иначе обожавам да чета навън..

# 23
  • Мнения: 9 576
Благодаря за темата! bouquet На Гена филенцата ме заинтригуваха ще взема да ги пробвам. Simple Smile Навън чета само на плаж или в двора, иначе не. Peace

# 24
  • Мнения: 12 473
За четенето навън - рядко ми се случва, но обичам.
Особено ако съм седнала сама на кафе или обяд някъде.

# 25
  • Мнения: 4 199
Едно време да. Но на плаж дори списание не обичам да разлиствам, обикновено или съм във водата или си говорим и занимаваме с детето. Обичам точно това време от годината когато сме на море безкрайно, скъпо и рядко ми е и гледам максимално да попивам всяка секунда от него и да му се наслаждавам. Мога с часове да гледам към хоризонта, да слушам птичи крясъци и морски плисък и няма да ми омръзне, ама грам, хипнотизиращо ми действа.
Навън си помислих, че прехвърчат цветчета от дърветата, а то сняг.

# 26
  • Мнения: 22 036
Чета в градския транспорт и преди да заспя. Много съм благодарна на Лиляна и Тонка, че ме "навиха" да си купя четец. Сега чета много повече.

# 27
  • Мнения: 13 028
Даун, каква ти изненада, тази ламандарка Жаклин всичко е издала:))) Още от сутрината му казала: Тате, голяма тайна имам,,само на теб ще я кажа, ама на майка Ти ( мен) няма да казваме, че ще се кара.
Имаш голяма торта и са дошли Еди кои си от морето и са се скрили и довечера ще те уплашат Joy
Той си е траел и се опита да изграе изненада, но актьорството не му е сила и се получи голям смях.
Накарая разказа за "тайната" на Жаки и всичко се изясни:) Важното е, че си прекарахме много весело с близки хора, които го обичат:)
За Овните- чудесни са:) Обичам буйния му характер с всичките му плюсове и минуси:) Да ми е жив и здрав:) Теле и Овен според зодиака са крайно неподходящи, но ние сме изключение:)) Само да не си ни съсед, като тръгнем да спорим:)
Продължаваме празника на уикенд, само двамата в една пустош, много в хубаво, вали, а вътре е топличко, идеално:) Телефони не работят, само 3 G на таблета лови незнайно как.

Най- много чета на плажа и на почивка, в къщи рядко ме оставят на спокойствие.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 6 361
Преди малко, както пека едни пържоли, изведнъж усетих миризмата. Край на периода без "звук и картина'. Ще се оздравява вече.  Grinning Ох, веднага се развеселих.

Мъжете раци са изключителни.  Grinning А изключително добра комбинация е рак-рак.
Предпочитам да чета книги легнала, прилегнала. Затова най-ми е приятно това да става у дома. Нямам навик да чета навън.

# 29
  • Мнения: 22 036
 Joy Жаки Simple Smile, сигурна съм, че сте си изкарали добре, въпреки малката предателка.

Общи условия

Активация на акаунт