На море в Поморие 2016

  • 134 164
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 68 668
Дайте карта, да ви кажа дали ще духа.
Ние две поредни години сме на Поморие, ходим на централния плаж, източен ли се водеше, в старата част. На плажа си духа, вечер на Крайбрежната ул.-също духа, и то доста. Но то си е издадено напред в морето Поморие в тази си част, така че е нормално.

# 676
  • Мнения: 47 993
Е не знам, извън Поморие е малко, между езерото и морето. Като ви чета, ще духа много. https://www.visit.bg/hoteli/kompleks-relaks-pomorie-2329/karta/
няма значение, ако ще да вали град, така го чакам....

# 677
  • Мнения: 68 668
Ние бяхме по-напред, към острото на картата, в стария град...там към вашия хотел минахме, като се возихме на влакчето - то обикаля и покрай соленото езеро.
Поморие ми е любимо още от младини на мен, то и за това две поредни години ходим там....но вече трябва да сменим, че го научихме наизуст центъра и взе да омръзва:)
Сигурна съм, че ще си изкарате чудесно....

# 678
  • Мнения: 47 993
Ние обратно, не сме ходили, аз съм ходила като много малко дете, и ще ни е интересно. Плюс моите болници у дома, кой с артрит, кой с дискова херния- да се калят там в кал, плаж, вода и каквото още има...2 в 1
Дано е хубаво Simple Smile

# 679
  • Мнения: 208
И аз да споделя мнение за Поморие, бяхме миналата година за първи път.Хареса ми като цяло градчето, хранителните магазини са с нормални цени, заведенията също, изобилие от пържена цаца:relaxed:, последните години я няма никаква, извадихме късмет с добра квартира, на метри от плажа, между хотела който обсъждахте по рано, с ресторанта на улицата и хотела на Софарма, много удобна беше особено с две малки деца.Но наистина този вятър е ужасен, само заради него не бих почивала там отново, бяхме средата на Август, дали периода беше такъв, но наистина много духаше.

# 680
  • Мнения: 1 401
Живот и здраве, за втори път резервирахме за хотел Релакс, отново за началото на септември. Тогава духа. Много. Но следобед. Ние ставахме, закусвахме и направо на плажа - с деца времето минава бързо Simple Smile Обядвахме, следобеден сън и към 16-17 ч с колата или техния шатъл-бус до центъра на Поморие - разходки, влакче, риба и морски дарове по капанчетата, обиколка на стария град, гледахме как се кара уинд сърф... Ех, спомени.
Имахме намерение да пробваме Блу Ориндж Созопол на двойна цена спрямо Релакс, но преценихме, че сумата на Релакс е ниска за този период, а останалото което така или иначе бихме похарчили, по-добре да го дадем за цаца, попчета, калмари, миди в града.

А, да - ходихме и до Морската градина в Бургас - рай за децата, много ми хареса как се поддържа.

# 681
  • Мнения: 47 993
Би ли споделила отзив за плажа пред Релакс. Само това не ми хареса, че е неохраняем. А много ли е опасен, дълбок и т.н.? Ние ще сме с една баба, която обожава морето, но не влиза по-навътре от до колене и за нея Релакс е идеален, да си гледа морето и да си се пече. Но децата...ще влизат в морето, то е голямо изкушение, ясно е...
В самото градче съм сигурна, че ще ни хареса Simple Smile

# 682
  • София
  • Мнения: 1 621
Лятото бяхме на Мидиа Гранд Резорт - от другата страна на езерото - до Ахелой http://www.midiaresort.com/ - хотела супер - чистота, басейни, но проклетия вярът.
Единствено ал-инклузива беше лош, но сега видях, че тази година са пуснали само със закуска. Т.е. вече всичко ще е ОК ... вятъра обаче остава.
Говорихме и с персонала и с барманите и всички казаха ,че така било все духало. Имало период юни-юли, когато сутрин било спокойто и следобяд духало. Ние бях август и тогава по цял ден духаше.
Иска ми се пак да посетя комплекса, но този вятър ме спира.

# 683
  • В.Търново
  • Мнения: 6 687
Освен за плажа да споделите и какво предлагат като изхранване за закуска, обяд и вечеря.Има ли скара?Разнообразние?По колко ястия предлагат на хранене?А сладолед има ли и кога? Simple Smile

# 684
  • Мнения: 1 401
За Релакс Поморие, с уговорката, че говоря за първите дни на септември - плажът е черен, леко по-едър, но много приятен на допир, на нас много ни хареса. Морето - тюркоазено, до обяд почти няма вълни, метри навътре не беше дълбоко. Но плажът е неохраняем, факт. Аз съм страхлива и не бих пускала децата навътре. Мъжът ми заради мен също не влиза колкото би искал. Плажната ивица е доста дълга.

Храната в хотела - и друг път съм писала - по-голяма преработка не съм виждала. Но не всичко, де. Пример - вечерта пангасиус или бяла риба пане, на другия ден за обяд - супа с плуващи панирани части от същото Grinning
Имаше какво да се избере, де. Не очаквайте много видове ястия и избор. Но стигаше. Скара - само кебапчета и то два пъти. Закуската - всяка сутрин едно и също, без грешка - винаги едно и също. Свикнахме и с това. Имаше плодове, обаче. И напитките бяха на кока-кола.
Пак казвам - това е за септември.

Иначе ни чистеха всеки ден, съобразяваха се, че сме с дете и чистеха  докато сме на плажа. И асансьорът работеше през цялото време Simple Smile

# 685
  • Мнения: 47 993
Благодаря ти за отзива
Това за храната го четох Wink и го помня. От морските хотели не очаквам друго...то и аз ям същото в мола ежедневно...ами ще си киснат краката в морето, и бабата, и децата Simple Smile
А ползвала ли си услугите на центъра им с процедури?

# 686
  • Мнения: 1 401
Благодаря ти за отзива
Това за храната го четох Wink и го помня. От морските хотели не очаквам друго...то и аз ям същото в мола ежедневно...ами ще си киснат краката в морето, и бабата, и децата Simple Smile
А ползвала ли си услугите на центъра им с процедури?

Не сме го ползвали центъра за процедури, защото нямахме никакво време. Но си работеше и мисля, че е с добри отзиви - идваха от съседните хотели да го ползват.

# 687
  • В.Търново
  • Мнения: 6 687
Според вас  кой е по-добрия избор, хотел Релакс или Интерхотел Поморие.

# 688
  • Мнения: 4 204
HAPPY, за кога ви е резервацията? Когато ние резервирахме преди нова година ни казаха, че още не е сигурно дали ще работи калолечнието и целият рехабилитационен комплекс. На вас какво казаха?

# 689
  • Мнения: 47 993
Хм, не съм питала. От средата на юли.

Общи условия

Активация на акаунт