Септемврийче с мама си бърбори, гука сладко и се кокори! Тема №6

  • 57 421
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 584
Мами, а домати кога смятате да въвеждате и някоя от вас въвеждала ли е вече?

# 676
  • Мнения: X
Аз съм давала домати в готови пюрета.

Имам още 5кг, но може и ощеее ... Confused

# 677
  • София
  • Мнения: 1 780
Домати мисля да дам като станат тези на свекъра - т.е. август. И без това четох, че е добре да се дадат по-късно.

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 580
 Домати отдавна ядем. Даже "телешко с домати и ориз" бурканчето днес го изяде цялото - 190 гр., за пръв път  Party

# 679
  • Мнения: 543
Домати давам от пет дена някъде, сварявам ги с другите зеленчуци и махам семките и люспите.

# 680
  • Мнения: 1 452
Домати отдавна ядем. Даже "телешко с домати и ориз" бурканчето днес го изяде цялото - 190 гр., за пръв път  Party
И ние днес това ядохме Peace. Харесва го, даже си мисля, че доматът спомага да няма запек или поне така се надявам.

# 681
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
И аз давам домат отдавна, в доста от купешките го има, а и аз и в домашните съм слагала обелен. Мисля, че не е проблемен.

# 682
  • Мнения: 584
Четох, че доматът е алергенен но май от 8-ми месец почти всичко вече може да се захранва. Имам 2 месеца да въведа повечко продукти за започване на детската кухня.

# 683
  • Мнения: 9 883
 Hug
Топли прегръдки на всички мами и бебенца  Hug

Видях на предишната страничка на Лусил5 въпроса за храненето и кърмата: аз успях да сваля 14 кг. без да ми повлияе на кърмата. И сега се надявам да продължа със свалянето, дано се получи.
Премахнах от менюто си хляба, захарта, солта и термично обработените мазнини. Ям без да гладувам плодове, зеленчуци, сурови ядки, овесени ядки, елда, варива. Дори когато съм се чувствала малко гладна, не ми се е отразявало. Наваксвам с вода.
Проблеми с кърмата нямам никакви.

Моля ви да ми кажете къде да ги видя тези упражнения за целулита. Не съм много фен на гимнастиките, леле да не кажа хич даже. Обаче много ме надъхахте, многоо. Аплодисменти за премахването му  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

# 684
  • Мнения: 543
Еййй, Румка, 14 кг са страхотно постижение!!! Супер си!!!  bouquet И аз спрях сладкото и хляба и бавно има ефект. А целулитът ми е болна тема, преди ходех на разни процедури, но сега ще ги пропусна.

# 685
  • Мнения: 9 883
свалих 10 кг през м. март, 4 през априп, но сега с майските празници ... засега нищо. Но споко, те вече свършиха, и аз пак наблегнах на чушките. та ще видя др.седмица, дано е мръднал надолу с 1 кг  Flutter
но моите начални кг са си много, затова така.
нищо, ще се справя някак  Embarassed Embarassed Embarassed

# 686
  • Мнения: 584
Упражненията са за дупе и бедра. Намерих в YouTube и така за около две седмици бях добре. Аз също се храня като Румка. Плодове, зеленчуци, ядки, млечни продукти и нямам проблем с кърмата. През деня кърмя 3 до най-много 4 пъти а през нощта още се буди често и кърмя пак към 3-4 пъти.  Shocked
Днес бяхме на консултация в 8ми месец. 8100 кг, 74 см  Heart Eyes Наддал е 620 гр. така че съм спокойна че се храни добре.  Hug

# 687
  • Мнения: 822
Хах, и моят е толкова на дължина, но е едва 7200. Не качва, а яде - на обяд 190 гр. и следобед пак толкова и повече понякога. Вече се чудя дали да не започвам със сутрешната закуска. През деня го кърмя около 4 пъти, през нощта 2.

# 688
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Ние на последната консултация се оказа, че сме свалили 100гр за месец, а също яде по 190гр, но пък движението му е доста.
Има ли дечица с алергия към белтъка на кравето мляко, че ми е интересно какви са симптомите и има ли изследване за установяването й? Чета в нета, но е много обобщено.

# 689
  • Мнения: 5 259

При вас какви са симптомите?

Последна редакция: ср, 18 май 2016, 21:24 от Юнa

Общи условия

Активация на акаунт