Дайте инфо за добър невролог!

  • 78 706
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0

Невероятен диагностик - най важното за всяко заболяване!

За какво заболяване става въпрос?
Д-р Иван Иванов, кабинетът му е срещу Окръжна болница... но не работи с касата, доколкото знам Confused
Ако се интересуваш, пиши на лични - мога да ти дам телефон

за някои неврологични заболявания и иглотерапевт може да помогне - тук има тема по въпроса...
     ako nqkoi znae telefonnia nomer na d-r Ovanov malq daitemi go ili po ne nqkakvi po to4ni koordinati

# 16
  • София
  • Мнения: 45
здравейте,


моля някой да даде информация относно нерволозите в Токуда, кой е сравнително добър и обръща достатъчно внимание.

И ако някой знае нещо за www.ivan-milanov.com/nachalo, ако може да сподели. Изглежда, че е много добър човека, но обръща ли достатъчно внимание на пациентите?

# 17
  • Мнения: 3 841
За Токуда: доц.Стайков!

Относно проф.Иван Миланов - много добър лекар е, но в момента е зам. здравен министър и не преглежда. Неговото място в болницата на 4-ти километър е поето от проф.Стаменова от ИСУЛ, но за нея съм с противоречиво мнение. Има значение и какъв е неврологичният проблем, за който се търси специалист. 

# 18
  • София
  • Мнения: 84
Доцент Кенаров и професор Даскалов от Исул.Спасиха ми живота,благодаря.

# 19
  • Мнения: 2
Привет!
Ако още не си решила проблема си препоръчвам ти д-р Тодор Цанков (088 763-0436, 02 929-3617) - забележителен невролог за всички възрасти. Невероятен диагностик - най важното за всяко заболяване! Горещо го препоръчвам на всички, които имат чувството, че ги лекуват за нещо друго, т.е. нямат поставена правилна диагноза. Д-р Цанков приема в кабинета си във вход А, блок 9, Зона Б5, София!
д-р Цанков е просто невероятен, наистина е най-добрия невролог. Страшно сме му благодарни.
да е жив и здрав.

# 20
  • Мнения: 2

Невероятен диагностик - най важното за всяко заболяване!

За какво заболяване става въпрос?
Практически за всякакво. Човек, който знае как функционира мозъкът може да постави диагноза в болшинството случаи, т.к. всичко се управлява оттам!

# 21
  • Мнения: 832
А детски невролог да препоръчате?  Племенникът ми е в болница с неизяснен вирус, който е атакувал мозъка. Една от диагнозите беше вирусен енцефалит, но днес лекарите почнали да се съмняват, че може би не е.

# 22
  • Мнения: 13
Привет!
Ако още не си решила проблема си препоръчвам ти д-р Тодор Цанков (088 763-0436, 02 929-3617) - забележителен невролог за всички възрасти. Невероятен диагностик - най важното за всяко заболяване! Горещо го препоръчвам на всички, които имат чувството, че ги лекуват за нещо друго, т.е. нямат поставена правилна диагноза. Д-р Цанков приема в кабинета си във вход А, блок 9, Зона Б5, София!
д-р Цанков е просто невероятен, наистина е най-добрия невролог. Страшно сме му благодарни.
да е жив и здрав.

Въпросния ми го препоръчаха. Трябва да му забранят дейност. Той може само да говори и да ги реди лъжите. Болен човек. Дано не лекува никой. Тези "добри мнения" са от него сигурно. Доктор Цанков Окръжна болница

# 23
  • Мнения: 13

Невероятен диагностик - най важното за всяко заболяване!

За какво заболяване става въпрос?

Лъжи лъжи

# 24
  • Мнения: 13

Невероятен диагностик - най важното за всяко заболяване!

За какво заболяване става въпрос?

Лъжи лъжи

Психопат Др Цанков Окръжна болница

# 25
  • Мнения: 2
Ynmare какво лошо ти е направил д-р Цанков, та пишеш глупости?? Той, може би, в момента е най-добрият невролог в България!!

Общи условия

Активация на акаунт