"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 88 тема

  • 127 522
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 319
   Добро утро и честит първи учебен ден! Пожелавам на всички деца, учители и родители да са здрави, много успехи през новата учебна година ,а първолаците да имат прекрасен незабравим празник и да намерят много добри приятели!
Скрит текст:
и аз имам първокласник и се вълнувам много, макар че ми е за втори път  Simple Smile

  
 
  Майа Hug не знам какво имаш предвид под "това е знак"  Simple Smile, за мен беше чсно, че ще пуска дълга коса, даже може и освен заради друго и затова да се изчака със началото на сериала  Thinking Мисля, че ще ни изненадат със съвсем нова визия на Туба  Peace

  
 

# 736
  • Мнения: 9 319
  Добро утро и честит първи учебен ден! Пожелавам на всички деца, учители и родители да са здрави, много успехи през новата учебна година ,а първолаците да имат прекрасен незабравим празник и да намерят много добри приятели!
Скрит текст:
и аз имам първокласник и се вълнувам много, макар че ми е за втори път  Simple Smile

  
 
  Майа Hug не знам какво имаш предвид под "това е знак"  Simple Smile, за мен беше чсно, че ще пуска дълга коса, даже може и освен заради друго и затова да се изчака със началото на сериала  Thinking Мисля, че ще ни изненадат със съвсем нова визия на Туба  Peace

  
 
 
  От парижкото летище май

  

# 737
  • Мнения: 3 114
 
 
  Майа Hug не знам какво имаш предвид под "това е знак"  Simple Smile, за мен беше чсно, че ще пуска дълга коса, даже може и освен заради друго и затова да се изчака със началото на сериала  Thinking Мисля, че ще ни изненадат със съвсем нова визия на Туба  Peace

  
 
това е знак-Шалчето -диадемите за укротяване на растящата коса ...

Привет на всички в този хубав ден

 Ари ,
Честито ти първолаче !
Да сте живи и здрави . На малкия ученик пожелавам успех , с лекота да се справя с  учението и щастливо детство , на теб ти пожелавам търпение и късмет.
 
Явно Туба е била за байрама в Париж
пише ,че снимката е от първия ден на празника  на летището /ще я повторя

 

Последна редакция: чт, 15 сеп 2016, 14:45 от Maya@

# 738
  • Мнения: 10 240
Здравейте!
Честито начало на учебната година!
Здраве, късмет и успехи на всички, за които училището е част от живота или мил спомен!



Благодаря за новините, момичета!  Hug

Новата тема е готова!  Peace
Заповядайте!  Hug


След "Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек

Общи условия

Активация на акаунт