"Като две капки вода" - 4 сезон, 4 тема (28.03.2016 г. - 03.04.2016 г.)

  • 33 216
  • 563
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Ще бъде велико шоу  Mr. Green Ако беше по-слаб можеше и да го докара, но такъв какъвто е ще бъде голямо забавление. Но мисля, че на пеене може и да го докара.
Явно са решили, че усетът за комично в публиката, е на ниво "Дебел мъж с балетна пачка" .Ха. Ха.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Гласувах за Калин,но нямам търпение да видя Геро. Grinning

# 17
  • Мнения: 1 350
Много силно стискам палци за Геро,да им натрие носовете ! Никак не е честно пък  Crossing Arms
Искам да му се падне нещо хубаво,нещо мъжко ,нещо българско ....само да не е Васил Найденов ,че и него всяка година го гледаме ! Confused
За Преслава пък какво се тревожите ,то всяка певачка се напъва да пее Лили Иванова ,ама не става  Mr. GreenМисля ,че и там ще е трагична !
Искам да видя и Джулия със запомнящ се образ,дано да са я "наляли " малко ,че каква е клечка Crazy

# 18
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
В началото си мислех, че дуетът ще е този, който ще ме развеселява, обаче все нещо не им се получава, докато с Геро винаги ми е много смешно.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 574
Ама как ни е очаровал Геро, и аз него си чакам с нетърпение Simple Smile
Гласувах за Орлин, така му се отдават женските роли, мисля че и сега ще е страхотен!
От певците в шоуто най-добър артист за мен е Прея и честно казано много приятно ме изненада това момиче.

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Нямам кой знае какви големи очаквания към изпълнителите..Калин и без това прилича на Хю Лори, няма да му е трудно да го изримитира...Геро ще ми е интересен, дано да му е минала сръднята Simple Smile Дуетът отново сигурно ще се лигави Confused Преслава не ми е любопитна като Лили Иванова...Абе, надявам се искрено някой да ме изненада приятно Simple Smile

# 21
  • Мнения: 32 272
А Геро защо се е сърдил?  newsm78 Нещо съм изпуснала.

# 22
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Благодаря за темата! bouquet

И аз се присъединявам към фен клуба на Геро. Party
Залагам на Поли тази вечер, въпреки че Калин има по-големи шансове от нея да се прави със задачата си заради приликата си с Хю Лори.

# 23
  • Мнения: 3 405
Привет и в новата тема.
Нещо не очаквам някакви грандиозни запомнящи се изпълнения тази вечер.
Калин естествено ще прилича на Хю Лори, но то пък какво да му се имитира толкова.
Преслава - ще се пъне да пее като Лили, журито ще пърха от щастие и ... пак ще е издън.
Геро ще е пародия, а дуетът от сега ме боли главата какво ще сътворят с Фреди - предупреждавам, ще съм зла и безкомпромисна тази вечер по отношение на тях  afwitch
Поли Генова - ще се справи с Рафи, само че аз съм пристрастна към тази песен - за мен припевът е крадена от Headlong  на Куин (пак съм пристрастна) и затова не мога да я понасям (песента).

Както се вижда - аз съм си зациклила на моята тема и ако се заяждам - да ме прощавате от сега  Grinning

# 24
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Слейър, ще се "заяждаме" дружно, бе. hahaha Hug
Аре, по-малко от час остава, губя търпение вече. Joy

# 25
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Мисля, че Дуетът просто се гавреше с предните, особено със Славито и Софка. Днес очаквам да са неузнаваеми и да ни разбият!
Ха на бас! Grinning

# 26
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Мисля, че Дуетът просто се гавреше с предните, особено със Славито и Софка. Днес очаквам да са неузнаваеми и да ни разбият!
Ха на бас! Grinning
И аз така казах още като им се падна, ама ми казаха, че съм голям оптимист. Mr. Green
 Heart Eyes
Ако не се лигавят, съм сигурна, че могат, бе. Grinning

# 27
  • Мнения: 460
Благодаря за темата  bouquet
Аз гласувах за Джулия,искрено се зарадва,дано се отпусне и раздаде,а гримьорите да се постараят   Praynig
От Орлин и Калин очаквам също добри изпълнения,Геро ще е неузнаваем разбира се,дали ще го обърне на пародия ми е любопитно  Mr. Green

# 28
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Благодаря за темата  bouquet
Аз гласувах за Джулия,искрено се зарадва,дано се отпусне и раздаде,а гримьорите да се постараят   Praynig
От Орлин и Калин очаквам също добри изпълнения,Геро ще е неузнаваем разбира се,дали ще го обърне на пародия ми е любопитно  Mr. Green
Дано подходи сериозно! Там му е силата! Кой е вярвал, че ще се справи с Ваня Костова?! А той успя!

# 29
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Кришка, не ти ли беше пародия Геро/Ваня? Joy  hahaha  Joy
Аз се смях от сърце. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт