Наддаване по време на бременност

  • 2 559
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 048
Аз съм в 6 месец и до сега не сам наддала на килограми, но пък за сметка на това имам доста голям корем. Вчера бях на преглед и бебето си е точно в нормите. Не се притесняваи изобщо.  Hug

# 16
  • Мнения: 5 103
Аз обратното до 4 качвах много, после по килце на месец.
Според мен няма място за притеснение, щом бебо е наред Hug

# 17
  • Мнения: 1 873
Момичета карайте по - кротко.Все пак са нови потребители и някой от тях не знаят за търсачката или как се изполва.Друго проблемите не са на всички еднакви.Момичето е в 4 - я месец и се притеснява, че е наддало само 1 кг.
На твоите седмички бях + 3.Най - добре се консултирай с лекарката си.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 423
Не се притеснявай - аз до миналия месец бях качила само 2.700кг., сега се връщам от ЖК и се оказа, че съм отслабнала с 1 кг.
Почти не ми личи, че съм 29 седмица, но щом бебчо върви добре няма място за тревога!  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 529
Блазе ти!!!

# 20
  • varna
  • Мнения: 404
не се притеснявай после ще си наваксаш,а и твоите кг. нямат общо с тези на бебето-щом то е добре и ти не се притеснявай!!!

# 21
  • Мнения: 201
Споко! И аз бях в същото положение, а ако нещата при теб продължат както при мен, съвсем скоро ще си в тази ситуация preggo newsm55 thumbsup

# 22
  • Мнения: 1 949
Аз имах същите притеснения до края на 3-я месец  Wink Обаче ела да видиш после какво стана  #Crazy До края качих цели 18 кг. Дъщеричката ми се роди 3100 и 48см  Hug И в края на краищата от родилния дом излязох с 12 кг по-малко (направо не знам къде отидоха) и си ги държа до сега  Confused Надявам се да сваля и останалите 6.
Лека бременност и без излишни отрицателни емоции  Laughing

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Не се притеснявай.Аз съм почти в 30 г.седм. и съм наддала 4-5 кг.Не се тревожи, щом бебчо расте.

# 24
  • Мнения: 695
не се притеснявай smile3503
при всеки е различно.едни качват малко,други много трети са в границите .всичко е много индивидуално.щом ти се чувстваш добре и лекарят ти не се безпокои за бебо ,значи всичко е добре.наслаждавай се на бременността ти и недей да се натоварваш с такива въпроси.
лека бременност smile3525

# 25
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Момичета браво на вас, дето сте качили по 4-5 кг. Няма нищо страшно, но ако все пак много се притеснявате питайте на консултациите.
Успех и леко раждане мили майчета  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 252
И аз се присъединявам - не се притеснявай! И аз бях така. Чак след 5 месец започнах да качвам и до края бях +11-12 кг. Всичко ще е наред с бебчо Peace
И аз бях така само дето бях качила 13кг до края Peace

# 27
  • Мнения: 1 602
И аз съм качила само 1 кг. , а съм в 20 г.с. Но коремчето ми е доста пораснало. По ултразвук бебето отговаря на 21 г.с. Така че спокойно. Има време да качваме. Stop

# 28
  • Мнения: 268
 Здрасти, не се претеснявай Simple Smile
 До 3 месец не само не бях качила килограми, а даже бях ослабнала с цели 3 Shocked
 Пролича ми чак към края на 6 месец и то когато бях със сравнително тясна блуза.
 А сега си имам едно едричко, здраво и хубаво момченце Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 2 015
Преди малко питах и аз същото.Аз съм в 15г.с., а съм качила едва 2кг goodscale, но бебето си отговаря, а и дори е малко по голямо с някой ден.Лошото при мен беше, че аз распространих, че съм бременна, но когато взеха да се търкалят месеците се започна с въпросите от рода:"Айде де, къде ти е корема newsm78","Колко си качила до сега, май нищо, а newsm78?","Аз като бях в 4-я какъв корем имах ooooh!!".Та така взех да се панирвам, че нещо с бебето не е добре, но доктора каза, че бебо е добре и аз се успокоих smile3560.

Общи условия

Активация на акаунт