София Ленд - подходящ ли е за по малки дечица?

  • 1 002
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 645
Добре де, хайде кажете тогава за Патиланци.
Всичко за което се сетите............
и къде се намира........
Може и на двете места да отидем newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 6 559
Става, става...

Дариа е на 1г. и 10 месеца и я водим там от поне 6-7 месеца вече. Вътре се вози на всички играчки /тези дето са с монети/ има дори въртележка, вози се и на тези отвън, които са подходящи за нея...

Като пари - според колкото си готов да дадеш. Ние харчим на ходене м/у 10 и 20 лв., но аз съм от майки, които не казват 'не'.

Навалицата през уйкенда се заформя около и след 12 часа - все се чудя тези деца не обядват ли, не спят ли следобед и изобщо какъв им е режима?  newsm78 Ние сме винаги от първите - към 10 и малко и си тръгваме преди 12, защото Дариа обядва в 12 и после спи.
100% съвпада с моето мнение

# 17
  • Мнения: 2 755
Добре де, хайде кажете тогава за Патиланци.
Всичко за което се сетите............
и къде се намира
......
Намира се в Младост-3. Има "джунгла" за деца до 3 години и такава за деца над 3 годишна възраст. Можеш да си наемеш и "персонална какичка" ( ама как го написах... hahaha Joy ), която да се занимава само с твоето дете - цена 5 лв. на час. Има лодки ( отвън ), също подходящи за тази възраст. Всякакви въртележки, влакчета и т.н. Синът ми много добре се забавлява там. За съжаление ни е малко далече, но.... Rolling Eyes В Софияленд е по-подходящо за по-големи деца. Мое мнение.

# 18
  • София
  • Мнения: 15 219
Пробвай.
Миналото лято водихме Иво за първи път в София Ленд.
Сядаше и на слончетата, и на кончетата, и на влакчето и седеше....... докато не се завъртаха. Още в средата на първата обиколка започваше да плаче уплашено. Разбира се, спираха въртележката и го сваляхме.

Иначе на люлеещите се играчки са много и най-различни. Само монетки да имаш Grinning Там за 2-годишно е напълно подходящо.

Що се отнася до стаите-днес бяхме на рожден ден там (на сина на tuti03-честит рожден ден пааааак!!!). На Иво много му хареса. Каква игра му хвърли-не е истина  Crazy Малката стая е напълно подходяща за малки децича. В голямата-с джунглата и надуваемия замък-също става, но там (предполагам) се събират и по-големи деца и има опасност да ударят по-малките. Има какички, които наблюдават положението, но белята (не дай Боже!) може да стане за секунди и аз бих предпочела детето ми да е по-далече от беснеещи батковци.

# 19
  • София
  • Мнения: 39 761
Виви Дияна само ревна на втората обиколка на гъсеницата Simple Smile Щерката беше толкова въодушевена, ще се качва. На 1вата обиколка имаше една какичка, дет вдигаше шум, и явно й вдъхваше кураж, ама на 2рата остана сама. И зарони едни сълзи.

# 20
  • Мнения: 1 645
Момичета, благодаря на всички ви   bouquet
Първо ще пробваме във София Ленд,ще обиколим всички забавления които стават за него,и ако не му хареса, в което силно се съмнявам, ще отскочим до Патиланци.

Общи условия

Активация на акаунт