На море в Турция - тема 43

  • 134 508
  • 774
  •   1
Отговори
# 600
  • sofia
  • Мнения: 729
Пипинс, хайде ако обичаш стига си врякала, ти съсипваш хубавата тема, коя си ти, че ще заплашваш, къде се намираш , хайде ела на себе си, върви докладвай, явно ти е в кръвта. Вярно, е че всеки си носи отговорност за написаното, но пък и всеки може да си пише каквото иска.

# 601
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Та, за Турция си говорихме ........  Stop
Искам да си взема подправки и ядки навръщане - дали ядките са забранени ако са в прясно  състояние ?
 Peace

# 602
  • София
  • Мнения: 105
Та, за Турция си говорихме ........  Stop
Искам да си взема подправки и ядки навръщане - дали ядките са забранени ако са в прясно  състояние ?
 Peace

Не мисля, началото на май купихме доста подправки и ядки (2-3 килограма на човек), никой нито ни е питал, нито им обърна внимание, бяха в багажа. Под "прясно състояние", предполагам разбираш сурови.

# 603
  • София, България
  • Мнения: 5 615
Много е неприятно да се изкаже каквото и да било мнение и веднага някой да те обвини, че правиш реклама.

Нали тук си обсъждаме и даваме информация или за никой нищо лошо не може да се каже, за да не скочат трима, които са закупили почивки от фирмата да те изядат с парцалите?

Аз лично съм пътувала само с Тез тур, Аква тур и Астрал досега, но това не ми пречи да си имам мнение, че няма да пътувам с Ориент каквото и да стане, след тези циркове със Сурмели, а Емералд са ми съмнителни с анулирането на резервации, може да не е кой знае какво, но аз не искам да се чудя до последно ще го бъде ли пътуването или не.

П.П. Аз и Иво не го разбирам с това екзалтирано хвалене на Експо-то, ама пък за хотелите е максимално обективен.

# 604
  • sofia
  • Мнения: 729
Не закупили екскурзии, а бивши и настоящи служители на турагенциите/ такива тук има достатъчно/ подскачат ако споменеш някое свещено име. Всяка фирма си има предимства и недостатъци, на Емералд- водачите, на Турс клуб старите Сетри, с които ни извозват, никой не е идеален.

# 605
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Та, за Турция си говорихме ........  Stop
Искам да си взема подправки и ядки навръщане - дали ядките са забранени ако са в прясно  състояние ?
 Peace

Не мисля, началото на май купихме доста подправки и ядки (2-3 килограма на човек), никой нито ни е питал, нито им обърна внимание, бяха в багажа. Под "прясно състояние", предполагам разбираш сурови.
Стелияс,
 да исках да кажа " сурови "  bouquet
Благодаря ти за мнението , ще се допитам и до летището като пристигнем .

 Peace

# 606
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Пипинс, хайде ако обичаш стига си врякала, ти съсипваш хубавата тема, коя си ти, че ще заплашваш, къде се намираш , хайде ела на себе си, върви докладвай, явно ти е в кръвта. Вярно, е че всеки си носи отговорност за написаното, но пък и всеки може да си пише каквото иска.

Нито врякам, нито заплашвам.
А ти коя си, че ще размахваш пръст и ще стоиш на стойка делва?!

Тази тема е превърната в "една жена каза" и "дайте да припяваме на Иво от Турс клуб".



Последна редакция: чт, 19 май 2016, 13:38 от Пипинс

# 607
  • Мнения: 32
аз да се похваля че утре тръгваме за Дидим с автобус в хотел Боюк Анадолу.
от агенцията ме информираха за тръгването, точно както ми казаха в сряда до края на деня.
изпратиха ми и снимка на автобуса, много хубав с монитори на всяка седалка, имало възможност да гледаме 7-8 канала с филми и 7-8 канала с БГ телевизия. Надявам се и времето да се случи да ни е хубаво и всичко ще е ОК. пожелавам на всички които им  предстои почивка в Турция да случат на време и дано хотели не се изложат с качеството на услугата и храната.

# 608
  • Мнения: 121
Нито врякам, нито заплашвам.
А ти коя си, че ще размахваш пръст и ще стоиш на стойка делва?!

Тази тема е превърната в "една жена каза" и "дайте да припяваме на Иво от Турс клуб".



Шшш, алоу, какъв е този тон? Въобще не коментирам "стойка делва", явно е някакъв израз от определена територия на милата ни татковина. Така може у вас.
Да, никой не е анонимен, но не си ти тази, която ще менторства и ще говори от позицията на ПОСЛЕДНА инстанция. Служител ли си на ТА или ? Изчетох всичко написано дотук и не виждам нищо притеснително, за да драматизираш така.

Някои мами май си нямат много работа и си намират във форума?
Всеки има право да твърди каквото си иска. Демокрация е!


Няма такива филми. Тук никой не е анонимен, добре е да се знае.


Не виждам къде в поста ми е написано "анонимен"? Прекрасно е, освен да се чете, да се разбира и прочетеното.  newsm78

Последна редакция: чт, 19 май 2016, 13:52 от nevena1717

# 609
  • sofia
  • Мнения: 729
Къде е този Иво, кой е той, та през страница, две започвате да го ядете? Не се ли усещате, че вече никой не пише тук, почти няма разкази на завърнали се, а само въпроси на заминаващи. Добре, че са чуждите сайтове та да четем отзиви на почиващи, а не на водачи минали през 50 и повече хотела за два дни. Спрете се, не сме толкова прости.

# 610
  • Русе
  • Мнения: 166
Kukuryak приятно изкарване на почивката.Много слънце и усмивки от мен.Емералд наистина не са ходили на инфотур,на 08.05 е трябвало да тръгнат,но се е отменило за 24.05.Каза ми го агентапреди 2дена като ходих да си платя остатъка от сумата.Платихме сега ще чакаме,ако не дай си Боже се отмени програмата за 10.06 към Дидим ще отидем в Хисаря ,а в началото на Септември към Турция.За сега плановете са първо Турция после България ,но ще видим..Приятни и слънчеви усмивки на всички които им предстои пътуване.

# 611
  • Мнения: 1 291
аз да се похваля че утре тръгваме за Дидим с автобус в хотел Боюк Анадолу.
от агенцията ме информираха за тръгването, точно както ми казаха в сряда до края на деня.
изпратиха ми и снимка на автобуса, много хубав с монитори на всяка седалка, имало възможност да гледаме 7-8 канала с филми и 7-8 канала с БГ телевизия. Надявам се и времето да се случи да ни е хубаво и всичко ще е ОК. пожелавам на всички които им  предстои почивка в Турция да случат на време и дано хотели не се изложат с качеството на услугата и храната.
Радвам се, че ще сте с такъв хубав автобус. Може ли да споделиш с коя фирма? Аз много се надявам и нашият
Скрит текст:
( с Турс клуб)
да е хубав, ама ми казаха, че още не знаят? А ще тръгваме на 03.06.

# 612
  • Мнения: 63
аз да се похваля че утре тръгваме за Дидим с автобус в хотел Боюк Анадолу.
от агенцията ме информираха за тръгването, точно както ми казаха в сряда до края на деня.
изпратиха ми и снимка на автобуса, много хубав с монитори на всяка седалка, имало възможност да гледаме 7-8 канала с филми и 7-8 канала с БГ телевизия. Надявам се и времето да се случи да ни е хубаво и всичко ще е ОК. пожелавам на всички които им  предстои почивка в Турция да случат на време и дано хотели не се изложат с качеството на услугата и храната.
С коя агенция и от къде?

# 613
  • Мнения: 121
аз да се похваля че утре тръгваме за Дидим с автобус в хотел Боюк Анадолу.
от агенцията ме информираха за тръгването, точно както ми казаха в сряда до края на деня.
изпратиха ми и снимка на автобуса, много хубав с монитори на всяка седалка, имало възможност да гледаме 7-8 канала с филми и 7-8 канала с БГ телевизия. Надявам се и времето да се случи да ни е хубаво и всичко ще е ОК. пожелавам на всички които им  предстои почивка в Турция да случат на време и дано хотели не се изложат с качеството на услугата и храната.

Страхотно обслужване. Ползвали сме услугите на 6-7 различно туроператори, но никога не сме получавали нещо такова. Ще се радвам на инфо от Дидим, т.к. се чудим между Кушадасъ и Дидим - Палм уингс. И на мен ми е интересно за коя агенция става въпрос, ако не искаш да постваш в темата, моля те, изпрати ми я на лично. Благодаря!  bouquet

# 614
  • Мнения: 2 788
Аз пък не знам кой от коя агенция е, единствено за Liv съм наясно от фейса, но благодаря за информацията, която ни предоставят от първа ръка. Аз имам глава на раменете и мога да си избера фирма, въпреки че сега избрахме Емералд, заради хотела, и вече почвам да се притеснявам, а досега не ми се е случвало. Но наистина има недотолкова бляскави мнения за фирмата, и честно да ви кажа, като отидохме да плащаме и да капарираме отношението беше все едно ние искаме да ни дават пари, а не да ни ги вземат, направи ми лошо впечатление.
Миналата година пътувахме с Ориент пак за първи път  и в автобуса се видя едно тенденциозно отношение на водача на групата към определени пътници, което много ни подразни и ядоса, изразих мнение на викос глас, той ме чу и дойде да уточним нещата, и след това стана по внимателен и се съобразяваше. Нека служителите на ТА не се сърдят, но определено нивото на обслужване пада, може би и ние сме по-взискателни, но си плащаме затова, цените всяка година са нагоре, следя хотелите, в които сме били и разликата е осезаема.

На всички пожелавам слънчева и весела почивка  grinning039

Стелияс, ако не е нахално откъде закупихте подправките, те визирам най-добра цена и качество?
И към скоро пътувалите, как са цените сега на Хаджията, по едно време есента доста ги бяха надули ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт