"Септември е още далече, а бебчо смело ни рита вече" - ТЕМА 5

  • 69 159
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 304
В "Зорница" , то се води клиника д-р Калчева в кооперацията където беше 5 Д киното, до нея е лаборатория Лина. Не съм питала за цена. Моя приятелка ходи преди 2-3 месеца някъде каза, че е 80

# 61
  • Варна
  • Мнения: 368
Блу, в резултата от амниото ще пише и какъв е полът и то със 100%-ва точност.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 368
В Уайкики има панталони за бременни за 29,90 лв- черни и тъмно сини, стават за работа.

# 63
  • Мнения: 41
Има ли сред вас със обеца на пъпа? Чудя се от къде да си намеря силиконова. ....не съм от София.и търся из сайтовете , но не намирам
Аз имах, махнах я в 9-10-та седмица. От газовете много се бях подула и коремчето ми беше подуто и ми дразнеше обецата. Пробвах онзи ден да си я сложа и се оказа, че още имам дупка Simple Smile Бях гледала обеци за пъп за бременни, ама....сега не се сещам къде. Като напишеш в гугъл не излиза ли нищо?

Имам питане към мамите, които имат вече по едно дете - на 4Д в 18-19 седмица може ли да се види пола?
Питам защото моя позната е вече в 19-та седмица. Гледат я на 4Д и и казват - ами май ще е момиче, ама не е сигурно още ?!? newsm78 На всичкото отгоре има фамилна обремененост за незнам си какво заболяване, което налага задължително да се мине на ФМ ( според мен), но водещата и ЖК и казва - Абе къде ще си даваш парите, аз нали имам 4Д и те гледам. Shocked( тя не е специалист по ФМ). Не бих се намесила в избора на никоя майка, през какви изследвания да мине и как да се грижи за бъдещото си дете, но ме учудва лекарката. Ако се окаже, че  има нещо, кой ще е виновен????

# 64
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Буболече - лече в тези седмици е много вероятно да се види пола. ФМ се прави на 2Д режим на апарата, а 4Д е за кеф на родителите. Не че не е важна апаратурата, но по -важно е кой стои зад нея  Peace

# 65
  • Мнения: 437
Аз имах обица на пъпа,но я махнах защото моя позната която беше бременна,каза,че и се е скъсала кожата и обицата паднала.Та след като може каза,че пак ще се пробие.
В събота съм на ЖК и се претеснявам до тогава,защотот не усещам да съм бременна-чувствам нещо като тежест ниско долу в корема(може и заради ниската плацента).Гаденето ми мина,нямам много апетит,не усетила още бебето-само коремчето расте Thinking
Да идва по бързо съботата и всичко да е наред,че да се успокоя.


# 66
  • Мнения: 24
От facebook групата забравих за форума, едвам наваксах с четенето Simple Smile почти всички съдейки по анкетата сте усетили ритничета, пърхане. Аз съм в 14+4 седмица и съм с ниска задна плацента и минлата седмица имах една капка кръв и сега съм на легло и изпитвам лек дискомфорт, но съм оптимистично настроена и знам, че всичко ще е както трябва. Ще приключвам с работата и ще трябва повечко почивка. Помеже за сега не мога да си правя гимнастиката се чудя лакво да правя, препоръчайте ми готини книги за четене Simple Smile

# 67
  • Мнения: 41
Буболече - лече в тези седмици е много вероятно да се види пола. ФМ се прави на 2Д режим на апарата, а 4Д е за кеф на родителите. Не че не е важна апаратурата, но по -важно е кой стои зад нея  Peace
Така си е. Като се замисля, май по-добре да не ми бяха показвали Бобчо на 4Д, много странно изглеждаше. Rolling Eyes
Та седя си и си мисля, аз ли не съм добре или хората около мен тотално са изтрещяли?  newsm78
Като се видяхме и и казах, че 2-ри път съм ходила на ФМ, защото нейната докторка нищо не ми е казала.( Първо ме излъгаха, че часа е при д-р Чавеева от Щерев, а се оказа, че тя е преглеждала предната събота и не се знае кога пак ще преглежда в града, и второ мълча и ми се скара едва ли не, че било много рано да се разбере пола).
И след като и казах, че 20-23 г.с. пак ще ходя, въпросът и беше: Ама какво му има на бебето? Аз: Нищо му няма, просто ще отида. Тя: Е, ти си знаеш какво искаш да ми кажеш и какво не. После ме коментирала, какво ли ми имало на детето. ooooh!
Добре, че от както съм бременна съм най-големия непокист на света, та да не обръщам внимание на глупостите на хората. Joy

# 68
  • Мнения: 120
Здравейте и от мен!
Добре дошли на новите момичета! Аз съм на преглед утре, надявам се всичко да е Ок и да разберем на 100% пола, за сега е момче.
Буболече, аз предния път ходих на 4Д и не бях особенно впечатлена. Първо объркаха пола на бебето. На 2Д ни бяха казали на 100% момче, а на 4Д в края на 5ти началото на 6мес ни казаха прекрасно момиче. Joy
Утре за първи път за тази бременност ММ ще дойде с мен на преглед и така като го слушам май той се вълнува повече и от мен. Joy

# 69
  • Мнения: 131
tiqlozanova,стискам палци за добри резулатати,днес често мисля за теб!

# 70
  • Мнения: 503
tiqlozanova,стискам палци за добри резулатати,днес често мисля за теб!

И аз!

# 71
  • Мнения: 402
Благодаря ви, звънях преди малко. Още няма резултати...Вече се побърквам

# 72
  • София
  • Мнения: 5 413
Тия, това е жестоко напрежение,знам,че ти е трудно,спокойствие и кураж от мен.

Аз още не мога да избера лекар за втората ФМ  ooooh!

# 73
  • Мнения: 402
Излезе резултата момичета, добър е...
Бебето е момче. От толкова нерви не успях да се зарадвам дори, но поне ще спя тази нощ.
Сега малко инфо от патило, лабораторията е Lafecodexx, цената е 429 евро за изследването, което аз правих за 1600 лв. Резултата е готов за 4-6 работни дни, а не 12, колкото бяха нужни за мен и не искат допълнителни пари за по- бърз резултат. Всичкото това инфо може да намерите на сайта на лабораторията. Надявам се, че инфото ще е полезно на който мине по този път след мен.
Хубав ден момичета и дано нямате като моите терзания.

Последна редакция: ср, 06 апр 2016, 14:10 от tiqlozanova

# 74
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
  Hug Страшно се радвам за теб. Честито момченце, сега поне ще дишаш спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт