КГБ = Клуб на Готините Баби - 167.

  • 75 183
  • 737
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 751
      Отбор юнаци сме. JoyФло,направо ми вдъхваш кураж   hahaha.Не си сама...

# 256
  • София
  • Мнения: 8 436
Ей ме пак при вас. Вече облечена, сресана и осаферена Embarassed Голям смях се смяхме с ММ. Скоро не беше ми се случвала такава случка Embarassed Прибирам тортата и кафето за утре Wink

ХАРМОНИЧНО, МАРИНКА, много ли ми се смяхте, а?  hahaha Joy Joy Joy

РИМАРЧЕ, нали разбра, че беше неволно, ама пък стана смешно Simple Smile

БОРЯНЧЕ, благодаря за прекрасните маргарити, че и калинка малинка е кацнала на тях... Е никога не мога да им се наситя да ги гледам тези прекрасни цветя. В наше село обикновено цъфтят през юли, по рождения ми ден. А черешите бяха направо фантастични. Добре, че не съм " трудна "...

ТАНУ, добре си се завърнала. bouquet Знаех си, че си дежурна по бебе. Как е малечка? Слушка ли, или надава глас? Благодаря за вицовете-бива си те Simple Smile

Е, за днес, 9.април, толкова от мен Wink Отивам да гледам един филм. На вас-лека нощ.

ЯЖКЕ, добре сме, ама ша съ опраим... Wink







# 257
  • София
  • Мнения: 1 751
    Добре,че внучето е тука,иначе щеше да отлетиш на работа.

# 258
  • Мнения: 5 367
Добра късна вечер и от мен!
Честити рождени дни на
  малката Ели /наборка на моя внук/
 на Иван
и леко предварително на сина на Фло /набор на моя по-голям син/!
Живи и здрави да са всички!


Тук до към 16 ч. супер  хубаво време, после заръмя, после силен дъжд, сега кротък дъжд.
 До обяд щъках по двора, следобед учих с една второкласничка, която оставила всички домашни за последните дни от ваканцията, та като почнахме в 14, свършихме в 17 ч.  Надвечер ходих при фризьорка, която ми направи прическа  ала "Йорданка Фандъкова". Нея посочих за модел, за да разбере  фризьорката какво искам. Онзи ден посетих и козметичката за някои неотложни  процедури та малко да придобия  приличен вид.
Готвенето беше нещо, което  по принцип правя в гювечета, а днес го направих в малка  тавичка от йена.  
Скрит текст:
Рецепта "Обери хладилник" : на дъното резенчета домат,после натрошено сирене, отгоре  наденица на кръгчета, ръснах олио и във фурната за 15 мин. Като се позачерви колбасчето, чукнах 4 яйца, пак фъв фурната да се забулят и това е. Добавих салата и таратор. НО ТОВА БЕШЕ ЗА СИНА. За мен  лапад  с ориз и салата маруля за обяд, а за вечеря тиквички с чесън и оцет. Моята "мивка"  поизтъня след 90-дневната, ама е още рано за плочки, та продължавам да троша "мивката".
За утре кюфтета на скара за сина, за мен пилешки долни бутчета с гъби и зеленчук, какъвто има на разположение -лук, чушка, морков, домат. Задушавам всичко + гъбите, ръсвам червен пипер, сол, чубричка, малко водичка, предварително сварените  бутчета. Като поври, добавям домати и магданоз. Става  чудна диетична манджа.
Преди  малко подквасих млякото, което купувам от производител, приготвих зеленчука и сварих  бутчетата за утре. Вече нямам работа и отивам да почета, докато ми се доспи. Лека нощ!

Последна редакция: нд, 10 апр 2016, 11:45 от K.A.G.

# 259
  • Мнения: 18 734
Скъпа ми Фло,толкова си изморена и раздадена,че обърка дните,аз го мога също и се справям добре.Не  ти завиждам за това,разбирам те и те прегръщам.Набрах всички маргаритки по земята и ти ги поднасям с обич


тези са със специална почерпка за теб

за рожденика  също специално


И специално за щастливата баба Тану

# 260
  • София
  • Мнения: 8 436
Е сега вече наистина е 10.април.  Simple Smile
Поздравленията и пожеланията започнаха, слагам кафето и тортата. Сладко да ви е, момичета.


БОРЯНЧЕ, накара ме да се усмихна. Благодаря ти скъпа за добрите думи Hug

ГРЕТИ, и на теб благодаря Hug Честита ти прическа.

ЯЖКЕ, като нищо бих яхнала метлата и бих отпрашила към кабинета afwitch

Който вчера си е поспал, сега ще брои овци, поради липса на звезди Wink Облачно е, май ще познаят този път синоптиците.

# 261
  • Мнения: 172
Жив и здрав да е синът ви, Фло! Да е удовлетворен в личен и професионален аспект, дните му да са изпълнени с топлина, обич и спокойствие!



                                             
Цветя за мама Фло


                                                                                                 

# 262
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320

 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МЛАДОТО ДОКТОР! ДА Е ЗДРАВ! ДА Е УСПЕШЕН! ДА Е ЩАСТЛИВ!

       

 Тук рано сутринта повална малко. Сега е облачно, но ако ще вали дано е следобед, че да си свършим работата в Бяла. След час тръгваме. Отивам да вдигам брат си, че иначе няма Фреме!

# 263
  • Мнения: 1 250
Фло, да е жив и здрав сина ти, обичан и обичащ, успешен във всичко!



На всички ви момичета хубав, приятен дори скучен ден ( и това ни е необходимо понякога, нали Grinning)
Днес моя големия внук ще има първия изпит от тазгодишната матура. Стискам палци да му тръгне на леко и успешно . Praynig smile3523 smile3529 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 264
  • Мнения: 5 367
До  ФЛО- майката на РОЖДЕНИКА Петър с пожелание той да е здрав и щастлив съпруг, баща  син, и успешен лекар,  а на майка му и баща му дълги години здраве, за да бъдат все така  щастливи с голямото си семейство!
 


Кари, успешен изпит на внука с пожелание  всички предстоящи изпити да бъдат взети с най-висок успех!

# 265
  • София
  • Мнения: 1 751
Честит рожден ден на доктор Пепи! Към пожеланията добавям  успехи в професията и много благодарни пациенти!
  

    Кари,сигурна съм в крайния резултат от изпита,но ще стискам палци с теб.

# 266
  • София
  • Мнения: 1 529
Честити рождени дни на Иван и Петър. Да са здрави ,с късмет и много щастливи.

  На майките -Римар и Фло да ги слушат,помагат и да се гордеят с тях.
Скрит текст:

 Благодаря на-Яжка,Светълчо,Гъбка,Борянка,Луси,Марина,Фло,Кари,Айша, Янче,Тану,Римар, Грети и
Хармонично.
Кари стискам палци  за матурата да е успешна. Peace

Последна редакция: нд, 10 апр 2016, 12:31 от Шпунц

# 267
  • София
  • Мнения: 2 673
"Винаги дръж нещо красиво пред себе си, дори да е само една маргаритка в обикновено бурканче." - Хорас Джаксън Браун





Добър ви ден!



Фло, към вчерашните си пожелания дабавям отново само щастие на твоето пораснало момче!








# 268
  • Мнения: 5 367
ЗАПОЧНА СЕ!
Чистката на приземния етаж започна! Браво на по-големия ми син, че намери на кой да подари  диван, салонен бюфет, хладилник и фризер, комбинирана готварска  печка  и шкафове от средата на миналия век и малко по-късно. Изнесоха ги за нула време.  Другата седмица ще продължим с шишета, буркани и други вещи.
После смяна на прозорците и ремонт на част от помещенията, защото са 5 и не може наведнъж. най-важно е да се изхвърли ненужния "натур", както се казва на нашенски диалект.
Ох, много обичам като намисля нещо, то пък да вземе да се случва! Пу,пу, да не чуе Дявола!

# 269
  • София
  • Мнения: 16 158
Фло, честит рожден ден на Петър! Да е здрав, да успява и да е щастлив с близките!
Снощи като ти прочетох първото изречение ми стана ясно, че с малката кукла сте спали дълбоко.
На всеки може да се случи.
Кари, пожелавам отличен резултат от матурата. И всички изпити да си взема с лекота.
КАГ, голям ремонт сте замислили. Дано майсторите да са съвестни и бързи.
И аз трябва да правя мини ремонтче, да скрия 1 мухъл. питам вече 2ма майстори, но нещо не кипят от ентусиазъм.
А уж не се пазаря за парите - колкото кажат, само да стане до края на май.
Мързелувах днес, разхождах се в околните квартали - Дървеница и Мусагеница. Уж щеше да е пеша, но Пламен се наработи и дойде с колата.
Та малко ми намаля ходенето.

Общи условия

Активация на акаунт