Дневникът 70 - Да отслабнем всички заедно!

  • 75 851
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 576
Вяра чудесно изглеждаш  bouquet

# 736
  • Мнения: 407
Вяра чудесно изглеждаш  bouquet

 + 1

 Аз на хладилника съм си сложила снимка от най- слабия ми период. Бях 49 кг  Сега не искам да съм чак толкова слаба, но до към 55 максимум 60 кг искам да стана. Сега съм 66. Надявам се до Юли, август да съм постигнала целта. Лошото е, че не издържам на глад. Завива ми се свят, лошо ми става. Но посвикнах с малките порции, вече се чувствам по- добре.

# 737
  • Мнения: 802
Вяра, изглеждаш прекрасно  Simple Smile Браво и за заслужения сериозен минус  bouquet
Хайспийд, поздравления и за теб за минусите  Simple Smile

С тези дънки ме подсетихте и мен за едни купени преди доста години и почти необувани, защото бързо ми станаха малки, страхотни дънки. Със сигурност ги пазя някъде в сектор "любими". Да си призная, много не вярвам чак в тях да успея да се напъхам пак, но трябва да си изровя нещо друго любимо, в което имам по-голям шанс да се побера сравнително скоро  Simple Smile

# 738
  • Мнения: 5 508
Момичета, на страница 50 сме. Време е да пуснем следващата тема. Някой желаещ да го направи, че аз съм от телефона и ми е малко сложно Simple Smile

# 739
  • Мнения: 679
Момичета, на страница 50 сме. Време е да пуснем следващата тема. Някой желаещ да го направи, че аз съм от телефона и ми е малко сложно Simple Smile

Ако някой не е почнал, мога да направя аз Simple Smile Почвам  Simple Smile

# 740
  • Мнения: 679
Момичета, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт