~Чакаме тук новината голяма - коя ще е първата МАЙска мама?~Тема 9

  • 43 328
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 109
Dreamon, И аз съм като теб - първо бебче, нетърпение, притеснение, вълнение, от всичко по много Simple Smile)
Пожелавам ти и на теб, и на всички останали, на които ни предстои, всичко да мине нормално и скоро да си гушкаме бебенцата!
 Hug

# 676
  • Мнения: 111
Цветна палитра да е жива и здрава Валерия  

# 677
  • Мнения: 63
Вълнението не е само при първото раждане. При нас трето но пак го има това странно чувство. Вече всеки ден се рови в гардероба му гушкаме дрешките. Дори дъщеря ми предложи да ходим да го изкарат вече. Лека и спокойна нощ на всички мами.

# 678
  • Мнения: 1 256
Dreamon, Whoowhoo и аз съм със същите чувства като вас. Още като, че ли не мога да проумея че АЗ ще съм майка и че всичко ще е различно от преди. Със сигурност ще ни хареса, но сега ни изглежда по скоро плашещо.

# 679
  • Мнения: 528
Включвам се и аз към тези с притесненията и вълненията.  Crazy Реално ми остава много малко време, а не осъзнавам какво точно ни предстои. Предполагам, че появата на бебе е от нещата, които няма как да осъзнаеш преди да ти се случат. Сигурна съм, че ще е прекрасно...само като си представя какво ще е да я гушна и ми се пълни сърцето с топлина.  Heart Eyes

# 680
  • Cтраната на чудесата
  • Мнения: 143
Предполагам, че появата на бебе е от нещата, които няма как да осъзнаеш преди да ти се случат. 


Аз не можех да повярвам,че имам дете до навършването на първата годинка на каката,всичко ми беше някак не реално .  Mr. Green   

# 681
  • Мнения: 56
Памперси за възрастни ли? Толкова ли чак е течението? Аз си взех някакви превръзки специални за след раждане, по-големи са от нощните обикновени, но съм си взела и обикновени, които си ползвам по принцип. Ако ми се наложи, ще моля някой роднина да ми носи от аптеката. Мисля и лигнин да си взема, че четох някъде, че се ползвало и това.
Emel Tahirova Значи не съм единствена с тези болки. Точно излязох от последния преглед на ЖК и докато се мотаех из коридорите на болницата като почнаха такива болки - и то точно като съм права, като седна затихват. Сега 2 часа по-късно пак продължават, докато съм права, та не знам какво става. Това сигурно е знак, че тези дни мога да очаквам истинските контракции? А дори тапата не ми е паднала. И аз не искам да раждам по празниците... Дано устискам поне до понеделник..
Здравейте Емел и Дриймон, и аз съм към вашата група на чакащите със стиснати крака да не е по празниците, ама както дойде. Имам си контракции, само чакам да станат регулярни на 15 минути и газ към болницата (1 час път).

# 682
  • Мнения: 28
Добро утро,  ставам сега сядам да се преобличам и усещам че все едно започвам да пишкам става едно малко колелце на чаршафа и накрая нещо като слуз прозрачна към един пръст. Това тапата ли трябва да е. newsm78

# 683
  • Мнения: 56
Тичай към болницата!

# 684
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Вероятно е тапата, но чак да тича няма смисъл спокойно може човек да се подготви и да изчака да се учестят контракциите, ако не са изтекли водите.

# 685
  • Мнения: 28
Контракции нямам , имам някакво напрежение в корема първа бременност нямам си на идея това ли е хах. Но оправям се и ще отида да видя какво се случва.

# 686
  • Мнения: 63
Petq.iteva при първо раждане имаш много време. Успех нека всичко мине добре и гушнеш бебчето си

# 687
  • Мнения: 28
Ох благодаря ама много много ми е напрежение  #Crazy #Crazy

# 688
  • София
  • Мнения: 530
Успех, Петя, стискам палци

# 689
  • Мнения: 28
Здравейте , сега се върнах от болницата. Тоновете на бебето са добре. Тапата е паднала с  2  пръста разкритие съм, шийката била скъсена  и ме върна да си чакам водите в къщи , и да съм наблизо .
Лек ден ви пожелавам  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт