до мацките с дълги коси

  • 2 650
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 522
Аз съм с много дълга коса и спя като я навивам на кок, обаче разхлабен.Ластици не ползвам, защото много късат косата - няма значение какви ще са.Като се реша сутрин, навеждам косата надолу, напръскав я с флуид за разресване и реша много лесно.

какво е флуид zа раzресване? Embarassed
От рода на течните балсами, които се пръскат!Това е същото, пръскаш изчакваш 1-2 мин. и започмаш да решиш.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 958

И аз.А лятото я връзвам с мек ластик -хлабаво.

# 17
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
не ми иzлеzе на търсачката Rolling Eyesсега ще я прочета и нея...благодаря  bouquet

Аз съм с много дълга коса и спя като я навивам на кок, обаче разхлабен.Ластици не ползвам, защото много късат косата - няма значение какви ще са.Като се реша сутрин, навеждам косата надолу, напръскав я с флуид за разресване и реша много лесно.

какво е флуид zа раzресване? Embarassed
От рода на течните балсами, които се пръскат!Това е същото, пръскаш изчакваш 1-2 мин. и започмаш да решиш.
...

кажи някоя марка, моля, че да zнам какво да търся. Hug...

# 18
  • Мнения: 522
не ми иzлеzе на търсачката Rolling Eyesсега ще я прочета и нея...благодаря  bouquet

Аз съм с много дълга коса и спя като я навивам на кок, обаче разхлабен.Ластици не ползвам, защото много късат косата - няма значение какви ще са.Като се реша сутрин, навеждам косата надолу, напръскав я с флуид за разресване и реша много лесно.

какво е флуид zа раzресване? Embarassed
От рода на течните балсами, които се пръскат!Това е същото, пръскаш изчакваш 1-2 мин. и започмаш да решиш.
...

кажи някоя марка, моля, че да zнам какво да търся. Hug...
Ох, аз моя го поръчвам на фризьорката ми.Има на много фирми, ползвала съм различни, но най - съм доволна от флуида за разресване на Кристиан оф Рома.Недостатъка е, че това са продукти само за професионална употреба и можеш да го вземеш само от фризьор, но предполагам, че има такова нещо и на козметиките за масова употреба.Този, който аз използвам струва 6 лв. и е 200мл.

# 19
  • Мнения: 2 575
Интересно ми е как я вдигате над главата и после какво??.......не мърдате ли, не се ли въртите? newsm78
Щото и аз я вдигам над главата, но по 10 пъти на нощ, което си е кошмар #Crazy

# 20
  • Мнения: 5 103
Спя с пусната коса, не се оплита ако е добре изправена и изсушена, когато съм я мила.

# 21
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
И моята се оплита тогава я вразвам хлабаво най-горе.

# 22
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
амейче и моята е така
една фризьорка лятото ми каза за едно масло, което е чудно, на суха коса се слага, после сресваш като пич Peace
само дето не мога да намеря в нета снимка да ти покажа, а фотоапарата е в рет, ако искаш ще ти го пусна утре на снимка Grinning
италианско е.

а на малката понеже все мрънка като я сресвам й взех това

същото чудо прави с косата, дори ухае много хубаво и сега нямам грижи да я сресвам Mr. Green

# 23
  • Мнения: 18 542
В момента не съм с дълга коса, но до преди година и половина бях с до кръста и да ти кажа, важно е състоянието на самата коса, а не как спиш, освен ако не си като пумпал нощем.
Обикновено се заплита сухата коса, а дългата по правило винаги е суха в краищата. Опитай се да я подхраниш по-интензивно, дори да не ти изглежда изтощена. Аз преди вместо балсам винаги след миене си слагах маска (от готовите).
Ако все пак проблемът си остане, купи си нощна шапчица  Crazy или я сплитай на рехава плитка.

# 24
  • Мнения: 2 575
моята не се оплита, просто постоянно я застъпвам и се скубя Mr. Green

# 25
  • Мнения: 372
Моята е до кръста и просто я дигам нагоре и тя си пада назад, лошото е, че мъжо от време на време ми я застъпва и просто изписквам и той  се отмества  Laughing

# 26
  • Мнения: 5 475
От рода на течните балсами, които се пръскат!Това е същото, пръскаш изчакваш 1-2 мин. и започмаш да решиш.

  И аз ползвах същото..сега се подстигах със средно дълга коса,но години наред беше почти до кръста.

Моята е до кръста и просто я дигам нагоре и тя си пада назад, лошото е, че мъжо от време на време ми я застъпва и просто изписквам и той  се отмества  Laughing

А от този момент колко спомени имам... ooooh!

# 27
  • Мнения: 614
Връзвам  я на кок (не много стегнато) и нищо не ме боли Wink

# 28
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И аз си я вдигам нагоре. Рядко я връзвам за спане, защото много ми се къса.

# 29
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
като бях на фриzи Mr. Green каzаха, че косата е добре...сега като ходя, пак ще питам....всякак като я вържа после ме боли главата....
О Харич, благодаря  bouquet, ама не мога да прочета какво пише на детското  Embarassed Rolling Eyes,  а ако можеш пусни снимката утре или поне как се каzва....

Общи условия

Активация на акаунт