На море в Поморие 2016

  • 134 176
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 540
Много ми се ходеше в Поморие тази година, но фамилията настоя за Албена.. Прекрасно градче, препоръчвам Стария град. Ако можете избегнете август, за мен е прекалено пренаселено. Най-хубавата почивка в Поморие сме изкарвали в края на юни.

Имам много добри отзиви за екскурзовода в Тракийската куполна гробница. Историческият музей също не е за пренебрегване.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 045
Потвърждавам, че Поморие е прекрасно градче. Ние ще ходим в края на юни. Преди години в ММ ходихме до Музея на солта, но сега с двамата диваци няма да можем да ходим много-много по музеи.  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 404
Здравейте Simple Smile
Миналата година направихме едно бързо моренце на Поморие: с нощния влак до Бургас, само с един ден отпуска, прекарахме 3 пълни дни на морето.

Тази година ще повторим.
Бяхме в хотел Панорама, супер локация - близо до плажа и центъра, но няма асансьор и ако сте на горните етажи си е голям фитнес. Иначе много мили домакини, позволиха ни да останем в неделята до колкото искаме (тъй като си тръгвахме с нощния влак).
Сега, пак мисля да сме там, но ще помоля за по-нисък етаж (макар, че от предишната ни стая имахме страхотна гледка от терасата към морето).

Возихме се и на Кометата: Поморие-Созопол-Созопол-Несебър.

# 18
  • Yambol, Yambol, Bulgaria
  • Мнения: 85
Здравейте,тази година с моето семейство искаме да изберем Поморие за лятната ни почивка.
Аз съм с дискова херния и 3 операций,казаха ми че лечебната кал там била благоприятна за страствания от операций,
Моля да ми препоръчате бунгала е стария град,тъй като сме любители на зелените почивки сред природата,а не на хотелските стаи .
Мога да ви препоръчам Къмпинг Дияна.Намира се на около километър преди новия град но е много зелно и спокойно а условията са много хубави

# 19
  • София
  • Мнения: 12 554
Возихме се и на Кометата: Поморие-Созопол-Созопол-Несебър.

А тази комета дали ще е по регулярна линия? Тоест дали това лято ще мога да кача синковеца?

# 20
  • Мнения: 1 404
Возихме се и на Кометата: Поморие-Созопол-Созопол-Несебър.

А тази комета дали ще е по регулярна линия? Тоест дали това лято ще мога да кача синковеца?

Нане, тя си е редовна. На центъра на Поморие имат офис, откъдето се взимат билети.

http://www.sozopol.org/razpisanie-tseni-kometi-2015-10498.html#axzz45tnqCbu6

това е графикът от миналото лято, за ориентиране.

# 21
  • София
  • Мнения: 12 554
Возихме се и на Кометата: Поморие-Созопол-Созопол-Несебър.

А тази комета дали ще е по регулярна линия? Тоест дали това лято ще мога да кача синковеца?

Нане, тя си е редовна. На центъра на Поморие имат офис, откъдето се взимат билети.

http://www.sozopol.org/razpisanie-tseni-kometi-2015-10498.html#axzz45tnqCbu6

това е графикът от миналото лято, за ориентиране.

Много благодаря  bouquet

Само дето като видях цените  Sick

# 22
  • Мнения: 1 404
е да....
цените не са никак приятни, аз се прежалих, заради спомена от детството (возех се с такива от Варна до Балчик)...

# 23
  • София
  • Мнения: 12 554
е да....
цените не са никак приятни, аз се прежалих, заради спомена от детството (возех се с такива от Варна до Балчик)...

Ние обаче като сме трима за двупосочни билети ще трябва да платя 100 лева. Най-вероятно ще кача сина и ММ до Несебър и ще отида да ги чакам с колата.

# 24
  • Мнения: 6 185
Здравейте,тази година с моето семейство искаме да изберем Поморие за лятната ни почивка.
Аз съм с дискова херния и 3 операций,казаха ми че лечебната кал там била благоприятна за страствания от операций,
Моля да ми препоръчате бунгала е стария град,тъй като сме любители на зелените почивки сред природата,а не на хотелските стаи .
Препоръчвам ти Бунгала Далас  Peace

# 25
  • Мнения: 1 457
Записвам се в темичката да следя  Hug
Ние тази година ще сме за четвърта година в Поморие / стария град/. Наемаме си апартамент, самостоятелен, точно срещу хотел " Поморие", балнеосанаториума и стадиона. Плажът е на около макс 50 метра от входа на блока. С две момчета сме  Grinning Единствен недостатък е, че не ни е подсигурена храна, но ползваме по заведения, бързо хранене и готвим понякога по нещо бързо. Центърът не е далеч и използваме крейбрежната алея за разходки. Хареса ми офертата за кометата и може да се възползваме тази година. Миналата година видяхме и едно корабче, но се оказа, че само събота и неделя се движи и не успяхме да се възползваме от пътуването  Laughing Тази година ще действаме по- бързо
Открихме и детско клубче в близост, като мисля, че има още едно в града, но не зная къде  Peace

# 26
  • Мнения: 16
Как се казва апартамента?Wink

# 27
  • Мнения: 1 457
Апартамента се казва "Краб", не зная дали е удачно да пускам линк, да не се приеме за реклама. На тази улица има много блокове с подобни апартаменти, които се дават под наем и имат излаз на плажа. Не зная точно кой плаж се води това обаче

# 28
  • Мнения: 16
Благодаря за отговора:)Плажа хубав ли е ,питам заради детето дали е подходящо...?

# 29
  • Мнения: 1 457
Ами според мен е хубав и не е много пренаселен. Ние ходим към 9 часа на плаж и сядаме на първа линия до морето. Морето е хубаво, плитко и в повечето случаи водата е бистра. Има свободни зони без чадър и шезлонг и ми се струва спокойно. Ние също имаме две момчета на 6 и 8 и не сме оставали недоволни досега. Децата играят на брега и ги гледаш постоянно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт