Пазаруване от H&M ➤ 4

  • 90 354
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 731
 Трудно ми е да се ориентирам с търсачката. Има ли спортни памучни панталони, които да стават за домашни?

# 691
  • Мнения: 9 695
Свързах се, още снощи им писах, защото веднага видях, че има разлика в сумите.
Едното им решение е това, което писах, а другото да си направя нова поръчка, а тази да я откажа на куриера пък те щели да знаят, каквото и да значи това. Според мен с второто мога да се вкарам в по-голям филм.
Аз си искам парцалките, ама май ще им ги върна като гледам. Толкова не могат да си оправят сайта.


# 692
  • Мнения: 6 301
Трудно ми е да се ориентирам с търсачката. Има ли спортни памучни панталони, които да стават за домашни?
Дамски има, от тези тип пижама, материята е страхотна и са много леки, но ти може би питаш за детски.

# 693
  • Мнения: 1 731
Благодаря за отговора. Забравила съм да уточна. Търся дамско, спортно, изчистено долнище. В момента ползвам такова от Лидл - чисто черно.

# 694
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Който е поръчвал да си провери още веднъж поръчката. Вчера вечерта ми прие кода, а в потвърждението ми начисли доставка.


Същото се получи и при мен, но веднага им пуснах мейл и след 10 мин ми отговориха, че поръчката е отказана, а аз си пуснах нова и вече всичко беше наред. Може да се откаже ако е сега направена и не се обработва вече, а ако е изпратена просто не се приема от куриера. Все пак нещата се изпращат от чужбина и явно това им е начина, което за нас не е проблем мисля.

п.с. за 3-4те минути, които ми отне да им пусна мейл и аз себе си нова поръчка на сайта имаше направени 30 поръчки. Може и е крайно време да се усетят, че като имаме някакво намаление поръчваме като луди хахах

# 695
  • Мнения: 68 648
Къде ги виждате тези направени поръчки? newsm78

# 696
  • София-Младост
  • Мнения: 23 353
Къде ги виждате тези направени поръчки? newsm78
В профила. Моят H&M където пише.

# 697
  • Мнения: 68 648
Za porachkite na saita pitah. Ne za moite☺

# 698
  • Варна
  • Мнения: 4 924
По поредния номера на моите поръчки разбрах.

# 699
  • Мнения: 68 648
По поредния номера на моите поръчки разбрах.
Мерси

# 700
  • Мнения: 314
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0370018001.html накой получавал ли е от тези кецове за 12 ,99лв.Как са стават ли?

# 701
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Каква е тази дискриминация...розовите 13лв, а сините 30лв.

За мнение-назад беше писано, че са доволни и са хубави за топло време.

# 702
  • Мнения: 2 880
Момичета трябва ми блестящ чорапогащник за 7 г госпожица, дали сте виждали по магазините, че в сайта не са налични Sad а аз съм от малък град и на близо нямаме ХМ  Confused
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0301687005.html този светлосивия най ни пасва или бежов  Rolling Eyes 134/140 р/р

# 703
  • Мнения: 19 015
Каква е тази дискриминация...розовите 13лв, а сините 30лв.


Това е популярно в онлайн магазините, в амазон също е така, по-хубавите цветове и по-популярните номера са по-скъпи на намаление

# 704
  • у дълбоката провинция
  • Мнения: 125
С триста зора успях да регистрирам нов мейл и се сдобих със заветния код.Уви 10%,но няма БД.Няма ли вече БД?Нещо съм изпуснала май.

Общи условия

Активация на акаунт