КГБ = Клуб на Готините Баби - 167.

  • 75 203
  • 737
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 5 074
Габче, приятелки ли сме във фейса ?
Защото тук малко говоря за проблеми.

# 226
  • Мнения: 2 019
Да Хули-приятели сме
Аз съм Краси Христова
Пиша от телефона,а това винаги ме нерви😈за това съм лаконична☺

# 227
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 323

 Хайде на кафетооо:

       

 Аз днес ще ходя да се правя хубава. После ще скучая Joy

# 228
  • София
  • Мнения: 1 529
Скрит текст:
Днес нашата Черешка стана на 7 години. Да е жива и здрава. Да има късмет.

Янче бог да я прости вуйна ти.
Имаш ли удобен транспорт до Цар Калоян-Хлебарово.
 В Русе няма ли възможност за дом?
 Хули видях Ина по тв, шапка и свалям. Дано има повече такива Човеци  като нея. bouquet

Последна редакция: сб, 09 апр 2016, 10:06 от Шпунц

# 229
  • София
  • Мнения: 1 753
    Шпунц,честит рожден ден на Елинка! Да е жива и здрава,да е късметлия и да се гордеете с нея!

Последна редакция: сб, 09 апр 2016, 09:37 от Яжка

# 230
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Янче, ама поне пък ще скучаеш красива. Друго си е.
Шпунци, да е жива и здрава малката Черешка! Да порасне голяма -  умница, хубавица и добродушка!

Аз вчера се правих на автомонтьор. (Само това не бях правила досега Joy) Да ме бяхте видели отнякъде как въртя ключа да отвия болтовете на джантата, че да сменим гумата, щяхте да се напикаете от смях сигурно. Ама няма как - неволята ме повика. ММ го болят колената, та се наложи да легна под колата, да освободя резервната гума, която се вози отдолу под багажника, после лежах от другата страна - да видя къде точно да наместя крика. Той натиска с крак ключа, че аз нямам сила да ги отвия болтовете и нататък съм аз - вЪрти, докато падне болта и ти се завие свЕт. Голям Екшън ви казвам. Много несвойствено за мен, защото, както съм споделяла, ние сме "турски" модел - жената си гледа женската работа, мъжът - мъжката. Аз кола никога не съм чистила, той чинии никога не е мил. Да, ама старостта разбърква нещата и май почва да се налага да си омешваме капите.
Какво ли още ни чака, се чудя...Чудя се и как така, допреди инцидента с гумата зверски ме болеше гърбът и място не можех да си намеря, а като се случи това, забравих въобще за болката и се сетих тази сутрин, щото отново ме заболя. Сега ще почакам да ми мине, ако не - ще търся да сменям на някого гумата.
Ако спукате гума, да имате предвид. Joy

Времето ме тормози - снощи казаха облачно, дъжд и ниски температури, днес слънце грее. И сега се чудя да ходя ли на село, да не ходя ли. newsm78
Имам "за" и "против" и в двете посоки...Най мразя да се чудя.

Гастролиращи мравки в кухнята - това ми е другият дерт. Изглежда, че са някакви разузнавателни отряди. Дойдат 3-4, поразходят се, огледат, после си отиват. Нищо не са нападнали още. (Може да са мироопазващи някакви.) Като си отидат, седмица-две няма ни една. После пак дойдат няколко. Спокойни едни - разхождат се бавно, оглеждат, тръгнат нанякъде, пък се върнат, после пак сменят посоката... Не са от ония угрижени, забързани, дето от работа главата не могат да си вдигнат. Може пък да са на курорт newsm78 Знае ли човек... Мойта кухня да им някаква Ривиера или мравешки Сейшели... Но не съм сигурна, че са очаровани, щото следващите групи не са по-многобройни.  Някаква Депресия може да ги гони и тях...

С кви глупости ви занимавам. Ама нали си споделяме.

Спокойни почивници на всички ви!
(Без мравки и спукани гуми.)

# 231
  • Мнения: 2 019
Шпунци - Честита да е черешката Елина!
Да ви е здрава и все такава чаровншца !

Аз съм от типа мъжко момиче-дадено ми е да се сещам от несвойствени за жените работи.
Понякога съжалявам😃
В момента пътувам като помощно лице на ММ-ще товарим един облицовъчен камък.😈

Последна редакция: сб, 09 апр 2016, 10:22 от Gabkata

# 232
  • Мнения: 18 765
Честит рожден ден на Елинка ,голямото малко момиче на баба,да расте здрава и щастлива,да покорява върхове  и да е  радост и утеха на всички близки!


За  баба!

За  мъжките момичета,по рождение  и принуда,какво да се прави,това е животът!

# 233
  • Мнения: 1 563
Здравейте сладурани ! Hug

Прочетох вчерашната раздумка и се натъжих от много постове ,но накрая като стигнах на Светлето, така се смях с глас ,че сълзи ми потекоха от очите. Добре че бях сама в хола.
Светле , представях си те как правиш изследвания на мравките ,коя каква е и къде отива и се връща  hahaha hahaha hahaha hahaha Голяма сладурана си , също си те представих и със сменянето на гумата.  hahaha Това и аз още не съм го правила ,но за други неща съм плътно до ММ. Каквото започне да прави  и аз трябва да съм асистент-  започва да прави нещо ,но нищо не си е приготвил до него и започва ,дай ми това , дай ми онова..... и така съм се научила на много мъжки работи.Зора какво не прави .... hahaha
Много ме развесели Светле hahaha и като си те познавам  , пред очите ми беше hahaha

Шпунци  миличка , да ви е жива и здрава сладката черешка Елинка ! Да расте щастлива , умна , красива и разумна ! Да се гордеете с нея ,винаги да ви радва !


  за баба и мама

Янче Hug моите съболезнования  за вуйна ти ! Да почива в мир и покой ! наистина има такива карък дни . След падението , има и възход !  Вече на хубавата страна  да ти потръгне !

Вчера  крем Брюлето стана превъзходно ! Карамеризирах  с горелката кафява захар поръсена върху  крема преди сервирането . Отгоре става една хрупкава карамелена коричка !
Наготвих мусака и  пълнени тиквички . Днес  мисля малко да разпусна .
Времето при нас слънчево и топло ,но в неделя и понеделник го дават дъжд и после пак започва топлото.

Ставам ,че съседката нещо ме вика у тях.

Приятен ден на всички !!! sun Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

Борянкааа Hug с  такива  съблазнителни череши си поздравила Елинка ,че   чак запреглъщах hahaha !

# 234
  • София
  • Мнения: 2 675

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛИНКА, СЛАДКАТА ЧЕРЕШКА! ДА Е ЖИВА, ЗДРАВА И САМО РАДОСТИ ДА ВИ НОСИ!


Кога това малко момиченце стана на 7 години?  newsm78


# 235
  • София
  • Мнения: 8 446
Привет момичета красиви. Отново празник в нашата къща, даже два празника Simple Smile Като знаеш на някого кътните зъби, знаеш и кога е роден Wink
Като добрата орисница започвам да наричам:

НА ГОСПОЖИЦА ЕЛИНКА, ВНУЧКАТА НА ШПУНЦИ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ И ВЕСЕЛО ДЕТСТВО. ДА СЛУША МАМА И ТАТКО, БАБА И ДЯДО.

НА ИВАН, МОМЧЕТО НА РИМАРЧЕТО ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, ДА ИМА КЪСМЕТ И УСПЕХИ, ДА Е ВСЕ ТАКА ДОБЪР, ГРИЖОВЕН И ЛЮБЯЩ СИН, СЪПРУГ И БАЩА. НАЗДРАВЕ НА КОМПАНИЯТА!

Днес от сутринта го раздавам служебно ангажирана - Общо събрание на Столична зъболекарска колегия. Хубавото е, че тези мероприятия все ги организират в Парк хотел Москва. Добре, че бързо приключихме. Прибрахме се, нахраних чавето, после ние с деди. Сега следва къпане и спане.

Няма да съм много подробна в коментарите, че чавето да не заспи некъпано, ама не мога да подмина написаното от вас дружки, което ме накара да се усмихна, да се замисля, да се порадвам на написаното.

ЯНЕ, тунингова ли се? Колкото си хубава, сигурно още по-хубава си сега. Изтегни се на диванчето, баш като една мадама с нещо следобедно в чашка и с книжка в ръка. А защо пък да не направиш няколко тегела по главната. Нека всички да те видят и да ахнат: Бря чи красУта! Жалко за сполетялата ви загуба. Бог да прости вуйна ти Praynig

ГЪБКЕ, ама и ти си като един трактор Беларус. ГледАл е бат Павли като се е женИл. WinkТова, че капризничиш от време навреме е само за поддържане на тонуса.

ЯЖКЕ, градско, радваш ми окото, като те видя в наш'те редове. Не се кОси, нов зъб ще насАдиме.

СВЕТЪЛЧО, разби ме, като си те представих в ролята на Пътна помощ. Колко много губим от това, че музата ти отлетя на някъде и ти се явяваш по-рядко. Ами пиши бе миличка, пиши. След толкова време заедно, да ти се обяснявам ли, колко много ме кефиш с написаното от теб...Спомних си преди време, точно пред Агрономическия ми се спука гума и колата тръгна по капла. Добре, че много бързо спрях, та не я нарязах непоправимо. Слизам от колата и умно я гледам newsm78Кога съм сменяла гума аз? Минават коли, никой не спира ( като бях по-млада без да моля за помощ, спираха ) и по едно време - клаксон на пожар и спира една кола. Изскачат двама младежи, мои пациенти. Тръгнали за Дървеница на лекции. Смениха ми гумата за 3, 4 минути. Точно като на Фитипалди в бокса. Та такива ми ти работи hahaha Joy

БОРЯНЧЕ, бързай бавно. Не се напиняй, не сме в първа младост. Карай по-лежерно. Още ли си имаш компания?

ЛУСИ, изпрати малко Крем Брюле по Скайпа, че много го обичам Wink

МАРИНКА, чувала с прегръдките спечели ти! За теб и за моя човек Hug Hug Hug Hug Hug

Момичета, да ви кажа, че онзи ден за малко се видяхме със ЗДРАВКА в кабинета, та каза, да ви пратя поздрави, тя за няколко дни влиза в болница, да я потегнат и после пак полита.

Спомням си, че имахме едни дружки ДИДИА, ТАНИТА, ТАНУТО... Какво ли правят? Мислят ли за нас? Мисля си понякога за ТУТИ...
Навярно и те си мислят за нас, ама време не остава за лирически отклонения...

Хайде стига за сега, после пак. Hug

# 236
  • Мнения: 18 765
Немам компания  Фло,отлетЕ нейде край  София.Ама ще се завърне,аз правя списък с дейности да не скучае.Отдавна ти пазя една китка ,специално за теб...та ети ти  я

Подписвам се под всичко казано от теб за дружките
Сега рожденика Иван като не знам колко е голям,ще му подаря  нещо и пожелая  здрав и щастлив да е ...

# 237
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Борянкеее, и на мен ми се приядоха череши Joy Любимият ми плод са.

Излъгаха ме синоптичките - не отидох на село, съжалявам, че им се поведох по прогнозата. Беше си идеално време за бачкане - топло и без слънце. Язък. А ние цял ден го чакаме да завали.

Луси, радвам се, че съм те развеселила. И аз си те представих как се смееш и ми стана  хубаво и на мен. Joy

# 238
  • Мнения: 18 765
Да бе само Люси се смя ,то който прочете се ухили...давай  да издаваме книга с теб ,пишеш като професионалист...

# 239
  • София
  • Мнения: 1 753
Римарче,да ти е живо и здраво момчето! Да му се сбъдват мечтите и да ти пълни душата!

   Янче,съболезнования за вуйна ти! Тежко е,но нали е по реда си...Аз все така се успокоявам,най ми е тежко за младите,дето без ред си отиват.Едно време и при мен имаше такава черна серия-за една година четирима си отидоха-майка ми,сестра и ,първи братовчед и братовчедка.Бях се сринала за дълго време.Но,живота продължава. Няма как да не дойде и хубаво след лошото.
    И аз се ядосвам на времето.Тук е доста ветровито,надуха ме яко.Цял ден се шпацирам по двора с един кухненски нож.Не помня от къде го имам ,но ми е и за нож,и за трион и за коса...и не е мръднал,сякаш вчера е купен.Изрязвам треви покрай зидове и огради,дето не е окосено добре с машината.Имам тример,но нещо не се справям с макарата на кордата.Заради кьопавите ми краци операцията става бавно и на почивки.Инсталирала съм си един стол и при всяка почивка сядам,като първо гоня кучето.Този гад си е поставил задача да ме накара да се спъна и да седна на главата му.Сърце не ми дава да го вържа,но май ще ме принуди.
    Сега ще бера коприва за фризера.Мисля да я слагам в пликчета ,като спанака.Не ми се занимава да я попарвам и пасирам.Кажете ,ако имате опит!

Общи условия

Активация на акаунт