Относно феталната

  • 1 067
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Е аз пък ходих при д-р Димитрова. Освен това поради разни здравословни проблеми, тя ме лекува и наблюдава в продължение на 3 години. Не че си спомни коя съм като отидохме в МЦ Фемина. Прегледа мина чудесно. Продължи към 40 минути. Всичко ни обясни и обърна специално внимание на таткото като му показваше кое какво е и кое за какво се прави. Имаме си и запис на касетка.

# 16
  • Торонто
  • Мнения: 837
Мен Димитрова ме претупа страшно  кофти - около 5 мин. само гледа честно ти говоря. Много съм недоволна, знам че се води дибър специалист, но явно не винаги се старае да защити името си. Повече не бих отишла при нея.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз ходих при Томова миналата бременност, сега отново съм се записала при нея за 25 Април. Страшно доволна останах минялия път надявам се и сега да е така. Обясни ми абсолютно всичко, отговори много точно на въпросите ми и ако използваше някои медицински термини, които нищо не ми говориха и аз гледаг опулено, тя ми обясняваше наново на разбираем език. Прегледа беше доста дълъг, 0 - 40 мин и гледаше абсолютно всичко. Първа позна пола на дъщеря ми (бях 16 г.с.) За апарат бях в Св Лазар, апарата е много добър, а важното е че докторката знаеше какво гледа  Wink
Каквото и да решиш успех и леко раждане

# 18
  • Мнения: 464
Аз ходих при Томова в 18 г.с Много съм доволна  добър професионалист и много мил човек. Някъде в началото на 8 месец ходих във Фемина при д-р Марков да ме прегледа на 3D, отидох за да си доставим удоволствие с мъжа ми и то наистина беше такова... Видяхме личицето на дъщеря ми точно такова каквото си беше и като се роди. Доктора страшно ми допадна, препоръчан ми го гинеколожката ми, специализирал е в чужбина и е много очарователен Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 164
Това за Димитрова не е вярно, или пък аз съм някакво изключение...
Вече 3 пъти ходих при нея и всеки път обяснява какво вижда, кое как е, защо е... аз каквото съм попитала, ми е обяснявала винаги...

# 20
  • Мнения: 2 849
МЦ Фемина -Д-р Димитрова . PeaceПрегледа е поне 30 мин и всичко обяснява ,много мила и внимателна .

# 21
  • Мнения: 5 401
И аз ходих във Фемина при д-р Врагалева. Гледа ни близо 1 час, много се забавлявахме, даде ни снимки и ни пусна и на 3Д.
За д-р Димитрова и д-р Томова само добри впечатления чувам и чета.
  bouquet

# 22
  • Мнения: 430
Аз май трябваше да попитам "От кого не сте доволни и къде да не ходя?" newsm78
Сега само умножих имената, между които да се колебая Wink

Ще изчакам до петък, когато ще ми излезнат резултатите от БХС-то и съм на консултация, и после ще реша на кой да се обадя за час.

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Аз ходих при д-р Марков в МЦ"Фемина" и съм много доволна.
Прегледа продължи повече от 30 мин., обясняваше и беше много внимателен.

# 24
  • Мнения: 7 640
не се хващайте толково на рекламата 3Д, фетална морфология се прави на 2Д.
На 3Д се виждат кожа и повърхностни меки тъкани- т.е. евентуални лицеви дефекти и пр., но вътрешните органи се гледат САМО на двуизмерен апарат.

# 25
  • София
  • Мнения: 401
не се хващайте толково на рекламата 3Д, фетална морфология се прави на 2Д.
На 3Д се виждат кожа и повърхностни меки тъкани- т.е. евентуални лицеви дефекти и пр., но вътрешните органи се гледат САМО на двуизмерен апарат.

Ами то 3Д ехографа си има и 2Д режим и те оглеждат и на него!

# 26
  • Мнения: 7 640
не се хващайте толково на рекламата 3Д, фетална морфология се прави на 2Д.
На 3Д се виждат кожа и повърхностни меки тъкани- т.е. евентуални лицеви дефекти и пр., но вътрешните органи се гледат САМО на двуизмерен апарат.

Ами то 3Д ехографа си има и 2Д режим и те оглеждат и на него!
да, исках да кажа, че някои смятат, че щом не е 3Д, не е фетална морфология

# 27
  • Мнения: 403
Препоръчвам ти д-р. Марков. Няма да съжаляваш. При мен имаше проблем и затова съм ходила и при Томова. Не казвам, че не е добра, но съм по-доволна от Марков.

Общи условия

Активация на акаунт