~Чакаме тук новината голяма - коя ще е първата МАЙска мама?~Тема 9

  • 43 331
  • 743
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 440
Здравейте на 20.04. родих моята дъщеричка Габриела 52см 3.600гр бебка избъза и се роди 4 часа преди планувано секцио родих нормално за два часа изтекоха ми водите в 03,30ч в 6,00ч имах Габи .Честито на всички мамчета и чакаме останалите да се отчетат.

# 601
  • Мнения: 528
Furijesi, жоцка, честити дъщерички! Да сте живи и здрави и да се възстановявате бързичко!  bouquet baby_neutral

Благодаря ви за предложенията, момичета! Hug

# 602
  • Мнения: 1 256
Furijesi, честита дъщеричка! Да е жива и здрава! А ти се възстановявай бързо!

# 603
  • Мнения: 1 109
Жоцка, честита дъщеричка! Ама ти си машина! За 2 часа и половина! Grinning Дай боже всекиму Simple Smile))))

# 604
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Жоцка браво на теб  bouquet ! Да сте живи и здрави !

# 605
  • Мнения: 510
Здравейте на 20.04. родих моята дъщеричка Габриела 52см 3.600гр бебка избъза и се роди 4 часа преди планувано секцио родих нормално за два часа изтекоха ми водите в 03,30ч в 6,00ч имах Габи .Честито на всички мамчета и чакаме останалите да се отчетат.
Хах! Нормално?? Аз от групата останах с впечатление, че си е било секцио...Ама, че ви е изненадала г-цата Grinning Grinning. Живи и здрави и тук!

# 606
  • Мнения: 2 532
Олееее, а секциото по желание или по медицински причини беше планувано?
От историята пак ме хваща страх да не тръгне и моето по-рано ooooh! Че при мен има риск за ретината и не ми се иска да научавам дали ще издържи на нормално раждане Confused

# 607
  • Мнения: 1 256
Голяма обърквания стана с инфото кой кога е родил. Незнам дали честитих на Жоцка. Гледах във фейса, но никъде не видях. Да ви е жива и здрава Габи и много да ви радва. А ти се възстановявай бързо.
Жоцка, как се водиш във фейса? Дори в таблицата не те виждам.

# 608
  • Мнения: 2 532
Честит празник на всички с имена на цветя bouquet

# 609
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз да почерпя и да поздравя всички празнуващи днес  bouquet !

# 610
  • Мнения: 167
Честит празник на всички християни,на всички празнуващи и не празнуващи! Да са ни живи и здрави децата,ние и роднините!Бог да ни пази!

# 611
  • Мнения: 187
Благодаря за поздрава (Цвети съм Simple Smile) и поздрав на всички празнуващи днес - и мами, и деца Simple Smile

# 612
  • Мнения: 528
Честит празник и от мен, момичета! Да сме живи и здрави всички, както ние, така и семействата ни!

# 613
  • Мнения: 18
Честит празник на имениците! И честито на всички мами родили до сега. И аз да се отчета. На 17 април родих Александър, бях с термин 6 май - 3610, 51 см.  Нормално раждане, напук на трите фактора, заради които докторът ми искаше да раждам секцио. Но с разкритие 9 см...кой ще ме спре? Колкото до ретината...прави се оглед с Голдман и се вижда наред ли са. Съм с диоптър -7 и бях спокойна, че ретините ми са добре. Така че това за зрението е малко силно надценено в нашата мила родина. Много рядко се случват такива проблеми. Успех на следващите раждащи мами. Явно на бебетата ни упорито не им се чака.

# 614
  • Мнения: 2 532
Г.Д. , честит да ти е Александър! Да расте здрав и щастлив Hug
Предполагам това за зрението беше насочено към мен. Аз съм с диоптри наполовина на твоите, но след очен преглед през първата бременност още, ми беше препоръчано секцио  и то заради едното око само. Лично аз не рискувах с нормално раждане след изричното предупреждение, което получих Tired А сега имам и друга индикация за секцио, така че...няма мърдане Simple Smile Живот и здраве, надявам се всичко да мине по вода и да се похваля и аз после в темата. Стискайте палци Peace То сега май трябва всеки ден да си стискаме палци, бебчетата всеха да излизат едно след друго Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт