Balea, Alverde, Catrice, Essence - 25 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 107 476
  • 752
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 25 077
Този зеления конджак за каква кожа е? Доколкото съм чела има различни според типа кожа - суха, нормална и мазна.

не знам за каква е, но я ползвах веднъж /писах точно кой ден, вече не помня/ и тази гъба не е изсъхнала от тогава - отвън е ок, но вътре е напоена с вода  Twisted Evil
това чудо нямам намерение да го ползвам повече, кой знае какво завъжда там вътре  Twisted Evil
сложила съм я да виси на връвчицата й в спалнята, не е в банята, където има влага

Моята гъбка, като я изплакна след ползване на другия ден е суха. На указанието пише, че трябва хубаво да изсъхва. Ползвала съм подобни гъби и като не са изсушени, а постоянно са влажни, хващат мухъл и трябва да се хвърлят.

# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 5 199
Да ви изкуша ли отново?
Скрит текст:
В новия брой на Grazia подарък червило за обем в 2 цвята - фуксия и корал.  bowuu Имам вече от червилото от други пускания - не точно посочените цветове - много приятна текстура и покривност  Blush.

# 287
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Видях го вчера в цвят корал.Доста червено ми се стори,но реално червилото не се вижда,а само снимка.Нареждам се за отзиви.

# 288
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 150
Има ли я вече някъде серията на Essence Lights of Orient (Блясъкът на Ориеинта)? Пише в продажба от 04.2016 до 05.2016.

# 289
  • Мнения: 1 576
Вчера си купих от лили два продукта на мейбълин - спирала и червило тип молив. При закупуване на два продукта даваха подарък, който сам си избираш. Избрах си фон дьо тен Simple Smile)
Купих си и препоръчвания от вас камуфлаж на катрис Simple Smile Дано остана доволна.

# 290
  • София
  • Мнения: 10 856
При мен приложението на ДМ спира да работи секунди след стартиране.  Много съм тъжна  Sad Голямата ми дъщеря го свали на таблета си, същата работа.
При някай друг да има този проблем?

# 291
  • Мнения: 2 979
При мен приложението на ДМ спира да работи секунди след стартиране.  Много съм тъжна  Sad Голямата ми дъщеря го свали на таблета си, същата работа.
При някай друг да има този проблем?

Въобще не може да зареди при мен.

# 292
  • Сливен
  • Мнения: 4 919
При мен приложението работи без проблем.

# 293
  • София
  • Мнения: 25 077
Има ли я вече някъде серията на Essence Lights of Orient (Блясъкът на Ориеинта)? Пише в продажба от 04.2016 до 05.2016.

Всяка седмица по 2 пъти минавам през няколко Лили-та, няма зареждане. Най-интересното е,че продавачките от  мен научиха , за новите пролетни серии. Отговорът им е: каквото е получено, е изложено. И ме вбесяват с въпроса: какво включват тези серии?  newsm78

И аз съм в очакване на отзиви за червилата в Грация.  Grinning

# 294
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 150
Вчера писан на Фейсбук страницата на Essence с въпрос къде ще бъде заредена Ориенталската серия, очаквам утре да ми отговорят. Аз за пролетната серия не съм се оглеждала, защото нищо не си харесах от нея, а и скоро не съм ходила в магазин Лили.

# 295
  • София
  • Мнения: 25 077
Оренталската серия също е от пролетните колекции на Есенс. Аз исках да видя и Гейшата, но и нея я няма. Sad

# 296
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 033
При мен приложението на ДМ спира да работи секунди след стартиране.  Много съм тъжна  Sad Голямата ми дъщеря го свали на таблета си, същата работа.
При някай друг да има този проблем?
Вчера следобед го инсталирах и работи без проблем при мен.

# 297
  • Бургас
  • Мнения: 12 968
Лимитираните колекции на Есенс само в магазин Лили ли се зареждат?Не ги ли зареждат и в ДМ?

# 298
  • Мнения: 1 323
И аз се възмущавам от отношението на продавачките в Лили. Позволиха си пред мен (бях единствен клиент при Козметиката) да оплюват предишни клиентки. Коя кво ровела, коя кво пробвала, колко тъпи били, че не връщали на правилните места продуктите. Бях напълно отвратена.

# 299
  • София
  • Мнения: 25 077
Лимитираните колекции на Есенс само в магазин Лили ли се зареждат?Не ги ли зареждат и в ДМ?

Есенс се зарежда и в ДМ. И там съм проверявала, няма ги. Има само някакви лакове...

Общи условия

Активация на акаунт