На море в Турция - тема 43

  • 134 401
  • 774
  •   1
Отговори
# 105
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ами ние хубаво се решихме, ама моите дискови хернии се влошават и дори в колата спираме често да почиваме като тръгнем дори на 100-200 км, та не знам дали ще мога да понеса такова пътуване.....
Тогава ще трябва да разгледате офертите със самолет.

# 106
  • Мнения: 5 459
Е тя белята не е една. Аз, която от първия етаж не смея да погледна  Joy

# 107
  • Мнения: 63
Да попитам по запознатите - Турската баня "хамам" дали не пречи на хора с високо кръвно? Искам тази година да се поглезим е една "баня", но съпруга ми е с високо кръвно и това да не му пречи. newsm78

# 108
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Да попитам по запознатите - Турската баня "хамам" дали не пречи на хора с високо кръвно? Искам тази година да се поглезим е една "баня", но съпруга ми е с високо кръвно и това да не му пречи. newsm78
По-добре не рискувайте. Аз съм с нормално кръвно и ми стана доста задушно и дискомфортно.

# 109
  • Мнения: 5 459
И на мен ми стана лошо в хамама......даже ако не ме беше срам щях да избягам.

# 110
  • Мнения: 63
Да попитам по запознатите - Турската баня "хамам" дали не пречи на хора с високо кръвно? Искам тази година да се поглезим е една "баня", но съпруга ми е с високо кръвно и това да не му пречи. newsm78
По-добре не рискувайте. Аз съм с нормално кръвно и ми стана доста задушно и дискомфортно.

Благодаря! По-добре наистина да не рискуваме тогава.

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Да попитам по запознатите - Турската баня "хамам" дали не пречи на хора с високо кръвно? Искам тази година да се поглезим е една "баня", но съпруга ми е с високо кръвно и това да не му пречи. newsm78
По-добре не рискувайте. Аз съм с нормално кръвно и ми стана доста задушно и дискомфортно.
Благодаря! По-добре наистина да не рискуваме тогава.
Ако все пак държиш да посетиш хамам, попитай дали там предлагат и други услуги /например масажи/, които мъжа ти може да опита, докато теб те сапунисват  Laughing. Хамамът, в който бяхме ние, беше нещо като козметичен салон, в който предлагаха всякакви разкрасителни процедури.

# 112
  • Мнения: 63
Благодаря момичета! Ще помисля с какво друго може да се замени Hug

# 113
  • Мнения: 66
Здравейте, тези, които са почивали в Сиде , Анталия, да кажат излизат ли от хотела? Какво може да се види в Сиде? Информация за града Минават? Разглеждали ли сте града? Благодаря.

# 114
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте, тези, които са почивали в Сиде , Анталия, да кажат излизат ли от хотела? Какво може да се види в Сиде? Информация за града Минават? Разглеждали ли сте града? Благодаря.
Предполагам имаш предвид Манавгат

# 115
  • Мнения: 66
Да! Манавгат ! Но с тези телефони Laughing

# 116
  • Мнения: 2 926
Резервирах Ipeal Prime Beach - Мармарис, дано не съжалявам.

# 117
  • Мнения: 7 605
Здравейте, тези, които са почивали в Сиде , Анталия, да кажат излизат ли от хотела? Какво може да се види в Сиде? Информация за града Минават? Разглеждали ли сте града? Благодаря.

Старият град на Сиде е много симпатичен, има останки на амфитеатър, портал/врата, храмът на Аполон. Иначе е пълно с магазини и заведения, малко като в Несебър.

В Манавгат лично аз не съм ходила, но други ходят там заради пазара. Има и водопад.

# 118
  • Мнения: 63
Резервирах Ipeal Prime Beach - Мармарис, дано не съжалявам.

За коя дата резервира? Ние сме също там от 20.05. Досега не съм чула отрицателни отзиви от този хотел, но знае ли човек тази година как ще е. Дори във фейса си писах с един човек, който миналата година е бил там и той също ме увери, че е добър хотел.  Grinning

# 119
  • Мнения: 2 926
Резервирах Ipeal Prime Beach - Мармарис, дано не съжалявам.

За коя дата резервира? Ние сме също там от 20.05. Досега не съм чула отрицателни отзиви от този хотел, но знае ли човек тази година как ще е. Дори във фейса си писах с един човек, който миналата година е бил там и той също ме увери, че е добър хотел.  Grinning
22.07

Общи условия

Активация на акаунт